Newsy

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Na stronie GoNintedo pojawiły się dwie zeskanowane strony z japońskiego czasopisma o grach. Na jednym skanie widać nową, tajemniczą postać o której wspomina Mr_Zombie na MWRC. Moim zdaniem jest spora szansa, że jest to Spencer. Następne pytanie czy ta osoba stojąca za nim to ktoś ważny czy tylko jakiś "sługa bossa"?
Padający śnieg sugeruje, że przedstawione obrazki mogą dotyczyć Antarktydy i scenariusza z RE:CV.
http://www.gonintendo.com/
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No wkońcu pojawiły się pierwsze zdjęcia z głównej siedziby o których było głosno już w pierwszych News'ach związanych z RE:UC. No proszę po tym co zobaczyłem nie mam wątpliwości i potwierdzam to co wcześniej mówiłem to będzie elegancka część, kilka screenshotów daje do zrozumienia, teren jest dość mroźny ale i Chris i Jill są na to przygotowani, świetne stroje ;) a nawet Wesker w oddali płaszczyk posiada. Co dziwnego zauważyłem to to iż Zombiaki są te same co w Rezydencji, na mroźe? w innej lokacji? a może to są screeny z dodatkowego trybu arcade? no niewiem bo tylko to mi tu nie spasowało. Aha i gwoli ścisłości to nie są tereny z CV, nie ta struktura oraz budowla siedziby. Za "Spencer'em" (pozwolę sobie go tak nazywać :P) podąrza znany z serii Mr.X, najprawdopodobniej przez niego kontrolowany, czyli identyczny motyw co w Outbreaku File 2, nieźle. Oddział komandosów z Jill i Chrisem na linach też jest niczego sobie, już mnie ciekawi reżyseria cut scenek 8)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Diadem pisze:Następne pytanie czy ta osoba stojąca za nim to ktoś ważny czy tylko jakiś "sługa bossa"?
To prawdopodobnie Mr. X. Wprawdzie nie grałem w Outbreak, ale ten dialog (wzięty z GameFAQs) wszystko wyjaśnia ;)

Plastic_Wheel_Z: Is that a Mr. X behind the white-haired guy? o_O
jeffreychanff8: Yup, and reused from OB2 as well =.=

Padający śnieg sugeruje, że przedstawione obrazki mogą dotyczyć Antarktydy i scenariusza z RE:CV.
Niekoniecznie RE:CV. Wg oficjalnych danych ten scenariusz ma mieć miejsce w 2003 roku, podczas gdy laboratorium na Antarktydzie wybuchło w 1998r. Możliwe więc, że to zupełnie nowa miejscówka (zresztą akurat Capcom od samego początku chwalił się zupełnie nowym scenariuszem w zupełnie nowej lokacji... szkoda, ze również zombiaki nie są zupełnie nowe i wzięte ze scenariusza z REmake). Nie wiadomo nawet, czy to Antarktyda.

Faktem jednak jest, że w końcu ktoś pomyślał i dał bohaterom kurtki i płaszcze :D. Nie ma już Claire, Steve'a, Weskera, Chrisa i Alexii biegających po Antarktydzie w krótkim rękawku :).
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

No jesli to bedzie Ozwell Spencer, czego mozna sie spodziewac patrzac na jego art i opis z Trever's Letter (o czym wspomnial na MWRC SroQ):
Podczas gdy Lord Spncer odwrócił się ode mnie, strząsł swoje białe długie włosy z ramion. Jest on niesamowicie wysokiego wzrostu, i przy pierwszym spojrzeniu z jego twarzy można wyczytać wielką pewność siebie

http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE1/RE1.php?n=Trevor
to naprawde moze byc ciekawie. Capcom wowczas moglby nas mile zaskoczyc - w koncu o Spencerze i poczatkach Umbrelli z jego perspektywy za duzo nie wiemy (no poza opisem z Wesker's Report I i II). Oby tylko tego nie spartolili...

Mr_Zombie pisze:Faktem jednak jest, że w końcu ktoś pomyślał i dał bohaterom kurtki i płaszcze :D. Nie ma już Claire, Steve'a, Weskera, Chrisa i Alexii biegających po Antarktydzie w krótkim rękawku :).

