Umbrella Chronicles HD

PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jest(nie pisałem bo myślałem że to oczywiste)...jest jedno ale;potrzebujesz analoga/krzyżaka od move aby poruszać kamerą.Jeśli nie masz pozostaje pad+move.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Wiesz, w życiu nie mialem do czynienia z celowniczkami, dlatego pytam o wszystko. Glupio by było jakbym nastawił się na grę z karabinkiem w ręku a musiałbym gimnastykować się z padem. Więc jeśli mogę w pełni cieszyć sie grą TYLKO za pomocą move to chyba się skuszę.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

A więc w pełni polecam(widziałem ofertę ).
PS.RE to nie typowy celowniczek,ponieważ normalnie powstawały porty na konsole,a to jest tytuł tylko na konsole,a co do celowania to z tego co wiem tam nawet niema czegoś takiego jak obracanie czy wychylanie ale osłona(ładowania też ,,teoretycznie'' niema) więc tam raczej wystarczy sam move .
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Na wii też wystarczał sam willot, bez "gruchy" więc może rzeczywiście wystarczyć sam move, jako że rozgrywka nie jest zbyt skomplikowana. Przeładowujesz i strzelasz :minigun:
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Może nie wyraziłem się do końca jasno,wystarczy move,ale w UC po prostu nie można wtedy zebrać wszystkich emblematów umbreli(taki odpowiednik bsaa z re5) i nic poza tym.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No i o to mi chodziło ;) Skusiłem się. Na razie gra się przyjemnie, ale precyzja celowania jest dramatyczna. Trzymam move nieruchomo a kursor skacze jakbym miał Parkinsona. Ale miło jest zapuścić się w stare rejony sagi nawet, gdy całą część przechodzimy w telegraficznym skrócie. Ogólnie jest spoko :)
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2015 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
SAL
Posty: 9
Rejestracja: pt 13 lut, 2015
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: SAL »

Recoil pisze:Na razie gra się przyjemnie, ale precyzja celowania jest dramatyczna. Trzymam move nieruchomo a kursor skacze jakbym miał Parkinsona.
Jakieś małe odchyły od normy są obecne cały czas ale prawdopodobnie masz coś źle ustawione. Ustaw kamerkę na szeroki kąt widzenia, zadbaj o odpowiednią odległość między kontrolerem a kamerką, im większa tym są większe różnice. Poza tym nigdy nie wychodź z różdżką z pola widzenia kamery bo to ją rozstraja i usuń z pola widzenia błyszczące przedmioty odbijające światło bo kamerka może brać na nie poprawki (lustra, szyby, lampka nocna czy nawet telefon z święcącym ekranem). Jeśli celownik uciekł ci w lewo to szarpnij karabinem w prawo aż celownik zatrzyma się na krawędzi ekranu, to samo rób z góra dół, taka szybka kalibracja bardzo pomaga zwłaszcza przy ostrej zadymie.
Swego czasu sam sporo kombinowałem żeby komfortowo grać ale przyjemność z naparzania dwoma karabinami była nieziemska, zwłaszcza w Darkside Chronicles.
Ostatnio zmieniony czw 07 maja, 2015 przez SAL, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”