Revelations oficjalnie na X360, PS3, PC oraz WiiU

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Pierwszą część Revelations można kupić na PSStore za 29 PLN, gdyby ktoś był chętny (inne residenty też są przecenione) :)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Właśnie ogrywam i wstyd przyznać, że dopiero teraz. Klimacik wspaniały, gameplay to esencja RE4/RE5. Fabularnie jest bardzo dobrze i podział serialowy tak w Rev2 i tutaj zdaje egzamin. Jedyne co mi się na razie najmniej podoba do design potworów. Jest dobrze ale mogło być lepie tj. bardziej creepy. Przymykam na to jednak oko bo to port z 3DS i na małym ekranie kreaturki robią pewnie większe wrażenie.

Tak poza tym to absolutny sztos.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

ReV to dobra przygoda (jakkolwiek infantylnie to brzmi). Pomijając bardziej ograniczony gameplay niż w Re6, bawiłem się 10x lepiej.
Jasne, główny boss to porażka(design i pomysł fajny, ale zaplecze fabularne już nie), ale podział historii ma 3 drużyny w trakcie jednej kampanii wypada lepiej niż 3(4) kampanie osobno.
Miłej zabawy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Nemesis US pisze:Przymykam na to jednak oko bo to port z 3DS i na małym ekranie kreaturki robią pewnie większe wrażenie.
Potwierdzam, bo dla tej gry kupiłem 3DS'a, ale jeśli mam odnieść REvelations do całej serii, to jest ona bliższa temu, co dawniej prezentowała sobie seria, a do tego pełno w niej easter eggów :D.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Easter Eggów? Gdzie? Dwójka podobno ma ich pełno, ale w jedynce nic nie kojarzę.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Już na samym początku w pierwszej minucie jest jeden ;).
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Kojarzę tylko przez całą grę nawiązania do Boskiej Komedii.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Same psy z otwierającą się paszczą przywodzą na myśl film Afterlife, niektóre obrazy ze statku są takie same jak w dodatku do RE5 LiN :) jest tam trochę spoilerów choć po tylu latach od ogrania tego na 3dsie już zwyczajnie nie pamiętam.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Samo wnętrze gościnnych pokładów Queen Zenobii to przecież ukłon w stronę rezydencji Spencer'a.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Takie rzeczy trudno uznać za easter eggi. Zresztą nawet nie widziałem na forum tematu o easter eggach, a to by pomogło.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Polecam zajrzeć również do działu przenośnego gdzie jest również multum tematów związanych z tą częścią.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Tytuł trafia na PS4 w pudełkowej wersji. Tym samym Capcom stworzył kolejny system z pokaźnym portfolio tytułów z uniwersum. Ktoś po za pewniakami jeszcze jest zainteresowany zakupem tego tytułu?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”