Newsy

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Właśnie wróciłem z uczelni, ehh omineło mnie widzę ale do rzeczy ;) ;

Po pierwsze chciałem wspomnieć ze kolejne Newsy mnie ownują bardziej niż RE5, kurde jeszcze do tego jedna z moich ulubionych postaci czyli HUNK a.k.a Mr. Deatch, pamietacie jak sobie marzyłęm że chciałbym poznać tą postać i jej historię? poprostu Capcom coraz bardziej mnie zadziwia na WIELKI PLUS, nie dość że opisana zostanie Historia mojej ulubionej postaci, wymarzona okładka gry to do tego tak świetnie wszystko zgrane, wspominałem wcześniej że na Amerykańskim Serwisie przygrywa muza z Holu Marcus'a a na Japońskiej jakby ktoś nie kojarzył z RE1 ;) świetny Klimat ale ok przechodząc do samego Traileru:

Podczas Traileru gdzies w połowie leci zremiksowany utwór z RE2 i RE3 i to jedne z najlepszych, mianowicie Final Metamorfis (RE3-Nemesis, koncówka gry :'( :)), CUDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO (Sorki ale bardzo się podnieciłem tym trailerem poprostu chyba dawno RE nie wyszedł o takim klimacie, a RE4 nie zaspokoił go w odpowiedni sposób). Wesker i jego Historia będzie świetnie się prezentowała sądząc po trailerze, nawet zawalczy z kilkoma Bosami to może być Hardkor, lisa w Rezydencji Spencera? To moze wyjaśnić kilka wątków. Samo zmartwychwstanie jest świetnie zaprezentowane, uderzenie Wes'a w monitor też hehe ;), zauważyłem również Adę mmmm i jej Grapple Gun, ale co jej sie stało że Wesker dziwił się i stwierdzał jak by miała czegoś nie przeżyć, zresztą widzimy jej rękę która jest zabandażowana. Ujęcia z Vladimirem to już kosmos, strasznieeeeeee mnie ten wątek ciekawi. Jeżeli tak będzie prezentowała się muza jak na trailrze spkojnie za ten element wystawiam 10/10 Klimat z poprzednich cazęści podany w lepszym sosie? :'( 8) jest też dodatek w formie Archive, gdzie jest trochę bonusów heh czego chcieć więcej od tej produkcji? :) i zapomniałem że jest nieczym na DSie machanie nożem tyle ze teraz Wiilotem to bardziej bedzie realistyczne niż palcem po ekranie. Panowie pozostało niewiele dni a ja już spać niemogę
Ostatnio zmieniony pn 26 lis, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

I panie! Też się nie mogę doczekac premiery tej cudownej gry, ale niestety muszę czekac aż do grudnia. Ale do takich rzeczy mam cierpliwośc.

Przez ostatnie dni grałam tak dużo w RE0, że nawet nie chciało mi się zerkac na internet. A tu proszę koleny filmik o RE UC. I muszę przyznac, że jestem pod wilekim wrażeniem. Śmierc Weksera pokazana jest naprawdę w superowy sposób, a później jak wstaje cały we własnej krwi, ściąga okulary i uuuuu.... Powiem tylko, że te oczy mnie przerażają. Tylko ciekawi mnie czy on pieszo przeszedł tą całą lodową pustynię?

Najbardziej uradowało mnie to, że nasze postacie mogą wykonywac własne ataki bez użycia broni, np ten atak Billy'ego :rad9: Bomba!

Fajnie też, że powraca Nemesis, tylko, że tu Nemesis przypomina mi wilekiego kloca, zwłaszcza w tej walce z Carlosem, u Nemesisa widac jego macki.

Ja też już chyba nie zacznę spac... Ja chcę grudzień!!!
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Trochę bez sensu jest sprawdzanie wszystkiego co ma być w RE:UC, bo traci się wiele sekretów które samemu można odkryć podczas gry. Sam nie śledzę nic o RE5 i RE:UC bo chcę mieć niespodziankę, bo i tak kupię te gry w dniu premiery a nawet przed premierowo jak będzie możliwość.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

ale człowieku co niby tracisz? Przecież trailery to nie spoilery, to co ma być to bedzie, Capcom wszystkiego nie ujawni przecież zabiłby wtedy llimat gry, a ja na trailery serii czekam prawie jak na samą grę. Aha i po co piszesz zę obie będziesz miał w premierę skoro w temacie o UC napisałeś że nie masz zamiaru kupić Kronik?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

