Polska wersja gry

Awatar użytkownika
Niero
Posty: 116
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Niero »

O proszę :)

...może w końcu wypalę sobie (kopię mojej oryginalnej gry :P) ze spolszczeniem ;)
fragles
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 lip, 2007
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Kontakt:

problem z wgraniem spolszczenia

Post autor: fragles »

jak chce wgrac spolszczenie za pomoca programu ppf-o-matic i jak w tym programie biore zapisz to mi wyskakuje taki komunikat "Binblock/Patchvalidation failed. Continue?" O co w tym chodzi mozecie mi jakas pomoc?
Z gory dziekuje za pomoc i odpowiedz.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

bo musisz spatchować APPLY PPF ,tyle tylko że trzeba go poszukać na necie bo na stronie spolszczenia się nie da....
STARSSss.......
fragles
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 lip, 2007
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Kontakt:

apply ppf

Post autor: fragles »

jak ktos z was ma program na komputerze apply ppf to wyslijcie mi go na mila chodkowski@gmail.com
Z gory dziekuje
Nieznany
Posty: 7
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nieznany »

Albo zapytam inaczej. W jakim programie robiłeś to spolszczenie?
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 przez Nieznany, łącznie zmieniany 1 raz.
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

Szkoda, że w galerii taki bajzel. Pamiętam, jak kiedyś na forum się za to zabieraliśmy i wyszło na to, że trzeba szukać plików z tekstami, które są w kodzie heksadecymalnym. Chętnych do tłumaczenia było mnóstwo, tylko padło na mnie, żeby wyciągać te teksty i szybko uznałem, że to syzyfowa praca. Jakby wszyscy tłumacze wyciągali, a ja bym tłumaczył, to by poszło może. :smiech3:
Awatar użytkownika
Survivor
Posty: 1
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Survivor »

Siemka, jestem "nowym" (starym) członkiem forum. Trzeba jakoś zacząć :) A co do spolszczenia to nie taki głupi pomysł, no wiecie napisy podczas dialogów, albo pełny dubbing ;D
"There is no need to pretend.., simply do what you can"
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Mnóstwo pracy, jeżeli idzie o dubbing, skąd dałoby się wytrzasnąć głosy podobne do Leon'a, Claire, Birkin'a, Hunk'a. Trzeba mieć także jakieś doświadczenie w zakresie realizacji technicznej w tym przypadku. Chyba, że naprawdę masz czas i szczere chęci. :rad12:
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Mam nadzieję, że nikt mnie nie zabije za odkopanie tak starego tematu.

Otóż ściągnąłem oba patche i próbuje je zainstalować. Pojawia się komunikat "Binblock/Patchvalidation failed. Continue?. Kontunuuje, ale w czasie grania oczywiście teksty są nadal oryginalne. Wiem, że muszę mieć jakiś program "APPLYPPF", ale za cholerę nie mogę go znaleźć, a link na stronie jest martwy (jak z resztą większość hiperłączy na tej witrynie). Ktoś pomoże?
buska16
Posty: 1
Rejestracja: ndz 19 gru, 2010
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: buska16 »

Witam. Mam do was prosbe. Mógłby ktoś podać link (najlepiej do torrenta) pod którym znajde prawidłową wersje pod spolszczenie? Posiadam 3 wersje i zadna z nich nie jest trafna ;)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Ja Ci mogę podać link, do aukcji allegro z RE2 :D
http://allegro.pl/resident-evil-2-i1355024664.html
bo piractwa tutaj nie popieramy.

Nie byłbym jednak pewien, że spolszczenie zadziała, bo projekt nie został dokończony i oficjalnie nie ma żadnego spolszczenia do RE2.
Awatar użytkownika
Rikimaru
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 lip, 2011
Lokalizacja: Opole

Post autor: Rikimaru »

Spolszczenie Resident Evil 2 nie jest przeznaczone dla wersji Resident Evil 2 dual shock.
Spolszczenie funkcjonuje w 100% na konsoli psp i emulator psx/pc.
Sprawdzałem w zeszłym roku i działało na konsolce. Należy zmienić jednak nazwę SLUS-00421 , o ile dobrze pamiętam. Większość tutaj nie bladego pojęcia o instalacji pacza, a więc powiadam wam - działa na playstation portable i nie pisać głupot.
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez Rikimaru, łącznie zmieniany 3 razy.
krzys837
Posty: 62
Rejestracja: pn 24 gru, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: krzys837 »

Patrzałem na to spol, ale większa większość nie jest ukończona ;p. Więc gdy skończę trójkę to możliwe że się pobawię z dwójką. Wiadomo kto jest autorem tego spol?
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Można na tym spolszczeniu przejść całe CD1 Leona bez problemu?
molte volte
krzys837
Posty: 62
Rejestracja: pn 24 gru, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: krzys837 »

Pamiętam że po polsku są tylko teksty i to chyba nawet nie wszystkie. Więc menu, notatki i inne graficzne rzeczy są po angielsku.
Ostatnio zmieniony ndz 13 kwie, 2014 przez krzys837, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”