RE: Revelations 2

Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Mr_Zombie pisze:gra zostanie podzielona na 4 epizody
Podobna historia była chyba z SIREN: Blood Curse o ile dobrze pamiętam.

Co do nowych newsów to jestem mile zaskoczony trailerem w którym czuć ten klimat z pierwszego Revelations i jestem ciekaw czy Alyson Court ponownie użyczy głosu Claire.
Ostatnio zmieniony czw 11 wrz, 2014 przez DeeAy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Kiedy została o to zapytana jakiś czas temu to odpowiedziała, że nic nie wie o nowej grze:
https://twitter.com/acourtroom/status/5 ... 7194583040

Także prawdopodobnie Capcom znalazł jakieś zastępstwo :/
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

No kurde. Claire to jedyna bohaterka, której nie zmieniła się voice-aktorka od początku. Alyson Court jest po prostu idealna do tej roli. Mam nadzieję, że to jakiś przekręt, że ona nic nie wie. :D
Ostatnio zmieniony czw 11 wrz, 2014 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Oby nie. Leonowi prawie co część zmienia się głos i zaczyna mnie to wkurzać (IMO Paul Haddad z RE2 miał świetny głos, szkoda że z niego zrezygnowali), a ze starej ekipy już chyba tylko Ada brzmi znajomo.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

W końcu coś nowego na scenie RE (pomijając odgrzewane hiper HADE TRZYDE wersje starych gier). Revelations 2 prezentuje się niesamowicie. Teaser cudowny, klimatyczny i z tym typowym dla zwiastunów (filmowych) RE kreatywnym podejściem.

Trailer to już inna bajka, w końcu wrócimy do strasznych zakamarków! I to jeszcze z najlepszą suczą z serii czyli Claire (Bzdursky na pewno się ucieszy :P)... Jedyne minusy to wygląd Claire - à la transwestyta, oraz inna babka podkładająca głos.

Jest na co czekać.
Ostatnio zmieniony czw 11 wrz, 2014 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Zapewne nikogo z nóg to nie zwali ale wynalazłam 2 rendery
http://i.imgur.com/n4vnHPX.png?1 Claire
http://i.imgur.com/fJd2LSO.png?1 Moira
Coś mi sie zdaje, że CAPCOM po lenistwie, najzwyczajniej w świecie zedytował modele
Sherry i Heleny zamieniając je w Claire i Moirę.

Swoją drogą wyżej wymienione lokacje strasznie zajechały mi Tomb Raider Angel Of Darkness , w szczególności okrągłe pomieszczenie z łańcuchem. Grał ktoś? Jeśli tak to zapewne wie o czym mówię.
Ostatnio zmieniony pt 12 wrz, 2014 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Sas pisze:Coś mi sie zdaje, że CAPCOM po lenistwie, najzwyczajniej w świecie zedytował modele
Sherry i Heleny zamieniając je w Claire i Moirę.
Fakt też na to zwróciłem uwagę. Claire jeszcze tak nie ale Moira nawet dość przypomina Sherry.
saperman
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: saperman »

DeeAy dobrze zobaczyłeś twarz Moiry jest podobna do twarzy Sherry lecz chciałem dodać, że nie wiem czemu ale moją uwagę przykuł wisiorek Moiry. Nie przyjrzałem się dokładnie ale jakbym zkąś* go znał. Moje pierwsze skojarzenie to Helena ale po dluższym przyjrzeniu się to raczej na stówe nie ten. Nie wiem co uważacie bo to może być tylko moje złudzenie :pff2:


Reciol sorry za błąd jak coś nie chodziło mi o słowo zkąś lecz o słowo skądś.
Ostatnio zmieniony śr 17 wrz, 2014 przez saperman, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Co to znaczy "zkąś"? To coś od kąsania? Może to znak, że w grze będą zombiaki?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Mi tu Claire bardziej przypomina model leona , takie męskie rysy ... paskudnie to wygląda moim zdaniem .
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Są targi TGS, są więc nagrane gameplay'e z targów:
http://www.gamersyde.com/news_tgs_re_re ... 53_en.html

... i wrażenia (od cvxfreak - fan RE znany na zagranicznych forach; kolekcjoner wszystkiego, co związane z RE):
https://twitter.com/cvxfreak
Just played Resident Evil Revelations 2 at TGS, and it is easily one of the best game show demos the series has had.

