Ulubiony scenariusz

Która kampania podobała Ci się bardziej?

Claire & Moira
5
50%
Barry & Natalia
3
30%
Obie były świetne
0
Brak głosów
Nie umiem zdecydować
2
20%
 
Liczba głosów: 10

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiony scenariusz

Post autor: Chris93 »

Resident Evil Revelations 2 to całkiem przyzwoity kawał kodu, który osobiście bardzo mi się podobał. W grze pojawiły się dwa scenariusze, które grywalne są na przemian. W osobistym rozrachunku to momenty grywalne Claire podobały mi się bardziej, niż te z Barrym. Dlaczego? Przede wszystkim przeciwnicy przypadli mi bardziej do gustu.
Spoiler!
Miałem wrażenie, że poziom trudności u panny Redfield jest zdecydowanie wyższy niż o Barry'ego, ale może to złudne wrażenie :P. Na uwagę również zasługują odwiedzane lokacje i więcej elementów skradankowych, które niejednokrotnie pozwoliły oszczędzić amunicji na "coś większego". Chciałbym więcej Claire zamiast Barry'ego, ale nie można mieć wszystkiego :P.
Ostatnio zmieniony pn 18 kwie, 2016 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bardziej przypadła mi historia Moiry i Claire aniżeli Barrego i młodej. Pierwsze scenariusze były wprowadzeniem, bardziej fabularne i przecierające szlaki. U Barrego czasami backtracking i mało przydatna Natalia (owszem wskazywała przeciwników ale to za mało), na plus ich kampanii można zaliczyć pomysłowość w niektórych etapach gry. Owszem scenariusz Claire jest trudniejszy ale to pewnie wynika z faktu wyposażenia i "obronności" partnera. Barry choć ma niezły asortyment broni to jednak sam musi się bronić. Jego scenariusz traktuję jako ten drugi i chyba Capcom też tak go potraktował.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Zagłosowałam na "Claire & Moira" czemu? Więcej survival horroru, niż u Barry'ego (którego sobie cenię za pomoc Jill w RE :liebhab: ) , Claire jako główna grywalna postać (wreszcie!!!!), Moira jako support i jej teksty do jakiejś sytuacji oraz ogólnie scenariusz był bardziej klimatyczny (ze względu na lokacje i przeciwników oraz ostatniego bossa). Chciałabym, aby Claire pojawiła się w RE7 ;).
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”