Gra na dwie osoby

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Gra na dwie osoby

Post autor: Leon. KennedY »

QuadraxiS pisze:Mnie nic nie rozczarowało.To bardzo dobra gra.Świetna graficznie,wymagająca ale bez przesady.Świetne walki z bossami,dość obszerna.I choć to inna bajka aniżeli RE5 to miałem więcej frajdy z RE:UC niż z piątki.A,że druga postać się trochę obija i ciągle ci gada,że nie wyglądasz dobrze?W miarę grania przestałem na to zwracać uwagę.Szczególnie po tym jak zagrałem ze znajomym.To naprawdę mocarny tytuł!
To we dwoch tez sie da?? Jak, trzeba drugie WII podlaczyc?? Bo nie zauwazylem opcji na dwoch...
Ostatnio zmieniony sob 09 sty, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Nie mam Wii i nie mam gry, ale podejrzewam, że wystarczy tylko drugi Wiilot i grucha :P
Obrazek
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Leon. KennedY pisze:To we dwoch tez sie da?? Jak, trzeba drugie WII podlaczyc?? Bo nie zauwazylem opcji na dwoch...
W momencie gdy "aktywujesz" drugie Wiilota automatycznie pojawi się drugi celownik
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

No fakt :rad5: Szkoda, ze drugiego Wiilota wyprawilem na inny ponoc lepszy konsolowy swiat, a dokladniej to jego baterie... Ma za swoje :smiech7:. Ale dobrze wiedziec, ze jest opcja na dwoch :smiech5:. Szkoda tylko, ze i tak nie ma z kim pograc :pff2:
Ostatnio zmieniony wt 12 sty, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nie wiem czy ktoś grał na dwie osoby, ale ciekawi mnie czy QTE jest wykonywane tylko przez jedną postać czy obaj uczestnicy muszą zrobić je prawidłowo do zaliczenia?
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Bodaj chyba tylko jeden musi wykonać 100% poprawnie,ale pewny nie jestem,chociaż nie raz bywało tak,że ja robiłem dobrze,kolega prawie i się udawało ;).
Ps3Centerbloog.pl
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Każdy z graczy musi wykonać poprawnie QTE, bo inaczej :hangman:
---->www.pajacyk.pl<----
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

A czy dwie osoby jednocześnie mogą np. używać noża albo rzucić granat?
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Deus Ex pisze:A czy dwie osoby jednocześnie mogą np. używać noża albo rzucić granat?
Pewnie, że mogą.
---->www.pajacyk.pl<----
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”