A kto by sie takimi blahostkami przejmowal? :D ;) :smiech6: :rad12:
Ostatnio zmieniony pt 07 wrz, 2007 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Zapowiad sie cos zupełnie nowego bo Jill raczej nie było w RE:CV Razi mnie troche 1502 naboje do jakieś maszynówki, chłopaki troche przesadzili z ammo :/
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Padający śnieg sugeruje, że przedstawione obrazki mogą dotyczyć Antarktydy i scenariusza z RE:CV.
A co to antarktyda ma monopol na śnieg ?<lol2>
Razi mnie troche 1502 naboje do jakieś maszynówki, chłopaki troche przesadzili z ammo
To od poczatku miała byc strzelanka wiec taka ilosć ammo jest oczywista oczywistośc ^^
Ostatnio zmieniony pt 07 wrz, 2007 przez Linki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Linki pisze:A co to antarktyda ma monopol na śnieg ?<lol2>
Nie mówiąc już o tym, że na Antarktydzie ponoć śnieg nie pada - jest za zimno na to ^^.

Przy okazji, screeny z powyższych skanów w lepszej jakości:
http://www.jeux-france.com/news21729_re ... mages.html

I same skany w lepszej jakości:
Strona 1
Strona 2

Widać, to, przed czym stoi Wesker, a co wcześniej było brane za miasto, to chyba właśnie jest ta twierdza Umbrelli.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Mr_Zombie pisze:Nie mówiąc już o tym, że na Antarktydzie ponoć śnieg nie pada - jest za zimno na to ^^.
To był oczywiście żart Mr_Zombie, no nie? :smiech3:
Mr_Zombie pisze:Faktem jednak jest, że w końcu ktoś pomyślał i dał bohaterom kurtki i płaszcze :D . Nie ma już Claire, Steve'a, Weskera, Chrisa i Alexii biegających po Antarktydzie w krótkim rękawku :) .
No i to mi się podoba, bo patrząc na Claire w krótkim rękawku, to masę ludzi krytykowało, że taaaaakie niedopatrzenie...
MiGoo pisze:Capcom wowczas moglby nas mile zaskoczyc - w koncu o Spencerze i poczatkach Umbrelli z jego perspektywy za duzo nie wiemy (no poza opisem z Wesker's Report I i II). Oby tylko tego nie spartolili...
Aż się wierzyć trochę nie chce, że postać którą tyle ukrywano tak łatwo wyciąga się na światło dzienne... Myślałem, że nastąpi to w którymś Residencie z numerkiem, a tu proszę, proszę...
Z drugiej strony w kronikach Umbrelli nie może zabraknąć jej twórcy. Myślałem tylko, że znowu nasz Spencer będzie super tajemniczy...
O ile to w ogóle on...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Diadem pisze: To był oczywiście żart Mr_Zombie, no nie?
Fakt, teraz sprawdziłem... Mój (bardzo głupi) błąd :P Nigdy nie wierz temu, co piszą Amerykanie, o otaczającym ich świecie, bez sprawdzenia tego.

Diadem pisze:Aż się wierzyć trochę nie chce, że postać którą tyle ukrywano tak łatwo wyciąga się na światło dzienne... Myślałem, że nastąpi to w którymś Residencie z numerkiem, a tu proszę, proszę...
Z drugiej strony w kronikach Umbrelli nie może zabraknąć jej twórcy. Myślałem tylko, że znowu nasz Spencer będzie super tajemniczy...
O ile to w ogóle on...
Prawda jst taka, że kiedyś Spencera (o ile to on) trzeba było kiedyś pokazać. A najodpowiedniejszy moment to oczywiście ten, w którym oryginalna, założona przez niego, Umbrella ginie. I właśnie szkoda, że to wydarzenie zostanie przedstawione w takiej grze, jak Umbrella Chronicles.
Ostatnio zmieniony sob 08 wrz, 2007 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A mi się takie założenie podoba, fakt lepiej by było upadek przedstawić w normalnej serii ale tu też jest nie najgorzej, właśnie dzięki takiemu zabiegowi kroniki będą jeszcze bardziej cenione. Z tą antarktydą wypaliłeś hehe :rad1:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Dla osób, które nie czytają newsów na stronie głównej (wstydzić się :P):
Mr_Zombie pisze:Famitsu znowu nas nie zawiodło i dostarczyło nowych informacji o nadchodzącym wielkimi krokami RE: Umbrella Chronicles.

