Ulubiony przeciwnik

Ulubiony przeciwnik

Ooze
3
43%
Sea Creeper
0
Brak głosów
Scagdead
0
Brak głosów
Ghiozzo
0
Brak głosów
Hunter
1
14%
Farfarello
0
Brak głosów
Fenrir
1
14%
Globster
0
Brak głosów
Draghignazzo
1
14%
Malacoda
0
Brak głosów
Scarmiglione
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Ulubiony przeciwnik

Post autor: WESKER-DL »

W tej odsłonie sagi nie uświadczymy Zombie ale czy potwory wymyślone przez Capcom aż tyle im ustępują? Ooze to kolejna w serii odsłona B.O.W, która swój prym wiedzie własnie w Revelations. Broń biologiczna, która powstała dzięki organizacji Veltro na bazie wirusa T-Abyss. Po wstrzyknięciu wirusa bezpośrednio w tkankę ludzką, ta zaczyna absorbować znacznie większe ilości wody (mutacja goni mutację itd.), ciekawe rozwiązanie ale całkiem pasujące do otaczających nas plansz. W grze mamy dostępnych kilka wariantów Ooze, które różnia się zarówno wyglądem jak i umiejętnościami w prowadzeniu walki. Również ich zabicie będzie wymagało odpowiedniego podejścia. W grze pojawiają się również znane z serii Huntery. Który z przeciwników Tobie najbardziej przypadł do gustu tudzież wywołał dreszcz emocji?

Standardowe Ooze pojawiają się jako mięso armatnie ale mam do nich po tej części szacunek, różnorodność i wygląd (przypominający mi jednego z bossów w Labiryncie Fauna lub dzieci z początku Silent Hill) ma swój klimat i aż chce się bardziej poznawać w grze genezę tych przeciwników. Huntery spowodowały u mnie szyderczy uśmiech i radość ale postanowiłem postawić na Ooze, którego dokładnie?

Jak dla mnie najlepszym i najciekawszym był Scarmiglione, którego wejście przywodziło mi na myśl Birkina kiedy próbował dostać się do pociągu. Może nie wygląda jakoś za specjalnie ale przypadł mi do gustu. Walka z nim toczy się podwójnie, najpierw w normalnej formie a potem jego połową, której unieszkodliwienie to raczej kwestia czasu.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

swój głos oddaje na Draghignazzo, bo nie umiem ich podjeść, unik nie zawsze mi wychodzi a jak przewróci robi się gorąco, ale można go wybiegać, cvo sprawiało ze na walkę z nim wystarczy karabin snajperski, heh a ta walka w windzie wystarczy magnum albo zwykły karabinek badz tez pistolet z opcja strzelania seriami (niestety na abyss już nie wystarcza)

Nie wiem jak wam ale mi po walce z Scagdead`em gdy zobaczyłem to dostałem ataku paniki, całe szczęście jest bardzo wolny gdy nas nie wyczuje, dlatego tego bossa faworyzuje
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”