No właśnie. Jak to mówią "wpadła jak śliwka w kompot"... :rad2:
Ostatnio zmieniony wt 23 paź, 2007 przez Veronica, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

Wesker - Dark Life pisze:Aha i po co piszesz zę obie będziesz miał w premierę skoro w temacie o UC napisałeś że nie masz zamiaru kupić Kronik?
O, znowu problemy z czytaniem. Gdzie niby napisałem że nie zamierzam kupić Kronik?
Może tu
squallaz pisze:Trochę bez sensu jest sprawdzanie wszystkiego co ma być w RE:UC, bo traci się wiele sekretów które samemu można odkryć podczas gry. Sam nie śledzę nic o RE5 i RE:UC bo chcę mieć niespodziankę, bo i tak kupię te gry w dniu premiery a nawet przed premierowo jak będzie możliwość.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

squallaz pisze:Trailer nudny, nawet mnie nie zachęcił do kupna gry, wręcz odepchnął.
Wtf? Problem to ty masz kolego z pamięcią
Ostatnio zmieniony pt 26 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Ja specjalnie zakupuje wii ( dobra dostaje na gwiadke ) dla tego tytułu bo filmiki zrobiły na mnie duże wrażenie.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

I wlaśnie one sa montowane konkrenie, dawno niewidziałem takich trailerów w serii RE, no to jak zakupisz na gwaizdkę to od razu Pak z UC, ja juz czekam tylko 32 dni :rad11:
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zaledwie kilka dni mineło od ostatniego news'a na temat gameplay'u a już mozemy cieszyć oko kolejnymi. Tym razem na serwsie Gametrailers pojawiło się kilka filmików z gry. Możemy zobaczyć walkę z wielkim nietoperzem znanym z RE0 oraz cały przebieg pojedynku ze skorpionem. W kolejnym jest zaś totalna eksterminacja Zombie, widzimy dokładne Headshoty oraz możliwości likwidowania umarlaków. Ostatni przedstawia rezydencję James'a Marcus'a w której występuje dość wysoka liczba Leechmanów.


Jak zauważyłem pojawio sie logo Umbrelli do zebrania, a nastepnie przeskoczyło w zakładkę Archive, tak więc wydaję mi się iż własnie tak bedziemy zbierać różnego rodzaju bonusy

http://www.gametrailers.com/game/3393.html
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Wszystko kusi coraz bardziej :P ale trudno, będę cierpliwa - zadowolę się innymi grami w które jeszcze nie grałam do czasu aż uzbieram kasę na Wii i UC (wolę nie myśleć ile to razem wyjdzie :/)

Momentami głupie są rozmowy bohaterów, ale w sumie w ich sytuacji się nie zastanawia nad tym co powiedzieć ;)

Najbardziej mnie ciekawi ile i co z fabuły się wyjaśni w tej części.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Powiem krotko mnóstwo bo jest t rozwianie wszystkich spekulacji, część tematów z for może zostać całkowicie zmieniona, to jedna z najważniejszych jak nie najważniejsza część Fabularna serii, istna biblia

Tym razem zaserwowano nam filmik przedstawiający komplikację boss'ów oraz przeiwników w serii, możemy ujrzeć np. Zainfekowanego nietoperza, Stinger'a, Queen Leech, oba Tyranty, Nemesis'a w dwóch odmianach, pijawki, Mimicry Marcus'a, Chimery oraz Zombie.

http://www.gametrailers.com/player/27326.html
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