REV2 has the movement flexibility of RE6 combined with the exploration elements from REV1. Character shifting is based off of RE Zero.

Revelations 2: Environments feel a lot like the earlier Silent Hill titles, particularly 2 and 3. Demo took place in a prison.

Revelations 2: There was one funny line of dialogue that was a direct throwback to CODE: Veronica. Very nice present for CV fans.

Revelations 2: My ears might be fooling me, but it seems that Alyson Court is not voicing Claire this time. :(

I played the Xbox One version of Revelations 2. Definitely feels like a crossgen game. Not sure whether it looks better or worse than RE6.

Revelations 2: I hope you liked Jake from RE6, because Moira Burton has the same "juvenile" speech patterns.

Revelations 2 definitely gets the core post-RE4 gameplay right with tight controls and a light emphasis on combat.
Tłumaczenie (sorki za jakość, ale jestem w pracy, więc tłumaczę w locie na szybkiego :P):
Spoiler!
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 18 wrz, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ciekawe czy jest możliwość wydania dema dla ogółu na ps3 :rad6:
Mi tu Claire bardziej przypomina model leona , takie męskie rysy ... paskudnie to wygląda moim zdaniem .
Nie ma tak źle :smiech6:
Ostatnio zmieniony czw 18 wrz, 2014 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Elegancko to wszystko wygląda w akcji, jest klimat. :D
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ciekawe, na pewno podoba mi się oddalenie kamery, w końcu jest co widać, sceneria nie jest chamsko zasłonięta przez sterowaną postać jak to wyglądało w RE6, ogółem mam wrażenie sporej inspiracji Last of Us, choć nie ukrywam mam wrażenie że pod względem gameplaya The Evil Within i Revelations2 mogą okazać się do siebie cholernie podobne. Niektóre animacje wyglądają bardzo znajomo - np wspinanie się po drabinie bądź motyw z reakcją przeciwnika gdy dostaje kulą łeb jak żywo wygląda jak animacja z RE4. No i nie będę ukrywał że nie wiedzieć czemu mam wstręt do RE gdzie samemu musimy obracać sobie kamerę, nie wiem w żadnej innej grze nie było to dla mnie przeszkadzajką, może w Rev2 również będzie klasyczny tryb sterowania ;)
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

http://www.ppe.pl/upload/images/news/12 ... 441389.jpg


Ta słodka mina Claire ha ha

:smiech3: :smiech3:
Mr_Zombie pisze:
euroo pisze:http://www.ppe.pl/upload/images/news/12 ... 441389.jpg


Ta słodka mina Claire ha ha
Kogoś mi ona przypomina...

Obrazek

:P


dokladnie
Ostatnio zmieniony pt 19 wrz, 2014 przez euroo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A z czego by niby miała się cieszyć... :rad5:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

euroo pisze:http://www.ppe.pl/upload/images/news/12 ... 441389.jpg


Ta słodka mina Claire ha ha
Kogoś mi ona przypomina...

Obrazek

:P
Ostatnio zmieniony pt 19 wrz, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Pooglądałam sobie gameplaye no i jestem trochę rozczarowana brzydotą gry a główne bohaterki też nie ładniejsze. Drugie rozczarowanie to takie, że RE Revelations 2 nie będzie miało nic wspólnego z jedynką. Nie jest dla mnie zrozumiałe, że kontynuacja ogranicza się tylko do numerka, no bo jaki to ma sens ? Jakaś anarchia panuje w Capcomie.
Na grę oczywiście czekam niecierpliwie bo długo nic nie było ale trochę mi żal w jaki sposób została potraktowana całkiem dobra gra (RER).
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Co do numerka, już nie raz w serii tak było np. co wspólnego z 3 miała 4? Bardzo mało, tak samo 4 z 5 nie miała za dużo wspólnego!
molte volte
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

kamil12697 pisze:Co do numerka, już nie raz w serii tak było np. co wspólnego z 3 miała 4? Bardzo mało, tak samo 4 z 5 nie miała za dużo wspólnego!
Seria główna rządzi się innymi prawami. Jeżeli powstaje spin off z podtytułem a następnie ten podtytuł ma kolejny numerek to dla mnie oczywiste jest, że fabularnie powinien to być ciąg dalszy.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”