Co zobaczymy w Umbrella Chronicles?

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Co raz nawsze trailery tej nadchodzącej pozycji są co raz lepsze, doskonała grafika, niesamowity klimat jaki dostrzec można na tym filmiku powoduje u mnie narastające zniecierpliwenie związane z oczekiwaniem na premierę tego tytułu.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Bardzo fajny trailer. Tylko takie moje spostrzeżenie - podobno w RE:UC miał być chapter o związku RE4 z całą serią (mam nadzieję że tłumaczenie Capcomu nie będzie zbyt naciągane) tylko żadnego fragmentu z RE4 nie widziałam na żadnym z trailerów. Może coś nieuważnie oglądałam?
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

RE4 nie występuje w RE:UC.
Umbrella Chronicles ma za zadanie zapełnić tą 6-letnią dziurę pomiędzy RECV a RE4 oraz wyjaśnić, w jaki sposób Umbrella faktycznie przestała istnieć (bo chyba nikt nie uwierzył, że zwykły krach na giełdzie mógł tak potężną korporację, która ma w kieszeni rządy różnych państw, załatwić).
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

ciekawe co wymyślą właśnie w głównej siedzibie, narazie możemy domniemać bo praktycznie nic niewiemy. Równolege przechodzenie Chrisem i Jill plus kilka renderów w zupełnie innych miejscach z udziałem Weskera hmm to by było dość ciekawe. W sumie to oprócz ostatniego scenario który pewnie będzie najdłuższy ciekawią mnie poprzednie rozdziały, szczególnie RE3, w sumie najmniej z tej częśći pokazano (nie licząć Outbreaków)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jeszcze fajnie by było gdybyśmy mogli działać razem z oddziałem, który pomagał by nam w walce o przetrwanie, no i liczę na kolejne spotaknie Chris'a z Wesker'em.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Oglądając ten filmik WOW... w 02:04 minucie filmiku pokazuje się Rebecca, Yawn oraz jakiś koleś w czerwonej kamizelce. I tu pytanko: kto to? Jedyną osobą, która mi tu pasuje jest Barry, ale o nim jakoś Capcom nie wspominał, no chyba, że ktoś inny?

Proszę o odpowiedź?

Oczy Weskera zmieniające kolor oraz ryk Nemesisa... to mnie najbardziej przestraszyło.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Po obejrzeniu ostatniego trailera, muszę przyznać, że robi wrażenie. Niby taka, zwykła strzelanka, a będzie naprawdę fajnie :)
Jedno mi się tylko nie bardzo podoba...
Chodzi o to, że z Weskera zrobiono hmm... założyciela korporacji! Przynajmniej tak się go kreuje w tej grze. Wygląda na osobę która, to wszystko stworzyła - takie moje odczucia. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśnią. Ja przypomnę tylko, że gdy zakładano korporację, to Wesker chodził jeszcze do podstawówki :) Miał wtedy 7 lat gówniarz :)
Ostatnio zmieniony pt 19 paź, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

ja nie odebrałem tego w ten sposób po tailerze bardziej z tym skojarzył mi się Vladimir, Wesker stoi z boku, tyle ze to on w Kronikach pociąga za wszystkie sznurki
Ostatnio zmieniony pt 19 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Trailer nudny, nawet mnie nie zachęcił do kupna gry, wręcz odepchnął. Grafa przeciętna, nie dopracowane lip synk i fatalne motion capture ust przy gadaniu. Dobrze że widziałem inne trailery które bardziej mnie przekonały do tej gry. Każdy ma inny gust :rad2:
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Motion Capture fatalny? Dobrze się przyjrzałeś? Proponuję przestudiować techniklę Motion Capture a później jechać, zwróć uwagę na ruchy Weskera na p[oczątkuz Chimerasem i więc już nie musze dodawać, a grafa? przecież to Wii i jest to najpiękniejsza gra do tej pory po Metroid Prime 3
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Wesker - Dark Life pisze:Motion Capture fatalny? Dobrze się przyjrzałeś? Proponuję przestudiować techniklę Motion Capture a później jechać, zwróć uwagę na ruchy Weskera na p[oczątkuz Chimerasem i więc już nie musze dodawać, a grafa? przecież to Wii i jest to najpiękniejsza gra do tej pory po Metroid Prime 3
Ej, kolo, czytaj dokładnie co. Napisałem że fatalny motion capture ust. Dziwnie ruszają ryjami jak mówią. Fatalnie to wygląda. W RE4 było super, a tu co progresja wsteczna?
Co do grafy to na trailerze wygląda nie za ciekawie (słaba jakość trailera) pewnie w realu będzie lepsza (dla mnie grafa w grach nie robi różnicy. Nie jestem fetyszystą i jakimś tam innym zboczeńcem co mu na widok super grafy staje a na słabą grafę dostaje palpitacji. Czytając reckę RE4 w PSX Extreme jeden ze zgredów podniecał się super grafą owej gry. Gdy ja zacząłem grać to go wyśmiałem bo jakoś grafa mnie nie powaliła, ale z czasem musiałem zwrócić mu honor bo rzeczywiście CAPCOM wymiotło na całej lini. Tak więc czekam na RE:UC i myślę że gra będzie przy najmniej wyglądać tak jak RE4

