Ex Battle raz jeszcze

Ulubiony bohater do Ex Battle to ...?

Ada Wong
6
17%
Leon Scott Kennedy
7
19%
Chris Redfield
17
47%
Claire Redfield
6
17%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Ex Battle raz jeszcze

Post autor: Łasy »

Nie znalazłem takiego tematu nigdzie indziej, więc przytoczę cytat z MWRC :
Na początku musimy dokonać wyboru, kim chcemy zagrać oraz na jakim poziomie trudności. Mamy do wyboru : Leon'a, Claire, Adę i Chris'a Redfielda. Wybór jest bardzo ważny, gdyż każda z postaci posiada inne wyposażenie, a co za tym idzie poziom trudności.
No więc, kim w Ex Battle gra się najtrudniej/najłatwiej ? Mało grałem w ten tryb ( bodaj ze 3 razy Leonem ) i po sprzęcie widać że jest w miarę wyrównany u każdego :p Możecie tutaj napisać także, kim Wy najbardziej lubicie grać w Ex Battle, jakie macie taktyki etc ale myślą przewodnią tematu jest odp. na moje pytanie :D Z góry dzięki .


@Edit - Nawet nie napisałem o swoim głosie ;) Jest to Chris - Remington M1100 pełny jest fenomenalny a i Beretta czasem głowę rozwali :p Z Rocket Launchera nigdy tam nie korzystam .
Najgorzej dla mnie gra się Adą - Colt w porównaniu z np. Berettą czy upgrade'owanym H&K wypada cieniutko, a o kuszy nie wspomnę ;) Tylko Machine Gun jakoś daje radę .
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Łasy, łącznie zmieniany 3 razy.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Najłatwiej gra mi się Leonem (magnum i shotgun wystarczają, H&K jak ulepszony też jest świetny) a najtrudniej Adą. Ma chyba najsłabsze uzbrojenie z wszystkich postaci. Colt strasznie szybko się "opróżnia" z pocisków co go dyskwalifikuje na trudniejszym poziomie trudności. Kusza jest dobra tylko na zombie a Mac11 to najlepsza broń pod względem wszystkiego. Jednak najlepiej mi się gra Chris'em (jak wiadomo to moja najulubieńsza postać z całej serii) . Przeszedłem nim ten tryb 9 razy(3 razy na każdym z 3 poziomów trudności). Ma moim zdaniem najlepsze uzbrojenie Beretta( możliwość rozwalenia głowy jednum pociskiem) i dopakowany Shotgun rządzą :smiech5: . Dlatego Chris to moja ulubiona postać w Extreme Battle.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Wieki mineły od ostatniego zagrania. Jednego jestem pewien Leonem grało mi się najlepiej zwłaszcza dzięki uzbrojeniu :rad12:
Awatar użytkownika
Rebecca95
Posty: 46
Rejestracja: pn 23 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Rebecca95 »

Myślę że Adą, ponieważ ma karabinek Mac11 oraz kusze, która jest świetna nie tylko na zombie, ale i na lickery czi Ivy.
My first mission and I've already disobeyed orders. So much for my great law enforcement career.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Trzeba przyznać, ze kusza ładnie odkleja Lickery od ścian, a z im większej odległości się strzela tym bardziej rozproszone strzały, więc jest szansa trafić ruchliwego przeciwnika. W RE2 Ada ma taką samą wytrzymałość i prędkość jak każda inna postać, a to dodatkowy plus.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Rebecca95 pisze:Myślę że Adą, ponieważ ma karabinek Mac11 oraz kusze, która jest świetna nie tylko na zombie, ale i na lickery czi Ivy.
Owszem, ale tylko na Lv.1, na Lv.3 średnio się Adą gra, co wiem z doświadczenia jak każdą postacią przechodziłem na Lv.3 :rad12:
Ostatnio zmieniony pt 07 maja, 2010 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Głos na Claire za wyrzutnię granatów :rad8: i wyzwanie (zwłaszcza na trzecim levelu). Najłatwiej jednak gra mi się Leonem (fajne wyposażenie z możliwością polepszenia go).
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Ada :rad1: :rad10:

Szakal: A może jakieś uzasadnienie?
Ostatnio zmieniony sob 17 gru, 2011 przez kamil12697, łącznie zmieniany 1 raz.
molte volte
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: Patriota_1988 »

Przepraszam ale nie wiem czy dobrze piszę,skoro przeszedłem extreme battle Leonem,Claire i Adą,to czemu nie mam jeszcze odblokowanej postaci Chrisa ?? :/
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Nie rozumiem. :zmiesz9: Chris powinien być dostępny w ExBattle od samego odblokowania tego trybu. Przynajmniej u mnie na wersji PC tak jest. Skoro już się przyczepiłem do tematu to zagłosuję na Chrisa. Jego klasyczny ekwipunek daje nam świetne możliwości do popisu między naszymi kochanymi zgnilakami i przerażającymi licker'ami. Do tego zapewnił mi spokojne przejście tego trybu. Więcej chyba nie muszę dodawać
Ostatnio zmieniony czw 29 sie, 2013 przez Przem723, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: Patriota_1988 »

Ale ja gram na wersji cyfrowej na ps3 ,krócej mówiąc może ktoś powiedzieć co jest nie tak ???
dzik86
Posty: 3
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Lokalizacja: szczecin

Post autor: dzik86 »

Przem723 pisze:Nie rozumiem. :zmiesz9: Chris powinien być dostępny w ExBattle od samego odblokowania tego trybu. Przynajmniej u mnie na wersji PC tak jest. Skoro już się przyczepiłem do tematu to zagłosuję na Chrisa. Jego klasyczny ekwipunek daje nam świetne możliwości do popisu między naszymi kochanymi zgnilakami i przerażającymi licker'ami. Do tego zapewnił mi spokojne przejście tego trybu. Więcej chyba nie muszę dodawać
No nie do końca,bo Ja np. w wersji GC, mam odblokowanego tylko Leona i Claire
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 19
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Seweryn »

Witam, ja mam takie skromne 2 zapytania, otóż zakupiłem jakiś czas temu na Allegro Re2 Platinium Ver. na Psx-a, w internecie w opisie wyczytałem że zawarty jest w niej tryb Extreme Battle czy to prawda ? Bo w Dual Shock Ver. jest na pewno ale czy w Platynowym wydaniu również ?? Hunka I Tofu odblokowałem a EB jakoś nie ma, jeśli ktoś wie coś na ten temat będę wdzieczny :smiech6: drogie pytanie dotyczy nieskączonej amunicji w Re2, widziałem na youtube jak koleś pokazuje trik ale w tle widać Dual Shock Ver. podaje linka http://www.youtube.com/watch?v=aE27Kod2kik w angielskim kuleje to może czegoś nie zkumałem, probowałem na swojej wersji Re2 ale za cholere nie działa, pozdrawiam graczy wymiataczy :rad5:
Ostatnio zmieniony wt 18 lut, 2014 przez Seweryn, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”