Dodatki.

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Dodatki.

Post autor: Szakal »

Ukończyłem już grę i chciałem ograć dodatkowy scenariusz Moiry, ale go nie mam. Tak samo chciałem obejrzeć figurki, które odblokowałem, ale zakładka jest pusta, pomimo iż dostałem informacje o odblokowaniu niektórych z nich.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Dodatki.

Post autor: Leon. KennedY »

Hmm, chyba powinien się odblokować po przejściu gry, tak coś mi się wydaję, że było, ale z drugiej strony grałem w to trochę czasu temu i sam tego nie masz po przejściu... Dziwne.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Dodatki.

Post autor: Szakal »

Już wiem o co chodzi. Ja tylko odblokowałem możliwość kupna figurek, ale żeby je mieć, najpierw muszę je wykupić za punkty w menu nagród. Dopiero wtedy jak to zrobię to mogę cieszyć oczy grafikami koncepcyjnymi i figurkami w galerii.
A jeśli chodzi o dodatkowe scenariusze, to no cóż,... najpierw musiałem je po prostu dokupić :P .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Dodatki.

Post autor: Leon. KennedY »

Hahaha, a no tak 😁
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Dodatki.

Post autor: Arc »

Dodatki są płatne, trzeba mieć też ten pakiet zgodności chyba. Na początek spróbuj ten z Moirą, jest dość wymagający i bez możliwości zapisu. Natomiast "Mała Panna" dla wielbicieli skradania i onirycznych klimatów.

Wszystkie dodatki są od razu w wersji deluxe gry.
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Dodatki.

Post autor: PSKING »

Wow. Jeśli kupiłeś samą subskrypcje serii to podjąłeś najgorszą decyzje w życiu, bo jest to opcja, która nie powinna istnieć aby właśnie ktoś nieświadomy się nie przejechał. Te ,,DLC" to nawet nie są DLC, a zwykła zawartość gry która jest od początku w pudełku. Subskrypcja serii to kupienie niepełnej gry.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Dodatki.

Post autor: Szakal »

Cóż, zapłaciłem za oba jakieś 40 zeta, czyli po 20 za jedno DLC. Nie uważam tego za jakąś wygórowaną cenę. Na razie nie grałem.
Złe oko moderacji czuwa.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Dodatki.

Post autor: PSKING »

No tak... Tylko że ja tyle zapłaciłem za całość w cyfrze jeszcze w 2019 r. na konsoli. Revelations 2 jest chyba jedną z tańszych części w promocjach.
Pamiętam jeszcze jak się bałem czy aby na pewno kupuje edycję że wszystkim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”