Revelations oficjalnie na X360, PS3, PC oraz WiiU

Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Revelations oficjalnie na X360, PS3, PC oraz WiiU

Post autor: Mr_Zombie »

Notka prasowa od Capcomu
London, UK. — January 22nd, 2013 — Capcom, a leading worldwide developer and publisher of video games, today confirmed that Resident Evil™ Revelations will release at retail for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft®, PlayStation®3 computer entertainment system, Windows® PC and Nintendo’s Wii U™ console across North America on May 21st and Europe on May 24th 2013. The title will also be available to download digitally from the same dates on PlayStation®3 for €49.99 and Windows®PC for €39.99 with details on digital versions for Xbox 360® and Nintendo’s Wii U™ console to follow.

Complete with high quality HD visuals, enhanced lighting effects and an immersive sound experience, the fear that was originally brought to players in Resident Evil Revelations on the Nintendo 3DS™ system returns redefined for home consoles. Furthermore, the home console version will deliver additional content including a terrifying new enemy, extra difficulty mode and improvements to Raid Mode such as new weapons, skill sets and the opportunity to play as Hunk and other characters from the series. Raid Mode, which was first introduced to the series in the original version of Resident Evil Revelations, sees gamers play online in co-op mode or alone in single player, taking on the hordes of enemies across a variety of missions whilst levelling up characters and earning weapon upgrades.

The critically acclaimed survival horror title takes players back to the events that took place between Resident Evil™ 4 and Resident Evil™ 5 and reveals the truth about the T-Abyss virus. Resident Evil Revelations features series favourites Jill Valentine and Chris Redfield, plus respective BSAA partners – Parker Luciani and Jessica Sherawat. The action begins on board a supposedly abandoned cruise ship, the ‘Queen Zenobia’, where horrors lurk around every corner, before players head for the mainland and the devastated city of Terragrigia. With limited ammo and weapons available the race is on to survive the horror of Resident Evil Revelations.

Resident Evil Revelations will take full advantage of Residentevil.net with content available to users once the game launches. Players can pre-register on the service from January 24th to gain early access to Resident Evil Revelations themed content with further information about online events to be revealed closer to launch.
Awatar użytkownika
ptgt
Posty: 14
Rejestracja: czw 12 sty, 2012
Lokalizacja: Wschód

Post autor: ptgt »

Świetny news (prezent) od Capcomu na XV rocznice Resident Evil 2 ! Tym bardziej, że dostaniemy PCtową edycję :rad13:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

I jeszcze trailer:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=PM2eTNws1D0[/youtube]

Plus screeny:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 22 sty, 2013 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, tym bardziej że z tego co rozumiem wyjdzie zarówno wersja fizyczna jak i do ściągnięcia via XBL/PSN - jak dla mnie, bomba, wreszcie jakiś resident godny nieomal natychmiastowego zakupu :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wyjdzie na Pieca? Super :D. Teraz nic tylko odkładać kasę i czekać na premierę :D.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

O, kapitalny news! ^^ Będę mogła własnoręcznie wypróbować tę gierkę, a że podobno świetnie wyszła Capcomowi, to tylko trzeba teraz rzeczone ręce zacierać w oczekiwaniu :rad6: Tym bardziej, że wreszcie będzie mi dane porządnie Jill pograć w nowym Resie - Lost in Nightmares było miłe, ale stanowczo za krótkie i monotonne.

Co jak co, ale 3DS bym nie kupiła tylko dla tej gry, jaka dobra by nie była, a do innych tej konsolki nie potrzebuję.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