[ Dodano: 25 Paź 2007 21:18 ]
Dodaję sprostowanie.

Obejrzałem następny trailer. Grafa będzie wymiatać ( jak na Wii przystało ) Tylko jedno jest ciekawe. Wychodzi że Wesker już w RE1 był jakimś mutantem, skoro gdy dostał chlapę od Tyrant'a i zdechł a po chwili wstaje i gały mu się jarzą. No chyba że CAPCOM nie ma jak wymyślić tego w jaki sposób przeżył przedziurawienie łapą Tyrant'a. Wychodzi na to że coś przy nim wcześniej majstrowali (lub on sam). Nawet i dobrze. Jest jako taka pewność że będzie w kolejnych odsłonach serii (chyba że go załatwią na amen a to była by szkoda)

[ Dodano: 25 Paź 2007 21:21 ]
Tu jest ciekawy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=sh_-jvhascE

pewnie co niektórzy już go widzieli
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Pisalismy o tym kiedyś, nie pamietam w jakim temacie. Pewnie nie chce Ci sie szukac tak jak mi
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

squallaz pisze: Grafa będzie wymiatać ( jak na Wii przystało )
Dzwine że wtedy tego nie zauważyłeś
squallaz pisze:Wychodzi że Wesker już w RE1 był jakimś mutantem, skoro gdy dostał chlapę od Tyrant'a i zdechł a po chwili wstaje i gały mu się jarzą. No chyba że CAPCOM nie ma jak wymyślić tego w jaki sposób przeżył przedziurawienie łapą Tyrant'a. Wychodzi na to że coś przy nim wcześniej majstrowali (lub on sam). Nawet i dobrze. Jest jako taka pewność że będzie w kolejnych odsłonach serii (chyba że go załatwią na amen a to była by szkoda) )
Dziwie sie zę niewiedziałeś iz wcześniej Wesker miał specjalnie przyrządzony Wirus od Williama Birkina i wszyscy wiedzieli jak przezył ale nie zostało to pokazane
Ostatnio zmieniony pt 26 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Wesker - Dark Life pisze:Dziwie sie zę niewiedziałeś iz wcześniej Wesker miał specjalnie przyrządzony Wirus od Williama Birkina i wszyscy wiedzieli jak przezył ale nie zostało to pokazane
Jak już pisałem nie śledzę wszystkich spraw żeby mieć później co odkrywać. Co znaczy wszyscy wiedzieli? Fani gry czy postacie związane z grą?
Gdzie o tym mogę siem dowiedzieć?
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

squallaz pisze:
Wesker - Dark Life pisze:Dziwie sie zę niewiedziałeś iz wcześniej Wesker miał specjalnie przyrządzony Wirus od Williama Birkina i wszyscy wiedzieli jak przezył ale nie zostało to pokazane
Jak już pisałem nie śledzę wszystkich spraw żeby mieć później co odkrywać.
No to przykro mi ale przegapiłeś motyw bo już był ;)
squallaz pisze: Gdzie o tym mogę siem dowiedzieć?
Proste źródło ale już wątek stary, oczywiście w oficjalnym Raporcie Wesker'a
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Jeden z głównych ( jeżeli nie najważniejszy ) powód by kupić Wii :rad10:
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 30
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kamillo »

Błagam powiedzcie, że to fake :(
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Soczysty trailer :) Z zombiaków tak nie powinno sikać farbą, no chyba że świeży to jak najbardziej. W re:uc brakuje mi efektownych headshotów, tam są takie ''suche'' :| Trailer ma pare miesiecy wiec mogła to być wersja beta...?
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 30
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kamillo »

To się zawiodłem... Myślałem, że to nie będzie coś a-la The Hause of the Dead... :|
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Mam pytanie, czy to od nas bedzie zalezec gdzie isc, czy tez konsola bedzie naszymy automatycznymi nogami a my tylko bedziemy naparzac??
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”