Skaner

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Skaner

Post autor: WESKER-DL »

Nowy element w serii, który przywodzi na myśl Hełm Samus Aran z serii Metroid Prime (którą z resztą uwielbiam, polecam) jak dla mnie to strzał w dodatkowe pokłady grywalności i replayability. Skanowanie i poszukiwanie dodatkowych przedmiotów bądź sekretów jest całkiem ciekawe i często używałem skanera. Szkoda tylko, że zeskanowanie 100% daje tylko jedną roślinkę, z początku myślałem przed zakupem, że będzie to dodatowo punktowane do ostatecznej rangi lub każdy poziom będzie miał swój licznik procentowy. A jak jest w Waszym przypadku? Po krótkiej zabawie tym urządzeniem zapomnieliście o nim w dalszych częściach gry? czy również często wybieraliście skaner i "macaliście" większość pomieszczeń?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

Nie mam medalu za skanowanie,ale to naprawie :)
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Skaner to ciekawa zabawka, która faktycznie ratuje czasami życie w postaci dodatkowego GreenHerb'a, amunicji lub Hand Print'a. Cały czas używam tego sprzętu, ale denerwuje mnie, że po 6 rozdziale trzeba się spieszyć ze skanowaniem, bo zwłoki Ozee i reszty znikają.
wozniak97
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wozniak97 »

Możesz skanować Ozee jak jeszcze żyją. Masz wtedy więcej procent.
Resident Evil Remake, TDC(Done)-Wii
Resident Evil 2(Done), 3, 5(Done)-PC
Resident Evil CVX, 4(Done), Outbreak, Dead Aim(Done)-PS2
Resident Evil TM3D(Done)-3DS
3DS FC: 5198-2511-8740
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Choć w przypadku niektórych dobrze się trzeba zastanowic czy warto z uwagi na ich bliskość / szybkość i czy gra warta będzie roślinki :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”