Emulacja

Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Emulacja

Post autor: BoYos »

Czytając fora Capcomu widzialem kilka ciekawych tematow na temat tej giery...i kilku panów twierdziło że da sie zrobić tą gierke na PCta...co wy na to? Chcielibyście UC na pc? Czekam na wypowiedzi ;)
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez BoYos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Hmm... ciekawie by się grało myszką w tą grę. :rad11:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wyjść by mogło wyjść, ale wątpię, by wyszło. Wprawdzie Capcom ostatnio pogodził się z blaszakami (Lost Planet, DMC4, Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix), ale nie aż tak bardzo, by exclusive'a z Wii przenosić na PC.

Jednakże względy techniczne nie byłyby tu problemem, gdyż nie jeden celowniczek wyszedł już na PC (w House of the Dead grało się bardzo dobrze na myszce) a i Wiilota da się bezproblemowo podłączyć do blaszaka.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Również wątpię żeby coś z tego wyszło, jeszcze RE5 owszem ale UC wogóle nie pasuje choć napewno by się wszystko dało.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
ELT
Posty: 13
Rejestracja: ndz 26 sie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ELT »

Ja tam bym zagrał w REUC, ale wątpie by ta gra wyszła, tak więc pozostaje kupić konsole (której ja nie kupie z braku kasy :smut8: )
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 34
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Alfred »

ELT pisze:Ja tam bym zagrał w REUC, ale wątpie by ta gra wyszła, tak więc pozostaje kupić konsole (której ja nie kupie z braku kasy :smut8: )
Problem polskiego gracza :/ Poza tym,zawsz,jak na konwersje przystało coś by nam przeszkadzało w zabawie (ze niby znowu brak obsługi myszki? xD )
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Pamiętaj że do pc da się podłączyć Wiii'lota(/miota)
Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BoYos »

I chce dodać ze bylaby to pierwsza residentowka dla 2 playerow ! To jakis postep ;0
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Leon S. Kennedy pisze:Pamiętaj że do pc da się podłączyć Wiii'lota(/miota)
No ale nie oficjalnie :rad7:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

bardzo bym chciał by wyszło na PieCa. mógłbym chociarz szybko pograć, a nie zbierać 1000 zł na jedną grę.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W sumie nie na jedną. RE4 też jest na Wii, poza tym Resy z GC też mógłbyś grać.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Nie wyobrażam sobie jakoś gry myszką w UC na PC :) Na konsoli jakoś to lepiej wygląda, ma to klimacik ^^
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

nie wiem o co wam chodzi ze sterowaniem przecież do PC jest cała masa takich urządzeń ja pady kierownice itp dla chcącego nic trudnego :rad12: zresztą RE UC to szoter tak jak House of the Dead który był chytem na PC ze sporą grywalnoscią... jednak RE UC to gra która ma zapewnić konsoli nintendo wysoką sprzedaż i sporą kase więc ja wyjdzie to dopiero grubo po premierze na will
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

w house of the dead tak się z kumplem wyćwiczyłem, że on an myszcze, ja na klawiaturze, i żaden celowniczek nie byłby dla nas straszny (seria house of the dead, virtual cop 1 i 2) wogóle wszystkie celowniczki zmłuciliśmy, więc UC będzie na tydzień, by wszystko odnaleść
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jak dla mnie RE UC to powinien pozostać jak RE tylko i wyłącznie dostępny na Nintendo Wii, tak jak GameCube ma Zero i Remake tak niech Wii ma RE UC, i ja mam zamiar kupić Wii, może nie teraz, ale za jakis czas, bo gdy patrzę na UC to aż mnie dreszcze przechodzą, przynajmniej będę mógł zobaczyć "Kroniki" w akcji u WDL'a.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Też bym chciał kroniki na kompa dowiedziałbym se co się działo między re3 a re4 i jak Umbrella padła(słyszałem coś o Rosji i jakimś dysku który zwędził Wesker)(bo ciężko te informacje znaleźć po polsku)a niestety nie stać mnie na konsolkę (pewnie sam nie jestem w tym gronie)już pal licho tę mysz przeżyłem re4 przeżyję i kroniki
Ostatnio zmieniony pn 31 gru, 2007 przez wiking011, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

Ja bym był za RE UC na PC .... szczerze mówiąc to jakoś na klawiszach lepiej mi sie grało w RE 4 wiec dlaczego nie mógł bym połupać myszką w UC
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

Barry pisze:Hmm... ciekawie by się grało myszką w tą grę. :rad11:

Wiesz,można też podłączyć pada do kompa i też jest bardzo przyjemnie.
Właściwie w każdego residenta na Pc'ta gram padem...
Ostatnio zmieniony pn 05 maja, 2008 przez Szczur17, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

Zgodze się z przedmówca bardzo fajnie gra się na padzie w residenty, ale wracając do tematu z chęcią zagrał bym na Moim blaszaku w RE:UC już nie raz grałem w gry z takim sterowaniem na kompie i praktycznie muszę przyznać że myszką lepiej mi sie gra w takie gry niż wiilotem (miałem okazje pograć 15 minut). Więc wersja na pewno sprzedała by się jak ciepłe bułeczki na PC-ta, ale problem jest w tym ze CAPCOM raczej nie wyda tej gry na PC-ta (ewentualnie w dalekiej przyszłości).
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

W zasadzie na konsole mnie niestać ale jak bym miał do wyboru Wii ( wogóle jak to się czyta ? Łii ??? ) a XBoX 360 to wolał bym to drugie. Może fani RE znowu zasypią poczte Capcomu petycjami o wydaniu Kronik na PeCety ?
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”