Resident Evil 2 na PSN!

Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Resident Evil 2 na PSN!

Post autor: J.Krauser »

Narzekacie że chcecie remake RE2? No dobra Ja też narzekam. Ci co mają PS3 mogą nabyć ową pozycję z PlayStation Network za jedyne 2.99$. Info to pojawiło się na blogu jgonzo na stronie CAPCOM.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

Dobra wiadomość , chociaż dwa dni temu kupiłem wersje pudełkową na allegro za 55 zł .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Resident Evil 2 na PSN!

Post autor: WESKER-DL »

J.Krauser pisze:Narzekacie że chcecie remake RE2? No dobra Ja też narzekam. Ci co mają PS3 mogą nabyć ową pozycję z PlayStation Network za jedyne 2.99$. Info to pojawiło się na blogu jgonzo na stronie CAPCOM.
RE2 na psn pojawiło się sporo wcześniej a teraz wymyślili promocje, ograłem je po przeniesieniu na PSP bo wtedy to daje jakis efekt. Na TV 46 fullHD to nie prezentuje sie ciekawie jakbym miał komu polecić.
Ostatnio zmieniony sob 26 lut, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
euroo
Posty: 156
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Pytanko mam .
Ja na swoim store nie ma tego tytułu :( . Ktoś powie dlaczego ??
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

RE2 (jaki i RE1 & RE3) są między innymi na amerykańskim PSS
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Co to znaczy? Rejestrując się na polskim PSN nie mamy dostępu do tych pozycji?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Tak. Hamburgery mają co innego, ludzie od sushi mają jeszcze co iineg oraz zjadacze kotletów mają co innego. Krótko mówiąc bardziej opłaca się mieć 5 kont, niż być uczciwym i mieć jedno
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Czyli musze zrobic kolejna rejestracje do PSN i zamiast wybierać Polska wybrać np USE :D?
Ostatnio zmieniony ndz 01 sty, 2012 przez Runii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

To to stare badziewie wydali na PSN ??? Ciekawe kto to kupi, bo ja nie

by DE: Za pisanie takich głupot szybciutko można dostać warna...
Ostatnio zmieniony czw 05 sty, 2012 przez Todd, łącznie zmieniany 1 raz.
euroo
Posty: 156
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

No i mamy re na naszym PSN Re 2 i Re3 Nemesis(po 36 zl od gry ) Dla użytkowników p+ darmo :)
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

No ja jestem użytkownikiem p+ i gdy ujrzałem iż dają residenta dwójkę i trójkę to cieszyłem się jak małe dziecko :D. Z drugiej strony podejrzewałem już wcześniej że coś będzie w marcu z tymi residentami w końcu operation raccon city w marcu wychodzi.
Chyba czas na jakiś mały speedrun w re3, co do re2 to jakoś nie chce mi się jej narazie odpalać zbyt miło wspominam re1 i re3.
Awatar użytkownika
Mroczny444
Posty: 10
Rejestracja: pn 31 paź, 2011
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Mroczny444 »

A ja mam pytanie, jeżeli ktoś w to już grał, chodzi mi o to:
Ten produkt to emulowana wersja klasyka na PlayStationŸ (PS oneŸ). Niektóre funkcje mogą się różnić od tych z oryginalnej wersji produktu (PS oneŸ) lub mogą być niedostępne.
To jest przy każdej grze z PSone, ale czy akurat przy Residentach są jakieś braki, są niekompletne czy coś?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
nietendon
Posty: 15
Rejestracja: czw 20 wrz, 2012
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Post autor: nietendon »

Są pełne i kompletne. Mam na dysku całą klasyczną trylogię i w żadnej z części nie zauważyłem żadnych braków. Dwójka jest nawet w wersji Dual Shock, czyli z tym takim fajnym dodatkowym trybem szukania bomb na posterunku. Polecam.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ale jest jedno "ale" w przypadku RE1. Jest to wersja DC i w związku z tym ma zmieniona muzykę. Poprwcie mnie jeśli się mylę, ale jeśli to prawda to za te jedną część podziekuje.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

A przypadkiem w Original Mode nie ma muzyki z wersji podstawowej? A zmieniony OST pojawia się dopiero w Arranged Mode?
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
R
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 mar, 2013
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: R »

Witam!
Mam taki klopot. Kupilem RE2 na pss. Czy ktos wie jak wybrac inny scenariusz? Moge grac tylko Leonem
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

Przycisk PS -> Zresetuj Grę -> Zmień dysk/płytę :)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

R pisze:Mam taki klopot. Kupilem RE2 na pss. Czy ktos wie jak wybrac inny scenariusz? Moge grac tylko Leonem
Raccoon pisze:Przycisk PS -> Zresetuj Grę -> Zmień dysk/płytę :)
I klops. Mam RE2 na z PSN. Chciałem wybrać sobie scenario, ale okazało się, że opcja "Zmień dysk" jest u mnie zacieniona (obok napis "Dysk 1" jest już normalny, biały), jako jedyna opcja zresztą, i nie mogę zmienić dysku. Klikanie w tę opcję nic nie daje. Myślałem, że jak przejdę scenario A (narzucone z góry jako Leon) to wgrywając zapis Claire B będę mógł zmienić dysk, ale niestety nic z tego. Jakieś pomysły co to może być, jak to naprawić? Może coś źle robię? Na bank zawartość gry jest pełna. Opcje pokazują ponad 700 mega danych, gdzie w przypadku RE1 i RE3 jest to koło 300 mega.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Każda gra z PSone z PSS ma Software Manual. Jak tam wejść? Należy włączyć grę, następnie PS Button -> Software Manual -> przewinąć do zakładki z informacją o zmianie dysku.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Software manual ogranicza się do sterowania...

Edit: Źle zrozumiałem poradę Raccoona. Już wszystko kumam i działa dobrze. Sorry za zamieszanie.
Ostatnio zmieniony pt 19 kwie, 2013 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”