To co powiedzą osoby, które kupiły konsolki specjalnie dla tej gry :) .
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Necraria pisze:Co jak co, ale 3DS bym nie kupiła tylko dla tej gry, jaka dobra by nie była, a do innych tej konsolki nie potrzebuję.
Ja właśnie kupiłem przede wszystkim 3DSa ze względu na Revelations i Capcom zrobiło mi (i wielu innym) psikusa :P. Jestem troszkę oburzony tą wiadomością, ale jednocześnie cieszę się, że w najlepszego RE 2012 roku zagrają także inni, bo REvelations to jedyny prawdziwy RE tej generacji zjadający RE6 na śniadanie :). Tytuł zakupię ponownie tym bardziej, że będzie to edycja z nowymi przeciwnikami i innymi dodatkami. Teraz tylko dylemat kupić na mojego kochanego X360 czy wersję na Wii U™ ?
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Chris93 pisze:Ja właśnie kupiłem przede wszystkim 3DSa ze względu na Revelations i Capcom zrobiło mi (i wielu innym) psikusa :P. Jestem troszkę oburzony tą wiadomością, ale jednocześnie cieszę się, że w najlepszego RE 2012 roku zagrają także inni, bo REvelations to jedyny prawdziwy RE tej generacji zjadający RE6 na śniadanie :). Tytuł zakupię ponownie tym bardziej, że będzie to edycja z nowymi przeciwnikami i innymi dodatkami. Teraz tylko dylemat kupić na mojego kochanego X360 czy wersję na Wii U™ ?
Ja także kupiłem 3ds dla revelations (no i merceneries 3d), ja kupie również kupie tę grę ponownie, tyle ze wersje PC. Zastanawiam się tylko czy oddadzą klimat tego residenta, moze będzie co-op w kampanii może będą nowe poziomy ( terragryzja mogła by by6c bardziej rozbudowana, raid mode mogły by mieć więcej poziomów np zamek, więżenie, czy kopalnie...) Krzysio by mógł w swej części nauczyć się zaglądać do skrzynki z broniami ( coś ala re 5).No i mam nadzieje ze levele podwodne, i pól wodne nie będą takie irytujące ;P nie lubię pływać. Ciekawi mnie co tez nowego nam zaserwują bo pewnie skończy sie na paru kosmetycznych zmianach

ps; przynajmniej reszta fandomu pozna kilka fajnych tesktów choćby ten o "homarze" czy "snow hates you!!" fakt faktem przy tej czesci residenta zabawa była przednia

Bzdursky: troszkę więcej składni i interpunkcji, proszę.

Dobrze szefie postaram się poprawić, przysiądę dzisiaj z słownikiem trochę, i postaram się poprawić interpunkcje. Co do składni niestety brak składni wynika z mojej ułomności intelektualnej, na którą niewiele poradzę ale się postaram
Ostatnio zmieniony śr 23 sty, 2013 przez Dreddenoth, łącznie zmieniany 2 razy.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Salvin pisze:To co powiedzą osoby, które kupiły konsolki specjalnie dla tej gry :) .
A ktoś kupuje konsolę tylko dla jednej gry? :P bez przesady, jak dla mnie to był powód, bodzieć (wtedy jeszcze mercenaries 3d przed premierą) ale wiadomo, że rozpatrywałem inne świetne tytuły (na horyzoncie Castelvania :D). A co do newsa to dobry ruch chociaż nieco naciągany ale plusem jest że większość fanów będzie miała okazje przetestować jednego z najlepszych moim zdaniem Neo Residentów ;). Sam również kupię choć zastanawiam się czy na PS3 czy już na WiiU :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ja powiem... Chciałem kupić ( Uncharted bym również obczaił :rad12: ), ale na szczęście pod koniec tego roku i dzięki ci Capcom, że wybawiłeś mnie od kolejnego sporego wydatku. A teraz dawać mi Revelations, już , natychmiast! :rad1:)
Ostatnio zmieniony śr 23 sty, 2013 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Również nie żałuję, że kupiłam 3DS-a bo lubię być na bieżąco z Residentem. Zawsze jednak uważałam, że tak dobra gra powinna być wydana na dużą konsolę. Gra będzie jeszcze bardziej rozbudowana co mnie dodatkowo cieszy. Jeżeli wersja PC będzie miała te dodatki, które zapowiedział Capcom to tę wersję kupię a jeżeli nie, to kupię na XBOX 360.
Na pewno zmienią inwentory bo drugiego ekranu nie będzie. Do premiery tylko cztery m-ce :rad12:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało że Revelations było docelowo tworzone na wszystkie platformy tylko Nintendo wykupiło czasowego exclusiva aby napędzić sprzedaż swojej podstawki pod kubek z herbatą. Przed premierą z resztą pisałem że to się pojawi na wszystkie platformy. Czekanie popłaca, choćbym nie wiem jak dobry RE to był.

