Wrażenia, recenzje, opinie, ...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Wrażenia, recenzje, opinie, ...

Post autor: WESKER-DL »

Wreszcie po urlopie można obejrzeć Vendette :)

Obrazek

Obrazek

Recenzje i opinie jutro postaram sie napisać :)

Edit:

Długo wyczekiwany kolejny CGI wylądował wreszcie w moich rękach i pierwsze co się rzuciło w oczy to dwie płytki plus możliwość obejrzenia filmu online czy to na komórce czy tablecie. Solidne pudełko skrywa wisienkę w postaci filmu i masy dodatków a jak wypadł sam film?

Podchdozę do tego jak do DLC do części w sumie 6. Sporo motywów przeplatania Chrisa i Leona i podobne dialogi choć nastawienie obu Panów na siebie bardziej pozytywne a rola pijaka przypadła tym razem Leonowi. Sama fabuła nie wyróżnia się niczym szczególnym, ot kolejny pacjent z urażoną dumą w swojej Vendetcie chce zawojować światem z nową wersją wirusa. Ciekawsze motywy to z pewnością powrót Rebecci Chambers, która w tej części odgrywa kluczową rolę ale nie chce spoilerować motywu bo jest dość mocny. Chris i Leon sieją zamęt i nie jedna scena jest tak podkręcona, że łapiemy się za głowę ale przechodzą nas ciarki na widok slow mo i akcji. Sama muzyka, grafika stoi na przyzwoitym poziomie. W sobotę mam zamiar jeszcze raz obejrzeć wraz z wszystkimi dodatkami aby jeszcze bardziej utrwalić sobie opinie o tym filmie. Moim zdaniem warto obejrzeć choćby dla Rebecci albo po prostu przy popcornie, kolejny CGI na podobnym poziomie z fabułą i charakterem DLC.
Ostatnio zmieniony ndz 06 sie, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Film zdaje egzamin mimo wszystko. Jeśli przymkniemy oko na japońskie zagrywki to nawet fajnie się to ogląda. Fanów nie trzeba przekonywać a reszta może kiedyś z nudów sprawdzi. Ja bawiłem się dobrze.

A teraz czekam na coś w stylu Biohazard 7.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Vendetta”