[Pomoc] Problem z uruchomieniem

dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Cześć! Co jakiś czas wyskakuje mi błąd połączenia 798001 (PS4), dodam tylko, że z internetem u mnie w porządku (światłowód) i również gram w inne gry multplayerowe. Co może być problemem?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hmm dziwna sprawa, mi raz wyskoczył ale później normalnie wyszukiwało gry. Spróbuj odinstalować grę i jeszcze raz spróbować z nowym patchem.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Dokupiłem wersję deluxe i żeby było śmiesznie - nie potrafię wejść do gry z maskami Weskera, Leona, Barrego itp (błędy połączenia różne cyferki) natomiast z klasycznymi (standardowymi) maskami łączy bez problemu. Nie mam jak tego udowodnić, ale niebawem nagram filmik. Co za badziewie!
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Gościu, myślisz że bez powodu jest to jedna z najgorzej ocenianych gier generacji i najgorzej oceniany Re?
Połowę problem podobno stanowią bugi i błędy, kupiłeś na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Już po mału jest lepiej, Capcom wydał już chyba 4-5 patch i teraz na ps4 śmiga i łączy dość szybko. W ogóle nowy tryb jest całkiem dobrze oceniany, mamy latarkę i system, który wciąga (respawn sekundowy), także do przodu i jest co raz lepiej. Jeszcze jak dojdzie z kilka trybów, nowych map to będzie całkiem nieźle.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Umbrella Corps”