Co zobaczymy w Umbrella Chronicles?

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Podpisuję się pod, WDL. :smiech6: W końcu razem czytaliśmy tę reckę, Mielu trafnie ocenił tytuł, jest w co grać, jestem w pełni zgodny z jego opiniami. Podobało mi się jak opisywał odnośnie grywalności, i ogólnych elementów, a najbardziej spodobało mi się zdanie końcowe, że w oczekiwaniu na RE5 warto postrzelac sobie do zombiaków. :rad10:
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Newsy z oddziału Ultima. Udało mi się dodzwonić do biura Ultimy (WKOŃCU!!!) Powiedziałem że zamówiłem grę ponad miech temu, że premiera była 5 grudnia (prze łożona z 30 listopada) i że jeszcze paczki nie mam a kurier miał dostarczyć. Koleś mi na to że premiera europejska rzeczywiście była 5 grudnia ale dystrybutor do polski dostarczył grę w piątek 7 grudnia i że już ją wysłali i jutro (11 grudnia) powinna być. No to się wyjaśni wszystko jutro.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

Ktos mial podobny problem z Ultimą, zamawiał Pre-order gry Wiedźmin, i wcześniej za nią zapłacił przelewem, pamietam ze mowil ze juz czeka około miesiąca, albo dluzej, dalej juz nie czytalem, czy w ogole wyslali ta gre.
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Wczoraj był 11 i ani widu ani słychu. (Przynajmniej u mnie)
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

JA JUŻ MAM Przysłali dzisiaj :rad5:
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A ja już mam od kilku dni :rad10: temat zostanie zamknięty niedługo bo UC już jest i wszyscy mogą zobaczyć co w niej jest
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Carlos był w afryce gdy Billy tam był (czy coś koło tego). Wynika to z raportów które można znaleźć podczas gry.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

No dobra, temat zamykam. Glownym jego zalozeniem byla dyskusja nad tym co zobaczymy w UC, zanim ow czesc wyjdzie. A ze juz wyszla, inne tematy stoja otworem.
Ostatnio zmieniony pn 17 gru, 2007 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”