Umbrella Corps - dyskusje ogólne

PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Chris, jakby ktoś kazał tobie w to grać. Co jakieś parę lat wychodzi typowy skok na kasę, bo Re jest marką. Seria ma się dobrze, obecnie liczą się REmake 2 oraz Re7...i co najważniejsze Re w żaden sposób nie upada, ma się wręcz lepiej niz kiedykolwiek, każda gra zarabia, i po raz ostatni Re nie zdycha, czy tam ledwo zipie...W jej obecnym stanie będzie żyć jeszcze wiele lat.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Gra zaliczy pewien poślizg w wydaniu:

http://www.capcom-unity.com/timturi/blo ... ella-corps

Pierwotnie planowana na maj, premierę wg zapowiedzi będzie mieć 21 czerwca.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Dodatkowo jest nowy filmik o customizacji ale nic nadzwyczajnego.
Szczerze to chyba jest właśnie problem tej gry, że nie ma kompletnie nic czym mogła by się pochwalić.
Ot, całkowity standard.
Co do daty premiery, to chyba ktoś się przestraszył Uncharted :smiech3:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Premiera Uncharted 4 nie ma tutaj akurat nic do rzeczy. Umbrella Corps to typowa sieciówka. Mechanika rodem z Call of Duty ma przyciągnąć uwagę nowych graczy zaś nas, fanów serii przyciągną kultowe mapy takie jak choćby Pueblo z RE4.

Podobnie było przecież z Operation Raccoon City.

Właśnie potwierdzono pierwszą grę w oparciu o RE w technologii VR.
At a film and comic book convention in Dubai, Resident Evil: Bio Terror was revealed, marking the series’ first official foray into VR gaming. But before you get all excited, it’s worth noting that said game will only be available for people that visit Hub Zero–an entertainment park in Dubai that has partnered with several video game publishers. Resident Evil: Bio Terror will play in a style closer to House of the Dead than the Chronicles games. And, judging by the game’s title card (pictured above), it looks like we’re going to be dealing with a lot of lickers! Stay tuned for more information as it surfaces. - See more at: http://www.relyonhorror.com/latest-news ... JlKQi.dpuf
Ostatnio zmieniony pt 08 kwie, 2016 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W sumie dobrze, bo w maju kupuje U4, DOOM4 więc na czerwiec zostanie UC. Argumenty na dopieszczenie produktu przemawiają za mną, niech doszlifują tytuł bo jestem nim bardzo zainteresowany.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nowa miejscówka została ujawniona, Panie i Panowie ----> code veronica


http://youtu.be/3hpTgbC-Jn0
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Nowa miejscówka została ujawniona, Panie i Panowie ----> code veronica


http://youtu.be/3hpTgbC-Jn0
Antarktyda akurat mało ciekawa według mnie jest.

PS. Dlaczego w tej grze, leżący gracz porusz się jakby leżał na jakiejś deskorolce? (porusza się prędkością światła) o_O?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Na PPE też była o tym dyskusja jak widziałem, a co do miejsca to jakoś nie mogłem skojarzyć. Może dlatego że w CV grałem raz?
Coraz bardziej myślę że to projekt na miarę ORC, tylko że o ile tam kupiłem grę za dwie dychy, bawiłem się całkiem dobrze jak na cenę, i za tyle samo odsprzedałem. Tak w grze multi to samobójstwo, ludzie kupią, zobaczą co to i servery zamkną.

Tak myślałem co to ma do dwudziesto lecia serii...po prostu dadzą najpopularniejsze miejsca z dwudziestu lat i tyle...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jak usłyszałem motyw muzyczny z bazy to aż ciarki mi przeszły, świetnie budowało to klimat w CV, co do poruszania się, na wcześniejszych materiałach nie było to tak widoczne, fakt, prędkość poruszania jest bardziej taktyczna aczkolwiek z realizmem trochę gorzej. Cholernie podoba mi się customizacja zarówno drużyny jak i żołnierzy, jest nawet osobny trailer o tym.

Początkowe intro zmontowane z Darkside Chronicles fajnie im wyszlo. Ciekawi mnie jakie jeszcze miejscówki przygotują, może z RE2? ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Skoro dają najpopularniejsze miejscówki z serii to coś z Re2 albo któraś rezydencja. Martwi mnie fakt że to Capcom, i równie dobrze mogą już skończyć i drugie tyle dać w DLC.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

PSKING pisze:Skoro dają najpopularniejsze miejscówki z serii to coś z Re2 albo któraś rezydencja. Martwi mnie fakt że to Capcom, i równie dobrze mogą już skończyć i drugie tyle dać w DLC.
To raczej bardziej niż pewne! Capcom pewnie rozdaje premie pracownikom od ilości DLC jakie wymyślą...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Również uważam, że to przysłowiowe dojenie marki :/ i Capcom nie jest już tym samym studiem co kiedyś, ale gdy ogrywałam REVELATIONS 2 nadzieja na dobrego Residenta jeszcze jest ;). Pozdrawiam forumowiczów :angel:

I'AM STILL ALIVE :smiech3:
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Nie martw się dziewczyno, dopóki duch serii nie umrze mie jest aż tak źle. Trzeba przyznać że Re do dziś trzyma pewien poziom jak choćby seria Revelations. O przyszłości zdecydują Re7 i REmake 2.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Capcom nie jest tym samym studiem od wydania re4 i odejścia Mikamiego tak gwoli ścisłości...
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

To jest niezaprzeczalny fakt. Choć z drugiej strony mogło się to zgrać z nową generacją i nowymi prawami rynku. Tak jak zepsuła się seria (no, w sensie dojenie), tak cały Capcom się zmienił i z innymi markami nie było lepiej.
Swoją drogą do dziś nie wiem dlaczego odszedł, choć stawiam że miał coraz mniej swobody. Choć oficjalnych informacji nie znam.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nowy trailer gniecie nieźle, nowy level - RACCOON CITY, powracają też bohaterowie w tym Wesker i Jake, do premiery miesiąc ale już zacieram ręce na soczyste multi:

http://youtu.be/ARhy9O3XXds
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Szczerze to jedyne co mi się spodobało w tym trailerze to ujęcia zrujnowanego komisariatu (hol główny), takich ujęć w serii nie było bo jak wiadomo komisariat trzymał się nieźle dopóki nie zdmuchnął go ładunek atomowy ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kanały i ulice przed RPD też ciekawe ;), miejscówki z RE2 zawsze na plus.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Trailer bezpłatnego DLC 'Mansion'.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7HIRc3M9RZg[/youtube]
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Z pracy wrócę jutro więc posprawdzam rezydencję, dobry motyw na końcu zrobili z diamentem hehe. W kolejnym darmowym dlc będą Chiny z RE6. Powinien również wraz z rezydencją pojawić się patch usprawniający kilka aspektów.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Umbrella Corps”