Raccoon's Destruction 3

Siege
Posty: 6
Rejestracja: sob 27 gru, 2008
Lokalizacja: Poznań

Raccoon's Destruction 3

Post autor: Siege »

Witam.

Moze ktos mi pomoze.Nie moge zdobyc rangi A.Wszystkie akta znalezione.Mam problem z przeciwnikami zabilem ok 60 a na planszy sa gdzies jeszcze i nie moge ich znalezc ? Jest jakis tajny pokoj ? Uzywam granatnika i automatic pistol.Gram z kumplem na 2.

Pozdrawiam.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Re: Raccoon's Destruction 3

Post autor: pinek »

Siege pisze:.Gram z kumplem na 2.
Musisz zagrać samemu, ponieważ gra nie dzieli wymaganej liczby (np. zabitych na dwóch) tylko daje Ci taką ocenę, jaką sobie wygrasz. Dany etap wymaga 200 zabitych na ocenę "S" a wy zabije po 100, to każdy dostanie z was po "B".
Siege
Posty: 6
Rejestracja: sob 27 gru, 2008
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Siege »

Raccoon’s Destruction 3

Czas 8.1=S 10.7=A 13.1=B
Zabici Przeciwnicy 109=S 102=A 96=B
Critical Hits 29=S 22=A 15=B
Zniszczone Elementy 103=S 69=A 34=B
Akta 9=S 7=A 4=B

Musze jeszcze raz zagrac z kumplem a pozniej sam i sprawdzic jak zdobyc ocene A zeby odkryc nowe plansze.Musze nazbierac amunicji w pociagu do granatnika i automatic pistol :)

[ Dodano: 01 Lut 2009 02:57 ]
Jaka bron preferujecie w tym poziomie ? Jaka jest najskuteczniejsza i najlepsza zeby wszystko poodkrywac i pozabijac ? :)
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Siege pisze:Jaka bron preferujecie w tym poziomie ? Jaka jest najskuteczniejsza i najlepsza zeby wszystko poodkrywac i pozabijac ? :)
Jak przechodzę grę to zawsze biorę shotgun'a. W trakcie gry zombie biorę na HS z handgun'a, gdy się zbliżają to "odpycham" ich shotgun'em, który jest też dobry na Hunter'y (chociaż można go rozwalić jednym szczałem z handgun'a) i spółkę, a na finałowego bossa zawsze znajdzie się coś po drodze.
Walki z Nemkiem, poza finałową, możesz spokojnie robić zwykłym pistoletem.
Ostatnio zmieniony śr 25 mar, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”