Pytania dotyczące fabuły (zawiera spoilery)

Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Pytania dotyczące fabuły (zawiera spoilery)

Post autor: kal3jdoskop »

Ukończyłem niedawno RE:Revelations i mam pewną "zagwozdkę fabularną". Przyznam szczerze, że moja przygoda z Residentami od jedynki do piątki włącznie to już stara historia, w piątkę grałem ponad dwa lata temu, w pozostałe części - jeszcze wcześniej. I nie wiem, czy wynika to z tego, że pozapominałem detali z fabuły z innych części, czy może powinienem jeszcze ograć szóstkę... W każdym razie chciałem się zapytać, czy wątek
Spoiler!

został gdzieś pociągnięty dalej? Czy znajdę jakieś "odpowiedzi" w szóstce, czy póki co pozostało to "zamrożone"?

BTW-zabawna sprawa, właśnie sobie z ciekawości zerknąłem na reckę Revelations, z której dowiedziałem się, że w grze można równocześnie celować i chodzić. Może i to nic dziwnego, ale ja... Przez całą grę ani razu poruszyłem się podczas celowania/strzelania. Tak po prostu, a priori, założyłem, że to na pewno niemożliwe, jak w innych Residentach. Okazało się, że twórcy gry wcale nie musieli tworzyć tej "bariery" w rozgrywce, stworzył ją mój mózg ;)
Ostatnio zmieniony czw 19 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 2 razy.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Odpowiedź brzmi:
Spoiler!
:)
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Dzięki za odpowiedź :) Trochę szkoda, bo rzecz mnie zainteresowała, a coś tam piąte przez dziesiąte pamiętam, że w piątce nie ruszono raczej tego wątku, więc myślałem, że może w szóstce. No ale teraz się wszystko wyklarowało :)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Gdzieś w necie była wzmianka o revelations 2 tam pewnie by pociągnięto dalej wątki z revaltions, jednak Re:Revelations 2 nigdy nie powstał nie zaczęto nawet prac z tego co się orientuje
Spoiler!
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Nie wiem czy to moja nadinterpretacja czy nie, ale ja odniosłem wrażenie, że ten
Spoiler!
Ostatnio zmieniony sob 14 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Ciekawe jest to co piszesz, niby się trzyma wszystko... jest jednak parę sytuacji które by temu zaprzeczały
Spoiler!
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Hmm, ciągnąć nieco dalej tę "konspiracyjną interpretację", zaryzykowałbym stwierdzeniem, że
Spoiler!
Inna sprawa, że być może po prostu sam Capcom nie do końca przemyślał tę intrygę, co niczym nowym nie jest, bo wpadki fabularne i brak logicznego powiązania między niektórymi zdarzeniami "C" zaliczał już w przypadku protoplastów serii, tj RE 1-3.
Ostatnio zmieniony ndz 15 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 2 razy.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

A więc
Spoiler!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”