[Ankieta] Najtrudniejszy motyw

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

[Ankieta] Najtrudniejszy motyw

Post autor: WESKER-DL »

Czy w ogóle był taki? A może na najwyższym poziomie trudności? W tej części amunicji jest sporo, można bawić się w tuningowanie swoich zabawek na rozmaite sposoby więc mi osobiście wiekszych problemów gra nie sprawiła. W sumie pamiętam tylko jeden motyw na najwyższym poziomie trudności w którym kilka razy poległem. W misji The Regia Solis jest motyw, w którym musimy przebić się przez hordy potworów na czas aby dotrzeć do panelu kontrolnego UAV. Może gdyby przebieć i wyminać wszystkich jak niegdyś Hunk'iem w RE2 to by łatwiej poszło? Wolałem eksterminować większość i nie raz dostałem bonusowy napis You Are Dead. A czy wam jakaś część gry sprawiła trudność?
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Zalewany okręt i pływanie pomiędzy rybkami, na łatwym i normalu jeszcze szło ich wymijać ale na abyss, wkurzam się tylko bo nie umiem wymanewrować czy ominąć jak bawiłem sie w podchody to utonąłem. Jak przemoknąłem się pomiędzy rybką a ta mnie pogryzła to się utopiłem, bo obraz poczerniał i zgubiłem się w korytarzu.
No i ostania królowa płaszczki są nie wrażliwe na granaty które w nie rzucałem doprowadzają do szału, byłem skonsumowany kilkanaście razy no nie umiem unikać zwierzątek pod wodą i głownie przez nie na koniec rozdziału mam ranking C ( dlaczego w grze nie ma harpunów!)
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”