O jejku ale nemek jest "piękny" chyba się zakochałem.Tylko to jego "starssss" jest jakby inne. :rad11:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No, pięknie. Konkret ujęty w jednym filmiku. Nie ma się do czego przyczepić. Chyba po raz pierwszy widzę w RE grafikę 3D, z ruchomymi elementami, która wygląda tak ślicznie. No teraz już z każdym obejrzanym filmikiem upewniam się w przekonaniu, że chcę mieć tę pozycję (wcześniej byłem dość sceptyczny). A czy zwróciliście uwagę, że Leechmany są jakieś takie mało ruchawe? W zerówce biegały i kosiły tym swoim długim łapskiem a tu można je powstrzymać pistoletem.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ich siła została zmniejszona ale ilość robi wrażenie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Ciekawe jeszcze na jakim poziomie trudności ten trailer powstał ;) A Nemek ma metaliczną chrype niestety :/
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Nemesis zapowiada się świetnie i muszę przyznać, ze bardzo podoba mi się jego głos... STARS...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jak zwykle wszystko prezentuje się ekstra, muzyka jest niezła i podtrzymuje ogólny klimat, walka ze Scorpion'em i czy Nietoperzem również jest ciekawa, w przypadku walki ze Scorpion'em podobają mi się uniki, ciekawie to wygląda. Zombiaki częściej atakują łapami niż gryzą, ale widać, że w tej odsłonie będą najagresywniejsze, ale jeszcze w kwestii walki ze Scorpion'em, to zastanawia mnie jedno, na trailerze jest ukazany moment przejścia do głównego kokpitu i atakuje tam Scorpion, hmm, interesujące. Ale i tak najbardziej rozwalił mnie Nemesis, wygląda wprost niesamowicie, kiedy zbliżał się do postaci i strzały nie mogły go powstrzymać to aż mnie ciarki przeszły, jego głos uległ przemianie, co nie oznacza, że jest zły, wręcz przeciwnie, choć w RE3 był ciut bardziej groźny, druga faza Nemesis'a także powala, z pewnością konfrontacje z nim będą niezwykle intensywne, zresztą podobnie jak z Tyrant'em i Proto Tyrant'em bo obydwaj stoją na mistrzowskim poziomie, w wielu moentach fajnie wygląda interakcja z otoczeniem, zwłaszcza kiedy Billy strzela w żyrandol, a przedmiot 'huśta" się w różne strony. Premiera już coraz bliżej
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A mi podobał się zdecydowanie pierwszy STAAAAARRRRRSSSSS (ten z RE3). Był zdecydowanie bardziej brutalny, szorstki i brudny. Słychać było, że Nemesis to prawdziwy barbarzyńca. A tu brzmi jakoś delikatnie... Jak Ninja z MGS: TTS (czyli nie najlepiej :p )

[ Dodano: 01 Lis 2007 23:31 ]
Uniki były w większości walk. Nie tylko ze skorpionem. Ale to się chwali. Co do jego ataku podczas drogi do kokpitu to nie ma sie co specjalnie dziwić. Wiele rzeczy zostało zmienionych w stosunku do oryginalnych części. Z jednej strony dobrze, bo przecież nie chcielibyśmy jeszcze raz przechodzić dokładnie tego samego, tylko czymś nas muszą zaskoczyć (w końcu to horror), z drugiej strony jednak miesza to trochę w fabule, jednak nie jest to nie wiadomo jaka rozbieżność faktów. Interakcja rzeczywiście na wysokim poziomie (już chyba wspominałem o ruchomych elementach przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu grafiki). Ale w walce z nietoperzem (też nie odbywa się w pierwotnej lokacji, tylko na zewnątrz), Billy walnął najgłupszy pomysł jaki tylko mógł... Zamiast schować się gdzieś i z trudno dostępnej lokacji walić do batmana, ten rzucił hasło "Idziemy na górę! (co dla mnie jest jednoznaczne z) Będziemy dla niego wymarzonym celem, a przy odrobinie szczęścia jeszcze nas zrzuci z wysokości!!!"
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Recoil pisze:A mi podobał się zdecydowanie pierwszy STAAAAARRRRRSSSSS (ten z RE3). Był zdecydowanie bardziej brutalny, szorstki i brudny. Słychać było, że Nemesis to prawdziwy barbarzyńca. A tu brzmi jakoś delikatnie... Jak Ninja z MGS: TTS (czyli nie najlepiej )
Zgadza sie, dobrze że też nie ogladałeś pokemonów :pff6: Głos jak u robora zrobili :/ Ciekawe czy nemek czesto bedzie podbiegiwać do nas tak jak w re3? :) (pewnie nie bo nikt nie trafi :smiech3: )

Denerwuja mnie niektóre dialogi - gadają tak spokojnie jak zjarani, zero w nich emocji. Wiem, wiem to wyszkoleni ludzie przecież, tam gdzie cywil robi po gaciach oni sobie ziewają i rozmawiają o pogodzie
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”