[Ranking] Wasze osiągnięcia

Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

[Ranking] Wasze osiągnięcia

Post autor: Patriko6b »

Pochwalcie się tutaj swoją oceną, czasem i tym co odblokowaliście :) Dawajcie jakieś dowody w postaci screena.
Dzisiaj ukończyłem scenario A Leonem, wszystko na screenie (grałem na emulatorze i nie mówić że to jest "Fake"):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1c ... 92244.html

Teraz gram Claire B :rad13:
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez Patriko6b, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Może nie na temat, ale ...

6 savów, taki czas i A ? :D
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Za dużo save na ocene A... Ja savowałem 5 razy, zero FAS-ów użytych i max B było
One man forced to seek REVENGE
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dawno nie grałem w RE2, ale ranga A przy 6 save'ach, czasie przejścia poniżej 2:30 i nie używaniu FASów jest chyba możliwa.
Trzeba gdzieś to dokładnie sprawdzić. Na forum z temacie "Sekrety" jest rozpiska jakie są warunki na jaką rangę.
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

hmm ja niestety mialem ocene B moze dlatego ze nie przywiazywalem do tego tak wielkiej wagi ;( Czas przejscia ok. 2h 10 min, 5-7 savów no i niestety min 1x FAS < jak na mnie to i tak niezle ;pp>
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Deus Ex pisze:Dawno nie grałem w RE2, ale ranga A przy 6 save'ach, czasie przejścia poniżej 2:30 i nie używaniu FASów jest chyba możliwa.
Trzeba gdzieś to dokładnie sprawdzić. Na forum z temacie "Sekrety" jest rozpiska jakie są warunki na jaką rangę.
Tak trzymałem się tej rozpiski i bez żadnych FASów i z 6 save'ami można na A ukończyć ;]
Save'y robię dla pewności aby nie zaczynać od baardzo daleka.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Odkopię.

Leon A
Leon B

Leon B jest zaskokiem, bo pomyliłem się kilka razy.
One man forced to seek REVENGE
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

Claire A

Kiedyś gra wydawała mi się taka długa - tyle latania po komisariacie, potem kanały i laboratorium. No i 4 scenariusze, ta? Raczej 2 + 2 kopie, w których np. figurki szachowe zastąpiono kamieniami...
Ostatnio zmieniony pt 27 maja, 2011 przez adder, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 30
Rejestracja: czw 26 maja, 2011
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Artur »

Leon A wersja PC

W zasadzie zawsze biegam na normalu, bo na easy nie grywam, ale jednak jakby nie patrzeć w wyniku nie jest to nigdzie zaznaczone. Także podejrzewam, że można pobiec nawet z rakietnicą w arrange (czego nie sprawdzałem) i machnąć jakieś 50 minut. Przez co nasze wymienianie się osiągnięciami jest tutaj bardzo umowne. Pozostaje mieć tylko do siebie zaufanie.
Ostatnio zmieniony pn 30 maja, 2011 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Sorry but, it looks like your party... has been cancelled. :mg:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dobrze by było tez podawać platformy, na których ukończyło się grę.

Nie jestem pewien czy w RE2 też tak jest, ale np. w PC-towej wersji RE3 można przyspieszać animacje otwierania drzwi, wobec czego czasy na PC są znacznie lepsze niż na GC czy PSX, nawet o 20-30 minut w końcowym rozrachunku.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 30
Rejestracja: czw 26 maja, 2011
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Artur »

Leon A PC, normal.

Malutki progres :smiech3: .
Sorry but, it looks like your party... has been cancelled. :mg:
bobek20031
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 sty, 2012
Lokalizacja: Lębork

Post autor: bobek20031 »

A oto mój czas na emulatorku dopiero 3 raz przzeszedlem te gre i sobie tak mysle ze trzeba byc jakms prawdziwym hardcorem zeby ta gre rozwalic ponizej 2:50 i mysle sobie ze sprubuje a tu prosze :rad13: i jak cos to jest bez zadnych kodów tylko jak mozna przejsc gre z rankingiem A jak ma sie 6 saveów :smiech1:

[ Dodano: 24 Sty 2012 21:05 ]
http://imageshack.us/photo/my-images/837/re2con.png/

