Dyskusje ogólne

nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Dyskusje ogólne

Post autor: nemesisdestro »

Skoro istnienie tej gry stało się już faktem znanym to myślę że czas zrobić o niej temat, poniżej linki do wszelkich newsów jakie do tej pory o tej grze wyszły, co sądzicie o tym pomyśle? jakie macie wrażenia póki co?

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 4 razy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Jak na razie to gra mi się podoba :rad2: . Najpierw myślałem, że będzie to dłuższa wersja Lost in Nightmare, ale po obejrzeniu screena ze statkiem i komandosem (Hunk :pyt1: ) to pomyślałem, że będzie to jeszcze inna misja Redfielda i Valentine (dziejąca się wcześniej). Co do grafiki to WOW jak na przenośną konsolkę to strasznie mnie się podoba. Pomysł na grę fajny, znowu głównym bohaterem będzie Chris (fajnie :smiech1: ). Zacząłem już się zastanawiać czy nie odkładać pieniędzy na 3DSa. Jak zwykle trzeba czekać na więcej informacji i trailer.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

A nie są to przypadkiem scenariusze które nigdy nie pojawiły się w Resident Evil Darkside Chronicles, a mianowicie The Beginning Of The End, który mówił o misji Jill i Chrisa w 2006 roku oraz Former Wishes z Sherry Birkin. Byłoby to dużo prawdopodobne i wydaje mi się że lokacja ze statkiem mogłaby być historią opowiedzianą przed europejską willą Spencera, a w to wszystko wplątany dodatkowo Hunk, którego historia podobnie jak Sherry, nigdy nie została wyjaśniona. Ale to są tylko moje domysły :smiech6:
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Jeśli idzie o nową gierę z pod szyldu RE, to jestem zdecydowanie na tak, bo jakże mogłoby być inaczej :rad6:.
Ostatnio zmieniony śr 15 wrz, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Jeżeli ktoś mi znajdzie skany z famitsu lub innego magazynu po japońsku odnośnie tej gry, to w wolnym czasie mogę to przetłumaczyć ;)
Ostatnio zmieniony pt 18 cze, 2010 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

pinek pisze:Chris BSSA, już chyba wiem jaki będzie model rozgrywki. Jak oni to mogą ciągnąć dalej? Ciekawe z kim będzie teraz walczyć Krzysiu?
Po słabym RE 5 oraz The Darkside Chronicles odpuszczam sobie czekanie na ten tytuł.
Ostatnio zmieniony pt 18 cze, 2010 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Moim zdaniem akcja będzie się kręcić wokół wydarzeń z RE5. Właściwie to wykorzystane są te same modele co w dużym bracie tyle , że troszkę odchudzone pod mniejszą konsolkę.
Gdybym była pewna, że jakaś misja będzie tylko dla Hunka to bym już odkładała pieniążki ;)a jakby tak jeszcze było mercenaries no to....hmmm...siódme niebo :D
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

No, jeżeli byłby mercenaries, to siódme niebo, ale ja się skuszę z innych całkiem znanych powodów :smiech3: Trzeba zacząć zbierać pieniążki, ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć jakiś trailer, bo wtedy mógłbym jeszcze bardziej podsycić chęć kupna owego Residenta i wyrobić sobie w miarę odpowiednie zdanie na temat tych ''rewelacji''. A tak w ogóle to obrazy przedstawiające Jill przesłuchującą Chrisa, są moim zdaniem nakładane na siebie, żeby zrobić odpowiedni efekt. Sama jednak świadomość setek zombiszonów do odstrzału, sprawia że zaczyna mi cieknąć ślinka na myśl o zakupie tego produktu :smiech7:
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Omg omg jest już trailer Residenta na Nintendo DS i jest rewelacyjny jak dla mnie. Ja już odkładam na Nintendo 3D :)

http://www.youtube.com/watch?v=Hr3bvrvJ ... r_embedded
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zwiastun obejrzałem kilka razy i jak ogarniam całą serię RE to tutaj mnie totalnie zaskoczono ;D

Czyżby to była powtórka z MGS 2? Gdzie odtwarzają się fakty z poprzedniej misji? Zombie? Hunk? Chris x2? wtf? Grafika jak na handhelda to masakra po prostu, 3ds biorę i tak w premierę ze względu na Metala 3 oraz Zeldę OoT ale teraz jeszcze dojdzie świetny Resident hmm :). Jak w gre wchodza klony to wcale nie powiedziane że nie powróci Wesker ;D lol, czekam na więcej konkretów bo apetyt rośnie co raz bardziej
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Co do lokacji przypominającą rezydencje stawiam, że znajduje to się na statku na, którym przebywają gdyż na filmiku widzimy, że Jill oraz Chris znajdując się w głównym holu i uciekają przed wodą, która wdziera się do środka. I najbardziej zastanawiająca rzecz w filmie to ten gość na krześle kto to może być? :okulary1: Oraz czemu Jill i Chris wzajemnie mierzą do siebie z broni jak widzimy w retrospekcjach, że współpracują razem? :zmiesz8:
Ostatnio zmieniony wt 22 cze, 2010 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Póki Nintendo nie będzie miało przedstawicielstwa w Polsce, nie kupuję żadnego ich produktu, strata pieniędzy i mało gier. Cut-scenka może sobie mieć dobrą grafikę, nie wiadomo co jest w czasie gameplayu. Wygląda zachęcająco, ale do cholery, starają nas odciągnąć byśmy zapomnieli o RE na PSP. Oj nieładnie... Oby wydali port.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

