[Ranking] Wasze osiągnięcia

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ostatni speedrun jaki robiłem w tej części i jeszcze na łamach magazynu psx extreme był w 99 roku, kurde ile to już lat mineło...
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
U.S.S Agent
Posty: 17
Rejestracja: ndz 09 kwie, 2017
Lokalizacja: Umbrella

Post autor: U.S.S Agent »

http://oi67.tinypic.com/e8a7mu.jpg
Claire A - próba no damage run*
1:26:21

Nie taki zły czas biorąc pod uwagę jak dużo błędów popełniłem.
Pierwszy błąd to niepozbycie się pierwszego Lickera po zdobyciu granatnika w biurze STARS - biorąc pod uwagę, że wracamy się tamtą ścieżką jeszcze 2 razy trochę czasu tam poszło (chodzenie zamiast biegu). Dobrze, ze tak mało jest tych Lickerów :smiech3: .
Drugi najpoważniejszy to zbieranie zbędnej amunicji. Muszę sobie wszystko dobrze wyliczyć.
Walka z G embryo też nie poszła całkowicie po mojej myśli.
No i raz musiałem zahaczyć o skrzynię.

*próba bo ten zapchlony kundel G4 mnie MUSIAŁ oczywiście trafić ze swoim kosmicznym hitboxem. Ehhhh.

Jak nieco zoptymalizuje runa to może go nagram:).
Aktualizacja:

Claire A RE2DS.Ver PSX- 1:19:16 (no damage speedrun)
http://oi63.tinypic.com/bhf991.jpg

Poprawiłem dużo starych błędów i cała gra szła gładko. G embryo poszło perfekcyjnie, Birkin G2 perfekcyjnie, ale najwiekszy test to były 3 lickery w laborkach i oczywiscie kundel G4. Lickery bo musiałem je klepać z Flame Rounds czyli jednej z broni której się na nie NIE używa - udało się, ale tam straciłem z pół minuty aby wyjść bez zarysowania (bo żal mi było tych 3 sekund aby podnieść Acid Rounds w pokoju gdzie zostawiamy Sherry ehh).

G4, znany z tego, ze jest najbardziej nieprzewidywalnym przeciwnikiem w grze jest tym momentem który może całkowicie zwalić takiego runa. Tym razem RNG było po mojej stronie jednak i wyszedłem bez zarysowania i to z całkiem niezłym czasem.

Finalnie - na pewno można no damage speedrunem zejść poniżej 1:19:00, ale raczej na pewno nie poniżej 1:18:00 (chyba ze ktoś cudownym fartem ominie Lickery w kilku miejscach i pojedzie bardzo szybko G4). Obstawiałbym tak 1:18:30 jako absolutną granicę.

Normalny, aktualny WR w tej chwili to 1:17:25 (z damagem) wiec z tego wyniku jestem bardzo happy. Szkoda, ze nie nagrywałem - moze następnym razem, moze już ponizej 1:19:).
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Post autor: Arc »

A oto mój życiowy rekord, scenariusz LeonB, grałem w wersję hiszpańską (zdania zbudowane z większej ilości słów przeważnie więc trochę czasu się straciło też klikając tu i ówdzie).
Grałem na konsoli Xbox Classic, na którym odpaliłem emulator PSXa. Na końcu pstryknąłem screenshoota.

Czas
02:40:50

https://i.imgur.com/yADVUKj.png
Ostatnio zmieniony sob 04 sie, 2018 przez Arc, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”