Recoil: Popraw pisownię i interpunkcję. I używaj opcji "edycji".
Ostatnio zmieniony wt 24 sty, 2012 przez bobek20031, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Artur pisze:Nie jestem pewien czy w RE2 też tak jest, ale np. w PC-towej wersji RE3 można przyspieszać animacje otwierania drzwi, wobec czego czasy na PC są znacznie lepsze niż na GC czy PSX, nawet o 20-30 minut w końcowym rozrachunku.
Heh,ale to już by było troszkę oszustwo :D.
bobek20031 pisze:A oto mój czas na emulatorku dopiero 3 raz przzeszedlem te gre i sobie tak mysle ze trzeba byc jakms prawdziwym hardcorem zeby ta gre rozwalic ponizej 2:50
Nie widzę w tym nic hardcorowego ale spoko,może się nie znam.
bobek20031 pisze:tylko jak mozna przejsc gre z rankingiem A jak ma sie 6 saveów :smiech1:
Zależy to jeszcze od Fas'ów i czasu przejścia przecież.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Ostatnio odświeżyłem sobie starą dobrą dwójkę. Grałem na luzie, bardziej dla samej fabuły niż po to by zdobyć jak najlepsza ocenę :). Efekt:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a68 ... cfc2a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81c ... 6d570.html
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
tysiok
Posty: 10
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Knurów

Post autor: tysiok »

mój najlepszy czas to 59 minut w trybie arange / easy w scenariuszu LEON B
Straciłem screeny z najlepszymi wynikami. :pff3:
Ostatnio zmieniony pt 13 kwie, 2012 przez tysiok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jawox
Posty: 48
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: jawox »

Żenua do eNtej potęgi, scenariusz A Leonem Czas 3:59 (nie wiem skad taki wynik :pff2: ), zero podniesionych FASów, bez uzywania broni procentowych i plecaka, 4 save (choc mogly byc 3) i denna ocena B.

Wstyd i hańba jednym słowem.
KaliX
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 sie, 2013
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: KaliX »

Ja z jednym Savem Claire 2:00:24, o dziwo jak mierzyłem sobie na zegarku to przeszedłem w około 2:20.. Oczywiscie bez procentówki, FASOW
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Ile razy przeszedłem RE2, to już przestałem liczyć mniej-więcej po setnym ukończeniu (powaga), a warto dodać, że gram do dzisiaj (mniej więcej kilka razy do roku staram się odświeżać tę część), poprawiając swoje wyniki w speedrunie.

Claire A: 1 h 28 min.
Leon B: 1 h, 22 min.

I nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa :^^:
pitotrek1997
Posty: 16
Rejestracja: śr 05 sty, 2011
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pitotrek1997 »

Niczym pan up, czasem lubię sobie siąść i pograć w stare RE2 i speedrunować, co ciekawsze, po 6 miesiącach przerwy i nie graniu udało się nastukać całkiem fajny czas, http://imgur.com/rq8gjwU
Wydaje mi się, że gdybym przysiadł trochę dłużej to dałbym radę zejść nawet poniżej 1:30, wiem gdzie traciłem dużo czasu, wiem, że nie potrzebnie latałem po 2 apteczki (podczas gry użyłem razem 4 roślinek 2 zielone + zielona/czerwona) latałem trochę nie potrzebnie za amunicją której było w opór, może nie długo postaram się przysiąść i postarać się nagrać jakiś lepszy czas :P
@edit:
No i jednak się udało, http://imgur.com/dsEDngQ Leon A Czas: 1:21:32 Co ciekawsze, run nagrany więc wrzucę na yt, i podlinkuję tutaj, wydaje mi się, że to już jest bardzo dobry czas, ale jestem pewien, że kolejna próba i kamień milowy to będzie zejście poniżej 1:20 :P
@edit2:
Przysiadłem i postanowiłem odpalić stream ze speedrunu, zszokowany wynikiem bardzo, Speedrun nagrany też na yt, i na dniach go wrzucę, więc 1:21:32 nie będzie potrzebny, obecny czas 1:15:38 http://imgur.com/3hRlj61
film: https://www.youtube.com/watch?v=wKGZI14AtUU
Ostatnio zmieniony pt 21 sie, 2015 przez pitotrek1997, łącznie zmieniany 3 razy.
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Ostatnio zacząłem sobie speedrunować starego wybitnego RE2 w wersji na PC czyli Biohazard 2, czyli najbardziej korzystną pod kątem speedrun i najlepszy czas jaki udało mi się wysmażyć Leonem A to 53:45. https://www.youtube.com/watch?v=cIzn-9R51wk Teraz będę celował w czas poniżej 53. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”