Upadek Umbrelli

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Upadek Umbrelli

Post autor: WESKER-DL »

Zakończenie gry jest fenomenalne, jak widzimy Wesker zakończył żywot danych Umbrelli Inc., swoją drogą według mnie to on jest głównym bohaterem kronik, konczy pewien rozdział w życiu Fanów i to w jaki sposób, fajnie tez nawiązano do RE4. Ogólnie zwieńczenie bardzo mi się podobało, nie było zbyt krótkie ani za długie ale pokazano świetne ujęcia i aż czuć ten żal gdy logo Umbrelli rozpada sie w kawałki. Widzieliśmy jak Umbrella oficjalnie upadła. W tym temacie będziemy poruszać właśnie ten jakże ważne wątek
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Umbrella upadła?? A mnie się zdawało, że cały dorobek korporacji znalazł się na małym, acz zapewne pojemnym dysku, który Wiesiek zabrał ze sobą. Wesker chyba nawet nie zamierza zmieniać firmowego logo...

Umbrella jakby nie patrzeć ma się więc dobrze, zmieniła tylko... właściciela.
Zobaczymy kiedy prawowity władca upomni się o swoje, hehe ;)

A sam motyw jak to nazwałeś "upadku Umbrelli"... dla mnie to było żenujące prawdę mówiąc... Wiesiek podszedł do kompa, kliknął w klawiaturę i nagle korporacja przestała istnieć. I jeszcze to czerwone gasnące światełko... rozczulające... ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wiesz kilka ujęć również zostało w pamięci, no chyba że ktoś na filmiku skrócił, muzyka plus dobre ujęcia i rozpadające się logo Umbrelli + komentarz Albert'a może przypomnieć wszystkie wybryki Umbrelli. Oczywiście że Wesker zabrał dane ale tylko dla siebie (jak narazie) ale oficjalnie dla ludzi Umbrella Inc i jej dane zostały Erase, cała historia firmy farmaceutycznej, która była tak popularna w domach mieszkańców Raccoon przestała isnieć, naprawdę aż sie dziwnie poczułem kiedy było to przedstawiane, ehh albo za długo siędzę w tej Korporacji
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
crisDL
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: crisDL »

Na RCS ktos powiedzial ze Spencer nadal zyje,wiec jak sie dowie a dowie sie napewno ze Wesker ,,posiadl'' umbrelle to rozprostuje stare(albo mlode jesli tez ma jakis wirus)kosci i wyciagnie asy z rekawa.W wielu historiach watki poboczne sa poterzne wiec czemu nie w tej
:rad12:

NEMESIS US: CrisDL, apeluje o popraność gramtyczną w postach, używaj znaków interpunkcyjnych.
Ostatnio zmieniony pn 31 gru, 2007 przez crisDL, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”