No i tego się właśnie obawiałem - świetnego trailera. :zlosc2:
Hunk w głównej osi fabularnej? Może być ciekawie.
23sekunda czy przypadkiem nie są stare dobre schody w willi naszego kolegi? Albo coś w tym stylu. To już będzie drugie nawiązanie do pierwszego RE z tymi schodami (pierwsze LiN RE5).
Zombie wyglądają mocno jak z remake'u.
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że Jill jest jakoś dziwnie zliftingowana.
Wesker już kiedyś "sterował" Jill, więc czemu teraz dla odmiany nie Chris'em.
Ciekawi mnie kim jest ten związany koleś pod lampą (na pierwszy rzut oka wygląda jak Redfield) oraz co, może, znalazł Krzsiu.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ta postać na końcu trailera, to Wesker?? Bo mi głosem bardziej na Krausera wskazywał.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Widać, że statek jest wycieczkowy, więc oczywiste jest pojawienie się wielu zombie (pasażerowie statku). To, że ukazują nam się retrospekcje z willi to nie znaczy, że od razu powracamy do niej. Tak samo jak mamy statki wycieczkowe, odbywają się różne na nim bankiety, imprezki itd. itp. (taki statek jak Titanic na przykład) mają swoje pokłady z holem, salą bankietowa itd., to samo daje nam Capcom. Statek wycieczkowy, na nim nagle wybucha epidemia i wszyscy stają się zombie. Miejscówki na statku są stylizowane na wzór willi Spencera tak sądzę ;)

A co do tego kolesia na krześle na myśl mi przychodzi, że to może być HUNK!?

Jeszcze się okaże, że Hunk to brat Chrisa, o którym nie wiedział. Bo niby czemu Chris staje w obronie tego kolesia? Lecz moim zdaniem to na bank jest Hunk spójrzcie na spodnie tego kolesia i na jego pasek ma taka samą klamrę co i Hunk więc na 100% to jest on. Musicie tylko dobrze oglądnąć trailer i z kilka razy.
Ostatnio zmieniony wt 22 cze, 2010 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 5 razy.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Hunk na krześle? Idąc dalej tym tropem - Hunk i Chris vs Jill? Po śmierci A.W. Hunk tym naj-bardziej złym?
Przez ten trailer i to forum nie będę mógł spać w nocy!! :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

hmm czy Chris ktory celuje do Jill nie ma na sobie ubranka S.T.A.R.S ? ;pp
to wszystko zaczyna mi nie pasowac ;x
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Jestem po obejrzeniu trailera. Już teraz jestem pewny, że będzie to gra idealna. Nigdy nie szalałem na punkcie przenośnych konsol, ale dla tej gry jestem skłonny odkładać pieniądze na 3DS. Chris i Jill znów jako główne postacie - strasznie mi to odpowiada. W końcu są to najbardziej rozpoznawalne postacie w serii. Kim jest ten mężczyzna siedzący na krześle i dlaczego Chris go broni? (nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że może on posiadać jakieś ważne informacje dla Chrisa, a dla Jill to tylko złoczyńca). Nie mogę się doczekać kolejnych informacji na temat tej części.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

I w ten sposób nie będę mógł spać po nocach, niecierpliwie czekając na jakieś wyjaśnienia dotyczące najnowszego Reska. Heh, w tym trailerze czuje się ładny klimat, ale powstaje też niesamowicie dużo pytań na które na razie pozostają domysły. Nie sądzę, żeby ta część działa się po wydarzeniach z piątki, zważywszy na fakt, że Jill ma jeszcze ciemne włosy. Niewykluczone, że koleś siedzący na krześle, to Hunk, ale uwaga bo to są tylko moje domysły, czy nikt z was nie zastanawiał się kiedyś czy przypadkiem Alex Wesker, nie jest Hunkiem, bo jak wiadomo z raportów Hunka, zawsze tylko jemu udawało się ujść z życiem z każdej akcji, dlatego miał ksywkę ''Pan Śmierć'', a biorąc pod uwagę fakt, że Albert i Alex byli najważniejszymi z pośród dzieci Wesker, stawiałbym na taką prawdziwą tożsamość Hunka. Jill nienawidziła bioterroryzmu, więc pewnie dlatego chciała zastrzelić faceta na krześle, zaś Chris powstrzymywał ją, bo ów koleś miał pewne informacje do zdradzenia.

Dość dużo tych spekulacji i dlatego, na następny trailer będę czekał z taka samą niecierpliwością jaka towarzyszyła mi kiedy dowiedziałem się, że Jill została uśmiercona w Resident Evil 5
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Nie mam pojęcia co myśleć o Revelations, z jednej strony szykuje się nowy RE, w zarąbistej oprawie i pewnie z klimatem. Ale tutaj ciekawi mnie najbardziej otoczka fabularna. Klony? Znowu? jeśli jakoś logicznie zostanie to wyjaśnione, to mam nadzieję, że dostaniemy jeden z najlepszych scenariuszów w serii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”