[Ankieta] Ulubiona broń główna i defensywna

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

[Ankieta] Ulubiona broń główna i defensywna

Post autor: WESKER-DL »

Zestaw uzbrojenia spełnia oczekiwania jako fana oraz osoby, która lubowała się w arsenale z RE4 lub RE5. Mamy równiez do dyspozycji uzbrojenie defensywne i zupełnie nowe zabawki, do tej pory nie spotykane w serii. Która z giwer najbardziej przypadła wam do gustu i z którą nie mogliście się rozstać pakując w nią zestawy ulepszające?

BRONIE:

-HANGUNS-

M92F
PC356
GOVERNMENT
G18

-MACHINE GUNS-

P-90
AUG
G36
MP5
HIGH ROLLER

-SHOTGUNS-

WINDHAM
M3
HYDRA
DRAKE

-RIFLES-

M40A1
PSG1
MURAMASA

-MAGNUMS-

PYTHON
L. HAWK
PALE RIDER

-POZOSTAŁE BRONIE-

ROCKET LAUNCHER
B.O.W DECOY
SHOCK GRENADE
PULSE GRENADE


Moi faworyci to: P-90, G36, Hydra, L.Hawk a z defensywnych B.O.W Decoy
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Pistolety: M92F (pierwszy najlepszy biorę tylko jak mi szkoda amunicji)

Karabin: G36 (doskonały w obronie dobry w ataku łatwo sie celuje nie traci amunicji za szybko, według mnie najwygodniejsza broń - no i mam sentyment do tej broni)

Snajperki: PSG1 ( w sumie obojętnie który karabin snajperski mam przy sobie, choć tą tak dopieściłem że niema dla mnie innych broni :p)


Magnumy: PYTHON ( sześc strzałów dużo slotów, a że to magnum niszczy wszystko na swojej drodze bardzo przydaje się na upierdliwą Rachel w etapie w którym trzeba biec na czas, z hunterami tez sobie świetnie radzi a te przestrzału potrafią uratować z każdej opresji)

Inne: ROCKET LAUNCHER. B.O.W DECOY (co zrobić gdy wrogowie wchodzą mi na głowę ratować się granatami, wystarcza by zniszczyć i pokonać największych i najliczebniejszych wrogów dobre na psy i huntery bo z ozee można się szybko rozprawić innymi Broniami)
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Mój żelazny zestaw to machine gun oraz magnum. To mi wystarcza na wszystkie etapy i oczywiście granaty. Trochę szkoda, że zdobycze z Raid Mode chociaż w części nie wzbogacają naszego ekwipunku w kampanii.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Podczas grania w kampanię nie rozstawałem się z naszym pistoletem M92F (towarzyszył mi niemal od początku całej serii - sentyment). Do tego pierwszy karabin snajperski jaki znajdujemy (bardzo dobry na Tricorne Ooze - ten który posiadał atak na odległość) oraz Colt Python na mocniejszych przeciwników.

W Raid Mode korzystam z Govermnent Handgun (mój drugi ulubiony handgun w całej serii + świetny firepower), snajperki PSG1 (jeszcze lepszy niż poprzednik, znacznie szybszy) oraz karabinu G36 (dość mocny i jak ktoś wspomniał, nie zżera tak szybko amunicji).
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Jak w każdym RE nie rozstawałam się ze strzelbą, która dzięki ulepszeniom staje się niezłą zabawką :P. Mojego ekwipuku nie opuszczał zwykły pistolet (Beretta) ratując mnie raz z opresji przed Ooze.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”