BTW.
MiGoo popraw wyświetlanie filmików na forum, bo strasznie się to rypie.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
BSAA HUNTER
Posty: 19
Rejestracja: pt 24 lut, 2012
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: BSAA HUNTER »

Czekam na pc.
Gralem: resident evil remake/0/1/2/4/5/6/code veronica/operation raccoon city/dead aim. Chcialbym zagrac : Revelations/ The Umbrella Chronicles/The Darkside Chronicles/Directors cut/ Gun Survivor 1/2/Gaiden.
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Kapitalna wiadomość. :rad13: A jeszcze pod koniec wakacji miałem w planach zakup 3DS'a, powstrzymywała mnie nie tylko ta myśl, że Revelations było jedynym tytułem, który mnie na owej platformie interesował, ale również to, że bardziej wolę grać na dużych sprzętach niż na konsolkach kieszonkowych. Z tego powodu, mimo wielu pochlebnych opinii o grze niezbyt byłem zadowolony z faktu, że prawdopodobnie najlepszy Resident obecnej generacji jest grą dostępną wyłącznie na handheldach. Szczerze mówiąc miałem obawy co do ukazania się tej gry na innych platformach, miałem nadzieję na wydanie REmake oraz Zero na dużych konsolach, nic takiego nie miało miesca, a to przcież również exy w stajni Nintendo. W newsie poza samym faktem premiery(do tego niezbyt odległej) gry cieszy duża liczba platform docelowych, ja w tej chwili rozważam zakup swojej kopii na PS3 lub PC. Mam również nadzieję na to, że wersja na duże maszynki będzie prezentowała dobry poziom techniczny, gdyby był to żywcem port z kieszonsolki podbity do HD, byłbym trochę zawiedziony, jednak jestem dobrej myśli. :rad13:
Ostatnio zmieniony czw 24 sty, 2013 przez Mari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Widać, że zmiany graficzne będą większe, niż tylko kosmetyczne:
Obrazek

Z innych newsów:
Understood on the request. [Mercenaries game for PC / X360 / PS3 ] Let's talk next week on this topic.

The other thing you should look forward to is trying out the extremely expanded raid mode (details to come in the coming months) in RE:Revelations. I find it scratches a LOT of the same itches.
http://www.capcom-unity.com/ask_capcom/ ... #528324629

Może Capcom i przeportuje również Mercenaries 3D :3
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ciekawe jak z opcją 3D, czy będzie tak samo jak na konsoli Niny czy ten element wytną na stacjonarkach. Odnośnie screena powyżej to dużo nie ulepszyli ale dobrze, że chociaż "coś". W stanach dodatkowo będzie kolekcjonerka z zegarkiem, emblematem BSSA i soundtrackiem i ten ostatni zasługuje na oklaski bo OST z gry jest po prostu mega klimatyczny ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Bardzo się cieszę że ta świetna gra będzie dostępna dla wszystkich. Z tego co widzę zapowiada się porządny port, a nie robiona na szybko fuszerka. Tyle się dobrego naczytałem o Revelations że jestem pewny że mi się spodoba. Dobry pomysł by dać graczom wybór czy chcą na płycie czy cyfrowo. Jeśli GTA V wyjdzie w maju, to pierwszy raz w życiu gracza będę zmuszony kupić trzy gry na premierę (trzecia to The Last of Us).
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

RE: Revelations na PC ??? :O AAAAAAA <3 jestem w niebie ? Kiedy premiera ?????

Moje pytanie brzmi, co się stało z twarzą Jill ? o_O Gdzie Julia ?? Zapodali Jill operacje plastyczną?? Wygląda jak She male.. -_-
http://www.gry-online.pl/galeria/galeri ... 762531.jpg
Awatar użytkownika
BSAA HUNTER
Posty: 19
Rejestracja: pt 24 lut, 2012
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: BSAA HUNTER »

Gralem: resident evil remake/0/1/2/4/5/6/code veronica/operation raccoon city/dead aim. Chcialbym zagrac : Revelations/ The Umbrella Chronicles/The Darkside Chronicles/Directors cut/ Gun Survivor 1/2/Gaiden.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”