Raid Mode (Szturm)

Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Raid Mode (Szturm)

Post autor: Kazuo »

Ten dodatek (który notabene spokojnie mógłby uchodzić za osobną grę) zdecydowanie zasługuje na własny temat. W Sztumie spędziłem przynajmniej 3x więcej czasu niż w kampanii i bawiłem się również co najmniej ze 3 razy lepiej. Czysty gameplay, bez zbędnego paplania. Ty kontra zalewające ekran fale przeciwników, do tego całe mnóstwo rzeczy do odblokowania i coraz bardziej wymagające misje. Piszcie kim gracie, z jakich skillów korzystacie i jak wygląda Wasz zestaw broni - tryb jest dosyć głęboki i wbrew pozorom wymaga całkiem strategicznego podejścia, ciekaw jestem z jakich taktyk korzystacie :smiech6: W tym temacie będzie można też robić ustawki, kiedy Capcom w końcu wprowadzi możliwość grania w multiplayerze.
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Claire, level 27, bronie - rewolwer lvl 24, strzelba 25 i ak47 lvl 19;d
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Ja gram Barrym, chciałem zmienić na Jill, ale to była już zbyt duża różnica poziomów i nie chciało mi się od nowa levelować :rad10: lv 46. korzystam z pistoletu z nabojami zapalającymi (poezja jak pięknie rozprawia się to z przeciwnikami i ile nabojów pozwala zaoszczędzić), z szybkostrzelnego karabinku z nabojami zamrażającymi, z mangnuma z nabojami elektrycznymi i z mojego osobistego faworyta, który wszystkie inne bronie zostawia daleko w tyle - snajperki. Do snajpery mam doczepioną dopałkę, która regeneruje mi energie podczas zadawania wrogom krytycznych obrażeń (dzięki temu nie muszę korzystać z roślinek leczących i mam większą szansę na zdobycie kompletu medali) i kolejną, która zwiększa exp o 30% przy każdym śmiertelnym strzale.

Jeżeli chodzi o dodatkowe skille, to prawie wszystkie punkty władowałem w HP - dopałka wymaksowana, dzięki czemu o wiele trudniej mnie zabić. Pozostałe pkt. użyłem na strzelanie podczas kucania (większy damage). Z broni dodatkowych wprost genialnie sprawdza się butelka z wabikiem - zbiera przeciwników w jedno miejsce, po czym eksploduje (może nie zadaje zbyt wysokich obrażeń, ale wiele razy uratowało mnie, kiedy byłem otoczony przez przeciwników), no i teraz level'upuję koktajl mołotowa (genialny na Uroborosy). Można fajnie kombinować :rad10:
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

A ja mam problem z włączeniem tego właśnie trybu. Pograłem chwile, do 10lvl bodajże a teraz gdy chcę odpalić ten tryb to gra się kompletnie zawiesza. Mogę coś z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Spróbuj offline.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

HUNK, 5lvl, Pistolet 11lvl, strzelba 10lvl, KBK Hazardzista 4lvl i Magnum 6lvl
Jak narazie mało grałem, mam jeszcze Weskera i Ginę (obydwoje 5lvl), ale gram HUNKiem, bo ma odblokowane 4 sloty na broń.
Sam tryb bardzo mi się podoba, zawsze zabijam wszystkich przeciwników :rad12:.
A tak poza tym, w tym trybie są tylko mapy z RE6?
molte volte
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

No dobra ... Claire level 29, bronie samurai edge level 27, strzelba 25, rewolwer python level 29.
Każda bron ulepszona w kolejno ogniste,elektryczne naboje i inne dodatki.

Jill level 9, Barry 8, Moira 4, Gina 3 i Hunk 10
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Do czego służy funkcja "Odziedzicz"w skillach z Raid?
http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc ... 8C755D601/
Ostatnio zmieniony pn 02 mar, 2015 przez Polken, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Głowy sobie nie dam urwać, ale to jest chyba jakiś transfer skillów między postaciami. Część umiejętności jest przypisana pod konkretnego bohatera (np. Hunk ma czasową niewidzialność), a dzięki tej opcji można "podzielić się" skillem z innym ludkiem. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo jeszcze tego nie próbowałem.
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Wam też cofnęło zapis z Raidu? Grałem wczoraj cały dzień a dziś praktycznie od początku muszę grać żeby odblokować to co miałem. ;/
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

A nie wybrałeś czasem innej postaci? Chyba by mnie szlag trafił, gdyby mi wszystko zresetowali.
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Kazuo pisze:A nie wybrałeś czasem innej postaci? Chyba by mnie szlag trafił, gdyby mi wszystko zresetowali.
Na pewno nie wybrałem innej, zresztą misje też mi cofnęło i wszystko.
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

na steam pisali by kopie robic jesli bete uzyjesz
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Ale bete czego?
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

no split screenu/coop offline
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

LimaXa pisze:no split screenu/coop offline
nope, nie korzystałem i nie zamierzam korzystać tego :P
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Pistolet, lv.55 - amunicja podpalająca, szybkostrzelność +8%, damage +12%
Karabinek, lv.58 - amunicja zamrażająca, damage +36%
Snajperka (Muramasa), lv.58 - regeneracja zdrowia, +37% exp, damage +26%
Magnum, lv.57 - zmniejszony odrzut o 40%, regeneracja zdrowia, 2 pociski wystrzeliwane na raz

Moje kosy, którymi miażdżę każdego :rad8: jestem gotów na kolejną partię misji :smiech6:
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

W Szturmie da się grać Leonem :rad7: :rad7: :rad7:
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Kazuo pisze:W Szturmie da się grać Leonem :rad7: :rad7: :rad7:
20 medali;d
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Olałem totalnie Barry'ego i jadę z medalami od nowa moją ulubioną postacią :rad11: Na szczęście bronie i dopałki zostały, więc to będzie kaszka z mleczkiem. Szkoda tylko, że Kennedy dostał ten badziewny strój z RE6, wolałbym go w kurteczke z czwórki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”