Newsy

Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

narazie mam 700zl oj malutko jak na taki sprzet ale polowa juz chyba jest :rad11: bo nie pamietam ile wii kosztuje :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Adam czasem zadajesz ułomne pytania :/
AdaM555 pisze: bo nie pamietam ile wii kosztuje
15 sekund i juz wiesz www.allegro.pl
Wesker - Dark Life pisze:Czyż mógłbym sobie wymarzyc lepszą okładkę?

http://wii.ign.com/objects/827/827187.html
Przyznam racje, okładka wygląda za*ebiście, logo parasola podniszczone i najważniejsza postać w tle :)
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

hehe dzieki ale to nie bylo pytanie :rad11: tylko tak rzucilem, i nie napisalem ze "nie wiem" tylko "nie pamietam" i zaraz jak to napisalem to sobie sprawdzilem :rad11: porzucajac ulomne pytania i ulomne rozumienie postow, Tez mi sie podoba okaładka ale w sumie napewno/moze sie zmieni :rad10:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Nie rozumiem czasami twojego toru myslenia Adam, ale moze to i lepiej ;)



http://www.1up.com/do/slideshow?pager.o ... Id=3399699 - huntery na wzór remake jedynki czyli nic dodać, nic ująć :)

http://www.1up.com/do/slideshow?pager.o ... Id=3153634 - wie ktoś co to za fabryka i gdzie to bedzie? Czasy re:cv ?
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Moze cv. a tak to gosc wyglada lekko jak Vader :rad11:

P.S. Nemek(nie obrazisz sie chyba) ja tez czasami cie nie rozumiem i w sumie dobrze czasem sie tak zdaza zaczne "JAŚNIEJ PISAĆ" co by "WSZYSCY" (czyt.Ty) rozumieli :rad10:
Ostatnio zmieniony pn 15 paź, 2007 przez AdaM555, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Nemesis pisze:wie ktoś co to za fabryka i gdzie to bedzie? Czasy re:cv ?
Rok 2003 gdzieś na terenie Rosji ;).
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nemesis pisze: http://www.1up.com/do/slideshow?pager.o ... Id=3399699 - huntery na wzór remake jedynki czyli nic dodać, nic ująć :)
Ale mam nadzieję że pojawi się ich kilka odmian, chociaż sądząc po tym iż w Rosji są te same to raczej powątpiewam
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na oficjalnej stronie http://www.residentevil.com/home.php muzykę pod tło pobrano z RE0 a dodatkowo ulepszono :o myslałem że sie nie wysilą i dadzą taką samą a tu Zonk, czuć od niej jeszcze bardziej mocniejszy Klimat, Capcom wie jak nas zaspokoić, czysty RE w najlepszym wydaniu, ta piosenka zawsze mi sie z RE0 kojarzyła, Zombiaki i Progrenitor Virus :'( 8)

Na oficjalnej stronie o Resident Evil Umbrella Chronicles pojawił się upgrade, dotyczy on myzyki w tle, którą znamy z RE0, motyw z Rezydencji James'a Marcusa lecz dodatkowo urozmaicony tworzy jeszcze lepszy klimat niż oryginał, dodatkowo w dziale Download pojawiły się ciekawe tapety (7), ikonki oraz wygaszacz ekranu. Dodatkowo w opisie postaci a dokładniej Wesker'a widnieje zdanie o tym iż jego bronią będzie zmodyfikowany Samurai Edge znany z Resident Evil Rebirth.

http://www.residentevil.com/home.php
Ostatnio zmieniony śr 17 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Gdzieś w Rosji, skoro sądząc, że w grze pojawia się bardzo duża ilośc śniegu, sądzę, że będzie to Syberia. Ale to oczywiście moja sugestia...

[ Dodano: 17 Paź 2007 20:49 ]
http://www.capcom.com/BBS/showthread.ph ... get=_blank

Hunk powraca!

A oprócz niego coś jeszcze. Nie wiem co to jest dokładnie, ale to coś poznałam ze screen'a, gdzie stoi Sergei Vladimir a za nim ten przerośnięty kolos. Co to jest? Podejrzewam jedynie, że to byc może jest ta nowa broń bioorganiczna, o której mówiła Jill na filmiku, który ukazał się TGS. Kształtem przypomina mi znanego Mr.X z dwójki i z wyspy Sheena. Może to jest jakaś ulepszona wersja, taka śnieżna. Co to jest? Może niedługo Capcom powie o tym czymś więcej?
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Nie mam wątpliwości, że to stary poczciwy Mr X po liftingu. Ciekawe czym bedzie sie różnić od swojego klona w siwym płaszczu...? Czy to nie są poprzerabine zdjecia przez jakiegoś fana? Bo podobne tapety z Hunkiem i Wieskiem kiedys juz widziałem
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

No co ty. To napewno są oficjalne tapety prosto z Capcomu.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zresztą na oficjalnym serwisie :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

czyżby ta ręka w bandażu w 2:35 należała do Ady ? :rad11:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Najprawdopodobniej. ;)

Zwracam również uwagę, że w pewnej chwili widać Grapling Gun Ady w jakiejś walizce. Możliwe więc, że to właśnie dzięki temu Ada się uratowała w RE2.

Cieszy fakt, że pojawi się Birkin, chociażby na chwilę. Zawsze uważałem, że ta postać została zmarnowana przez Capcom :/.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

:szok4: :szok8: :szok1: :szok9: :szok8: :szok4: :szok1: :szok9: :szok3: to moja reakcja... CZA ZACZĄĆ PUSZKI SPRZEDAWAC :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Wesker pierwsza klasa :rad13:. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony... Zresztą jak każdy :rad6:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No, i to znów jest ten trailer, który przeważa szalę niepewności na TAK. Historia Weskera podana na tacy - w końcu rozwieje wiele wątpliwości, Nemesis wygląda przesłodko - w końcu odsłonili go więcej, jest naprawdę dobrze. Tylko jedno mnie trapi: czy dobrze widziałem, że Wesker pałętał się w okolicach komisariatu, czy to już dotyczyło innej postaci? Mniej więcej w połowie, gdzie widać bramę prowadzącą do komisariatu...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

To bym Carlos.
Wesker (gameplay) był jedynie w rezydencji i w miejscówkach z RE Zero (m.in. walka z Proto Tyrantem).
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Cos czuje że zakupie niedługo wii :) Zmnieniłem zdanie co do tej czesci po obczajeniu powyższego filmiku, bardzo spodobała mi sie wstawa z Weskerem - wszystko dokładnie wyjaśnią. Bosowie wyglądają przyzwoicie, chociaż Nemek... no dobra ;) naliczyłem chyba z 10 chunterów?! Będzie jakaś modyfikacja broni z tego co widziałem :) i kolejny wróg dla Alberta do sprzątniecia... Ajm łejting
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”