Zapper oraz inne tego typu przyssawki

Jak grasz w UC

zapper
2
10%
inna przyssawka
0
Brak głosów
nie mam Wii :(
11
55%
gram wiilotem
7
35%
 
Liczba głosów: 20

pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Zapper oraz inne tego typu przyssawki

Post autor: pinek »

Gracie w ten tytuł na zapp'im czy preferujecie grę na pad'zie.

Osobiście nie wyobrażam sobie gry w UC bez zapper'a czy innej tego typu przyssawki, gra samym wiilotem "smakuje" już troszeczkę inaczej. NIe twierdzę, że gra bez niego jest niemożliwe, po prostu czerpię trochę mniej fanu z niej (tak z 80%) i dopiero ten kawałek ABSu daję mi pełne 100% satysfakcji.

A jak jest u Was...

Dziś szperając w internecie natknąłem się na taką mało ciekawostkę
zapper od Capcom'u, kolejna fotka. Na e-bay'u 15 $, albo coś w tym stylu. nie gram nie mam

Tylko dla wybranych, oni to mają dobrze.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Gram wilotem bo czuję się wtedy swobodnie i mogę mieć wyprostowane plecy. Zawsze mi się wydawało, że trzymanie zappera jest mało wygodne ponieważ krępuje ciało ale każdy lubi co innego :okulary3:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Miałem okazje grać na Zapperze w obie części kronik oraz wiele innych gier i muszę powiedzieć, że osoby, które zastanawiają się nad kupnem mogą brać w ciemno. Fakt, realistyczniej wygląda granie ale nie ma tak dużego przeskoku, żeby napisać że Wiilot jest o wiele gorszy, zapraszam do swojej recenzji tego sprzętu:

http://konsolowisko.pl/?t=item&pl=all&id=1020
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Widzieliście nowy sprzęt od Wii?

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Nie wiem czy nie za bardzo kombinują, zwłaszcza z tym nożem. Ciekaw jestem jak nowe "magnum" sprawdza się w praktyce.

PS Dzięki dla newsmanów za jak zwykle świeże niusiki :rad12: .
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Tylko i wyłącznie wiilotem. Może kiedyś spróbuję zapperem :rad10:.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Sam "pistolet" już gdzieś widziałem, ale "nóż" to już dla mnie nowość. Myślę, że trochę przegięli pałę, w pozytywnym sensie.
Czy kupię, raczej nie teraz, może jak wyjdą nowe kroniki od razu z takim zestawem.


:snowman:
---->www.pajacyk.pl<----
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ostatnio byłem w Saturnie i w dziale poświęconym Wii widziałem takie coś:

http://konsolowisko.pl/news/4325-snajpe ... -rifle-gun

Zdaje się że taka zabaweczka nie współpracuje z Kronikami, zresztą byłoby to chyba niewygodne ze względu na typ rozgrywki.

Te wszystkie dodatki przypominające prawdziwe bronie pobudzają moją ciekawość, z drugiej strony część ludzi na nie narzeka, głównie z powodu, że niewygodne, nieporęczne :/.

http://konsolowisko.pl/news/3088-ciekaw ... nieprawdaz

http://www.youtube.com/watch?v=JZu0r5IB ... r_embedded

Jednak nie ma to jak czasy pistoletu i Duck Hunt na pegasusa ;D.
Ostatnio zmieniony ndz 09 sty, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Szczerze , patrze na tego dziada na filmiku i wcale się nie dziwie że mu nie poręcznie , jak trzyma karabin jak dupa . Jak ma to być chociaż troch realistyczne to powinien złapać go prawidłowo może wtedy było by łatwiej.
Awatar użytkownika
Birkin_Pl
Posty: 32
Rejestracja: ndz 06 lis, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Birkin_Pl »

Ehh... A czy ten cały WiiZaper to tylko plastik ??
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Tak dokładnie, ten zapper to tylko kawałek plastiku i do tego drogi. Brawa dla capcomu... za kreatywność?
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Ja mam jedno pytanko, otóż czy taki zwykły "gun" http://allegro.pl/pistolet-gun-do-konso ... 16098.html

będzie dobrze działał z celowniczkami? Wróciłem dzisiaj z nad morza, gdzie ma luba zagrała ze mną w salonie w "The House of the Death" i stwierdziła, że chętnie zagra ze mną na Wii w takie klimaty, w związku z tym, Wii mote już zamówiony, teraz tylko pozostało kupić nakładki xD
They see me Rocket Launching, they hatin'
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Akurat w HotD grało mi się znacznie lepiej bez przystawek. Posiadam zappera ale jakoś z niego nie korzystam, jest mi niewygodnie po prostu. Dotyczy to także obu części Kronik, moim zdaniem można się obejść bez tego :)

Natomiast co do tego guna... Na pewno będzie działać, te całe zappery i inne to tylko kawałki plastiku dopasowane pod kontroler konsoli :).
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Przez HotD masz na myśli "Overkill" ? Słyszałem właśnie, że jest wersja na Wii jakaś, ale nie miałem przyjemności zagrać jeszcze :)

Co do RE Wiiowych, chodziło mi po prostu o to, czy nie bedzie to jakoś udziwnione pod względem zamontowania, w sensie odwracanie Wiimote itp. itd. Nie dokupowałem jeszcze do Wii żadnych akcesoriów ( chyba, ze pad i MC od GC się liczą :P) więc wolałbym się trochę upewnić przed kupnem :).

A poza tym, chcę poczuć chociaż trochę tego klimatu z salonu gier :rad11: jako, że Dreamcast leży popsuty, może chociaż z Wii się uda :smiech3:
They see me Rocket Launching, they hatin'
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Forte pisze:Przez HotD masz na myśli "Overkill" ? Słyszałem właśnie, że jest wersja na Wii jakaś, ale nie miałem przyjemności zagrać jeszcze
Dokładnie tak. To jeden z moich ulubionych tytułów na Wii :).

Zapperem jestem rozczarowany, niestety nie jest to taki "pistolet" jakbym sobie marzył IMO trudno się nim "obsługuje". Ale kto nie spróbuje ten się nie przekona :rad12:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”