Bossowie

Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Bossowie

Post autor: Zombi »

W serii Resident Evil było ich naprawde dużo :rad10:. Tyrant, Lisa, i wiele innych bossów których mogliśmy zauważyć w trailerach z UC zapowiadają sie świetnie. a waszym zdaniem który boss zapowiada sie najciekawiej?? Którego byście chcieli zobaczyć na swojej drodze?? Zapraszam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

PS: Jak dla mnie do Nemesis bije konkurentów na głowe ( narazie :smiech6: )
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Zombi, łącznie zmieniany 3 razy.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Zombi pisze:PS: Jak dla mnie do Nemesis bije konkurentów na głowe ( narazie )
Akurat do jego wizerunku w kronikach jestem nastawiony neutralnie, za dużo grałem w re3 i pewnie dla tego coś mi w jego nowej sylwetce nie pasuje...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W sumie temat powinien się pojawić troszkę później, tzn. jak gra sie pojawi bo po trailerach to wiemy niewiele a w zasadzie same standardy, jak dla mnie największe wrażenie zrobił Queen Leech, tym razem mozemy walczyć a nie biernie oglądac filmik, później Lisa Trevor a następnie Nemesis ale zapewne typy jeszcze sie zmienią po premierze i obadaniu gry dogłębniej
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Mi najbardziej podobał się Nemesis. Jest jeszcze koszmarniejszy niż w RE3. Ale jak mówi Wesker - typy zapewne się zmienią. Wszystko wyjdzie w praniu.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

Mnie najbardziej podobał się nemek :rad11: Sentyment do pierwszego resident'a :rad8:
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Też jestem za Weskerem- DL, najlepiej jest poczekac i zobaczyc jak to naprawdęwygląda. A może dojdą jacyś jeszcze inni bossowie, które wogóle nie były pokazane w filmikach, i może jacyś inny wam przypadną do gustu...

Ps. Za Nemesisem nie przepadam, bo czsami się go boję, ale Lisa? Hmm...
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Wesker - Dark Life pisze:W sumie temat powinien się pojawić troszkę później, tzn. jak gra sie pojawi bo po trailerach to wiemy niewiele a w zasadzie same standardy
Veronica pisze:Też jestem za Weskerem- DL, najlepiej jest poczekac i zobaczyc jak to naprawdęwygląda. A może dojdą jacyś jeszcze inni bossowie, które wogóle nie były pokazane w filmikach, i może jacyś inny wam przypadną do gustu...
W temacie własnie o to chodzi :rad13:. Mamy pisać czego możemy się spodziewać po bossach, kogo chcielibyśmy zobaczyć w kronikach i jakie wrażenie na nas wywarli na podstawie filmików, a nieodrazu ich oceniać bo jak napisali moi poprzednicy niewiadomo wszystkiego dokońca. Najwyraźniej troche opatrznie zrozumieliście znaczenie tematu, ale już za niecały miesiąc wraz z premierą UC to sie zmieni, wtedy juz będziemy mieli pewność co i jak z tymi bossami :smiech5:
Ostatnio zmieniony śr 31 paź, 2007 przez Zombi, łącznie zmieniany 2 razy.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Aha no chyba ze tak, ale mam rozumieć że kiedy już wyjdzie UC temat zmieni swoje znaczenie? Bo po co ma powstawać następny
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Wesker - Dark Life pisze:Aha no chyba ze tak, ale mam rozumieć że kiedy już wyjdzie UC temat zmieni swoje znaczenie?
No można to tak ująć oczywiście jeżeli temat będzie dalej prowadzony. A tak wogóle to wyszedł nowy trailer który pokazuje nam paru bossów, można go znaleść na stronie głównej lub klikając na link http://www.gametrailers.com/player/27326.html
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W aktualnościach o tym jest ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

a ja się zastanawiam jaki będzie ostatni boss, może sam spencer?
Ostatnio zmieniony śr 14 lis, 2007 przez RoboticFreeze, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Ja stawiam na Sergieia, ale jako że spędziłem wiele czasu on-line w Resiu, intryguje mnie boss ze scenariusza Ady, gdyż jest to Tyrant z Outbreak file#2, który moim skromnym zdaniem jest bardziej niebezpieczny od Nemesisa :smiech6: .
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

Napewo warto kupic ta gre za nemesisa, ktory biega w lokacjach gdzie nie powinien, wykrzykuje "S.T.A.R.S" jak jakis zalany wodą robot, ale to i tak nic... w porownaniu do tyranta z 1 ktory wydaje z siebie dzwieki, obrywa wyrzutnia rakiet (ale nie rozwala go to na klawalki :o) ale to jeszcze i tak nic w porownaniu do niejakiego talos'a, ktory ma wyrzutnie rakiet o niesamowitej proporcji, jakie to ma byc podsumowanie starej wspanialej serii? skoro to wszystko jest przekoloryzowane i nie trzyma sie kupy? (z tego co widzialem na youtube)
np nigdy nie mialo miejsca gonitwa Nemesisa za Jill i Carlosem, przynajmniej na samym posterunku, tylko sama Jill gonił.A sceneriusz Hunka, tez jest jakis dziwny, skoro Hunk uciekl z wirusem zanim wydostal sie wirus na miasto, jedynie Birkin zaatakowal jego oddzial,przeciez tej gry nie da sie brac na powaznie -_-
Ostatnio zmieniony czw 20 gru, 2007 przez Karol155-7, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Karol155-7 pisze:A sceneriusz Hunka, tez jest jakis dziwny, skoro Hunk uciekl z wirusem zanim wydostal sie wirus na miasto, jedynie Birkin zaatakowal jego oddzial,przeciez tej gry nie da sie brac na powaznie -_-
Można po polsku?
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

Chodzi o to ze w RE:UC w momencie przejecia wirusa G, hunk natpotyka zombie itd, w scenariuszu RE 2 tak wcale nie bylo, dopiero po jego opuszczeniu miasta, byla inwazja zombie itd



Glos z tostera: Te, a przeczytales dobrze temat, w ktorym sie wypowiadasz? Tu ma byc dyskusja o bosaach, a nie o roznicach miedzy UC a innymi Resami. Osta na swieta chcial?

nie denerwuj sie tak, sorry za off top
Ostatnio zmieniony pn 24 gru, 2007 przez Karol155-7, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Ciekawie wygląda Ten robal w Racoon Wyskakujący spod ulicy(widziałem ten element na konsoli sąsiada)

ewentualnie Ivan -> http://pl.youtube.com/watch?v=FibuWQGb- ... re=related
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez wiking011, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na początku ciężko mi się z nim walczyło, walka trwa dosć długo a lecące w twoją strone auta skutecznie utrudniają zaliczenie tego boss'a, za drugim razem bardziej się obładowałem amunicją i poszło jak po maśkle. Fajny motyw jest ze strzelaniem w lecące kamienie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Wszystkie bossy są fajne, ale Sergei jest wg najtrudniejszy. Jak stanie koło Czerwonej Królowej zacznie tym czymś pluc i wypadnie z tego białe robaki... Hmm, nieraz daje mi on ostro we wznaki.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

no tak, wszyscy bossowie są fajni a najlepszy to Nemesis jeśli był :okulary3:
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Ciekawym bossem był T.A.L.O.S ta wyrzutnia rakiet :rad1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”