Walk z bossami - taktyki [spoilery]

Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Walk z bossami - taktyki [spoilery]

Post autor: Przem723 »

Witam ! Otóż interesuje mnie czy zna ktoś może skuteczną taktykę na uśmiercenie
Spoiler!
Z góry dzięki za odpowiedź :rad10:

Recoil: Opisanie tematu
Spoiler!
Ostatnio zmieniony pt 31 maja, 2013 przez Przem723, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
azzma
Posty: 15
Rejestracja: pn 27 maja, 2013
Lokalizacja: GOP

Post autor: azzma »

Link. Znalazlem na yt, bodajze wersja na ps3.
I love the smell of dead zombies in the morning.
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Problem w tym , że nie posiadam tylu granatów , bo tylko 2 i 3 "przyciągacze B.B.O" , które są niezbyt skuteczne w praktyce bo wybuchają po jakimś czasie , a uciekająca Rachel nie reaguje na nie. Może gdy będę przechodził grę kolejny raz to ją ukatrupie wtedy kiedy będzie trzeba trzeba :zlosc4:
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

karabin i strzelasz bardziej celując w głowę ona się zacznie zatrzymywać, wtedy cały czas mierzysz seria w glowę. Amunicje dobierasz z pokoju z pralkami ( genesis da dodatkowa amo) potem z pokoju z skrzynka tez parę pocisków znajdziesz... przy odrobinie wprawy dasz rade zabić Rachel przy toaletach bądź w korytarzy przed sama kawiarnia... można trez strzelać po cielsku ale ja nie miałem tyle amo by tego dokonac.
Potowrzyca po pewnej ilości obrazę zatrzymuje się na chwile wtedy można strzelać z innej broni ... na 3ds udało mi się ja zabić w pierwszym spotkaniu zanim weszła do wentylacji wiec trzeba pobrobowac
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

OK, zgaduję że ten ostatni boss to ta podobna do
Spoiler!
kreatura, więc niech ktoś łaskawie powie mi, czym najlepiej go uśmiercić, i ile strzałów mniej więcej potrzebuję?
Spoiler!
EDIT: Zapomniałem dodać, gram na najniższym poziomi trudności.
Ostatnio zmieniony pn 17 cze, 2013 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

witam

Ja jak pierwszy raz przechodziłem męczyłem się z tym bossem pół dnia. Duże utrudnienie to te jego iluzję oraz trzeba uwazać w ostatniej fazie walki bo ona najtrudniejsza jest zazwyczaj w tej fazie ginąłem najczęściej. Ja grałem na poziomie normalnym
Awatar użytkownika
xBlazex
Posty: 120
Rejestracja: śr 10 gru, 2008
Lokalizacja: Sztum

Post autor: xBlazex »

Maestro pisze:niech ktoś łaskawie powie mi, czym najlepiej go uśmiercić, i ile strzałów mniej więcej potrzebuję?
No słuchaj, ja za pierwszym razem oczywiście nie wiedziałem, że zaraz będę walczył w bossem i na luzaku biegnę sobie ze swoją snajperką (bo po co brać magnum. Szkoda go, pomyślałem, że zostawię sobie na bossa:P )a tu właśnie boss, pomyślałem-no to ladnie..
Spoiler!
Tak to właśnie jest z tym boss'em :rad13:
A beautiful way to become infected, alone or with others
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

Z ostatnim bossem walka jest najtrudniejsza. Bez opracowanej taktyki to męczarnia. Innym utrudnieniem jest mały obszar walki. Jednakże po kilku próbach udało mi się pokonać go. Grałem na poziomie normalnym. Nie chcę wiedzieć co jest na poziomie hard.
Awatar użytkownika
Andklu5
Posty: 13
Rejestracja: śr 29 sty, 2014
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Andklu5 »

Na poziomie normal udało mi się go zabić za drugim razem. Na poziom hard najlepiej w czasie kampanii gdy znajdziemy bazuke zostawić ją sobie w schowku. Nie zabije go to ale weźmie dużo życia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”