Ustawki online

Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Ustawki online

Post autor: PaLa »

Byłby ktoś chętny do trybu Szturmu? zależy mi żeby zdobywać rangi ponieważ nie mam odblokowanych wszystkich postaci i jednak pomoc by mi się mała przydała :)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Ja bym mógł tylko tyle że nie bardzo wiem kiedy będą grac, trzeba by było mnie zaczepić na stemie i mieć nadzieje że akurat jestem w pobliżu, nick:Dreddenoth
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Dreddenoth pisze:Ja bym mógł tylko tyle że nie bardzo wiem kiedy będą grac, trzeba by było mnie zaczepić na stemie i mieć nadzieje że akurat jestem w pobliżu, nick:Dreddenoth
Zapomniałam dodać, iż gram na PS3 xD
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Zamierza wbić platynę w RE:R na PS3, ale zanim to nastąpi, to małe pytanie... Kto gra na Steamie? Obecnie mam 46lv. i szukam ogarniętej osoby na Abyss. Zaś na PS3 mam dopiero 4 poziom, więc bez szału...
Ostatnio zmieniony pn 04 sie, 2014 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

B@rt pisze:Zamierza wbić platynę w RE:R na PS3, ale zanim to nastąpi, to małe pytanie... Kto gra na Steamie? Obecnie mam 46lv. i szukam ogarniętej osoby na Abyss. Zaś na PS3 mam dopiero 4 poziom, więc bez szału...
Ja w Szturmie też nie mam za wysokiej rangi ale chętnie bym pograła na PS3. Mam HS, mój login PSN to JVolt2010 więc jak się przełamiesz na PS3 to daj znać ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

PaLa pisze:Ja w Szturmie też nie mam za wysokiej rangi ale chętnie bym pograła na PS3. Mam HS, mój login PSN to JVolt2010 więc jak się przełamiesz na PS3 to daj znać ;)
Graliśmy już razem w RE5 z tego co pamiętam, więc mam cię na liście znajomych. btw. Ukończyłaś RE:R na PS3? :P
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

B@rt pisze:Ukończyłaś RE:R na PS3? :P
Tak, ukończyłam. Z tego co niedawno zerknęłam w trybie Sztorm mam poziom 11 xD
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

PaLa pisze:Tak, ukończyłam. Z tego co niedawno zerknęłam w trybie Sztorm mam poziom 11 xD
Machnę szybko story i dam znać.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

B@rt pisze:Zamierza wbić platynę w RE:R na PS3, ale zanim to nastąpi, to małe pytanie... Kto gra na Steamie? Obecnie mam 46lv. i szukam ogarniętej osoby na Abyss. Zaś na PS3 mam dopiero 4 poziom, więc bez szału...
Ja gram na Steamie. Login Mr_Zombie (właśnie dołaczyłem do grupy na Steamie). W Raid mam jednak tylko lvl 15 (w pewnej chwili jakoś straciłem ochotę i dopiero ostatnio powróciłem do gry) i aktualnie utknąłem na poziomie podwodnym (dawno nie grałem w story mode i w Szturmie się po prostu zgubiłem :|).
Ostatnio zmieniony ndz 10 sie, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Dobiłem już 49lv. w Raid Mode na PC, więc można coś podziałać. :) Jak jesteś teraz online, to potwierdź inv do znajomych. Zagramy teraz jak będziesz...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wczoraj (dzisiaj) o tej godzinie to już spałem :P.
Będę dzisiaj w domu gdzieś koło 21. Wówczas potwierdzę.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Jeżeli ktoś chciałby luźno pograć ze mną w Raid Mode na PS3, to zapraszam. :)
Mam 46 poziom. Tylko ostrzegam, że troszkę kiepsko mi idzie. :/
Nie wiem również czy mnie połączy. Z moją dobrą znajomą chciałam zagrać, ale z niewiadomych przyczyn jedna do drugiej nie mogła dołączyć. Zatem chciałabym sprawdzić czy dałabym radę rozegrać to z kimś innym. W razie co, możemy umówić się na privie.
Mój nick w PSN to AngieShadow.
Ostatnio zmieniony czw 14 sie, 2014 przez Angela, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Jeśli chodzi o PC, to Ghost Ship przechodzę na spokojnie. Wszystkie bonusy zebrane, teraz tylko zdobyć jeszcze lepsze bronie i można przeskoczyć na PS3. :D Jak by ktoś potrzebował pomocy lub chciał pograć na PC, to proszę pisać. Btw. Pala? Jeszcze chwila i można zagrać w Raid Mode. ;)

---

OK. 50lv wbity na PS3. Obecnie szukam wsparcia, aby zrobić Ghost Shipa z pełnymi bonusami. Na PC jakoś ludzie sobie bardziej pomagają... Btw. Jak by ktoś potrzebował pomocy w Raid Mode na PC, to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

B@rt, jeśli wciąż byś potrzebował pomocy z Ghost Ship na PS3, to mogłabym spróbować Ci jakoś pomóc, gdyż ostatnio normalnie przechodzę owy poziom. W razie co, zapraszam na PW, to możemy się jakoś umówić na rozgrywkę czy coś. ;)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Jeśli temat aktualny, to można zagrać Angela.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Hej,jestem (sczęśliwym)posiadaczem Rev z promocji na PS3,ukończyłem kampanie i teraz pytanie ...
Czy jest ktoś chętny aby pograć w raid przez multi? PSKING0555
Ps.Dzięki Recoil bo to w sumie dzięki temu że wspomniałeś o tej promocji stałem się posiadaczem tej ,,zaległości ''
Ostatnio zmieniony czw 07 maja, 2015 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Zagrać można... ale przez uszkodzone wyszukanie postów na forum, wpadam raz na jakiś czas. Dalej potrzebujesz pomocy?
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jestem na ostatnim poziomie trudności,więc pograć mogę jutro po południu.
PSKING0555
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Ja w razie co również jestem dostępna, tylko wystarczy się ze mną umówić.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Angela pisze:Ja w razie co również jestem dostępna, tylko wystarczy się ze mną umówić.
Jaki PSN ID?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”