Przede wszystkim, teoria fanów o tym, że tajemniczy nieznajomy pokazany poprzednim razem to Spencer, upadła. Owa postać to Sergei Vladimir &#8211; porucznik z czasów sowieckich. Gdy Związek Radziecki upadł, Vladimir przystąpił do Umbrelli i otrzymał jedno z kierowniczych stanowisk; jest w jakiś sposób związany z powstaniem U.B.C.S. Wciąż nazywany jest &#8222;Porucznikiem&#8221; (&#8222;Colonel") a jego hobby to prawdopodobnie kolekcjonowanie starych pistoletów.
Na jednym ze zdjęć (druga strona, prawy dolny róg) widać jego pojedynek z Weskerem.

Następna nowość to ulepszanie broni. Za każdego zabitego przeciwnika gracz otrzymuje punkty, które może wydać na upgrade broni do następnego etapu.

Każdy ze scenariuszy (RE0, RE1, RE3 i nowy etap) podzielony jest na rozdziały. Na jednym ze screenów pokazany jest ekran z Biohazard 0, który posiada 3 rozdziały. Na poziomie normal można je wszystkie przejść w ciągu 40 minut.
Jak w każdej grze z serii Resident Evil, po ukończeniu scenariusza gracz otrzymuje ocenę. Zależy ona od: czasu ukończenia rozdziałów, ilości zabitych przeciwników, strzałów krytycznych (czyli np. headshoty) oraz zebranych dokumentów.

Pokazany został również nowy art i, jak zwykle, brak na nim Leona i Claire. Są za to wszyscy główni bohaterowie Umbrella Chronicles, czyli Wesker, Carlos, Jill, Chris, Rebeka i Billy. To chyba jednoznacznie już świadczy o tym, że nie uświadczymy bohaterów z RE2 w Umbrella Chronicles.

Za przetłumaczenie artykułów z Famitsu dziękuję CVXFREAK&#8217;owi z forum Bioflames.
Screeny:
Strona 1
Strona 2
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Na IGN mamy sporo nowych screenów z gry datowanych na 12 września (strony pierwsza i pół drugiej).
Jest świetne ujęcie Władimira i jego Tyranta oraz screen z jakimiś żołnierzami... Wyglądają na amerykańskich Marines...
Ogólnie zima, dużo śniegu i ... śmigłowców ;)
http://media.wii.ign.com/media/827/827187/imgs_1.html
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

jak sie nie myle to na tym trailerze pokazany jest Nemesis,jesli to on to fajnie wyglada taki zremekowany :rad13:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Rosja, Chris i Jill znowu razem... koniec z sobotnimi wyjazdami na piwo zbieram na konsole. :rad11:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

2 Skany:

http://www.the-horror.com/news/pics/200 ... 010/01.jpg


http://www.the-horror.com/news/pics/200 ... 010/02.jpg

Wiedziałem ;) robi się coraz ciekawiej, zarąbiste ujęcia zostały opublikowane, nawet widze Samurai Edge ale tym razem z numerkiem 2 czyżby jeszcze lepszy od Samuria z Rebirth'a jako bonusowej broni? Całkiem możliwe, Wesker przemierza całą odległość od Lab do Rezydencji, mogę sie mylić ale jego zakrwawiona twarz sugeruje że jednak to po walce z Tyrantem, czyli teoria o drugim śmigowcu może się kochać, Kurde zostanie naprawdę dużo odsłonięte jeżeli chodzi o Fabułę, czyli to oznacza jedno, podstawowa część dla Fanów serii
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Podstawowa :rad11: Ale skad ja wytrzasne kase na wii i RE:UC :zmiesz7: Musze zaczac grac w totka :rad10:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Trzeba grać żeby wygrać :) a kasę trzeba kombinować, posprzedawaj komponenty z PC
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Nie martw się, świat nadal trwa...

[ Dodano: 13 Paź 2007 21:21 ]
To skoro Wesker jest do dyspozycji...

Przez dwa pierwsze scenariusze będzie "zwykły", a dwa ostatnie... "Nad" Wesker. Tylko, że fajnie mi się nim kieruje w RE4 i mam nadzieje, że będzie też tak UC
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Czyż mógłbym sobie wymarzyc lepszą okładkę?

http://wii.ign.com/objects/827/827187.html

Kiedyś o takiej marzyłem tylko aby pojawił sięmna niej Wesker i wielkie logo Umbrelli, Thanks Capcom

Niepamiętam tych screenów więc daje:

http://media.wii.ign.com/media/827/8271 ... 98782.html

http://media.wii.ign.com/media/827/8271 ... 98778.html - jak widzimny Striker znany z RE4 powróci ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”