[Ankieta] Najlepszy wątek

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

[Ankieta] Najlepszy wątek

Post autor: WESKER-DL »

Jak w temacie jaki jest dla was najlepszy wątek w tej przez większość uważanej za najlepszą z częśći?

Jak dla mnie śmierć Ady w scenariuszu B kiedy pod klimatyczną muzyką umierała w ramionach Leona był jednym z najlepszych

Pomoc udzielona nawet już na samym początku Claire (załatwienie Zombie), cały wątek z Adą Wong (pomaganie jej, współczucie), pomoc Sherry (Antidotum), załamanie Leona po "stracie" Ady (scenario A jak i również B), poświęcenie przy ucieczce pociągiem (sławny moment na dachu) i wiele innych motywów w czasie gry również decydowało o moim wyborze który RE ma najwięcej Wątków a co wy o tym sądzicie, co was uraczyło w tej części?
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
tropheus
Posty: 47
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: from hell

Post autor: tropheus »

ja w re2 nie gralem chyba z 5 lat. nawet go nie przeszedlem (nie moglem znalesc medalionu wilka, a neta ba nawet kompa wtedy nie mialem tylko stare i poczciwe psx) ale mi najbardziej bodobal sie filmik na poczatku scenariusza( wicei przyjezdza motorkiem wchodzi do baru a tam koles zjada wlasciciela:P)
Gimme fuel
Gimme fire
Gimme that which I desire
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

świetny jest motyw Mr.X (trochę tyrant a i troszkę nemesis) który prześladuje claire a właściwie próbuje też odzyskać t-virus w medalionie Sherry...,wprowadza niezły nastrój jak się pojawia ..,no i jak się go załatwi to amunicje zostawia...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Wesker - Dark Life pisze:Jak dla mnie śmierć Ady w scenariuszu B kiedy pod klimatyczną muzyką umierała w ramionach Leona był jednym z najlepszych
Dla mnie również. Szkoda, że ten wątek został sponiewierany w Resident Evil 4, gdzie Ada z Leonem przeprowadzili taki zimny dialog, kiedy się spotkali w zamku po raz pierwszy.
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Wesker chyba czyta w moich myślach :D ... Oczywiście, że ten wątek klimat, muzyka...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Mnie najbardziej urzekla lokacja i muzyka w The Marschalling Yard (Vacant Factory)... Szczegolnie druga czesc (odnosze sie do nazewnictwa z soundtracka) muzyczki, ktorej w grze odpowiada lokacja z ksiezycem i z platforma zjezdzajaca do Laboratorium... Miod jakich malo :rad12:
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

No to był bardzo dobry kawałek gry. Wychodziło się na otwartą przestrzeń z tym księżycem, a ta muzyka idealnie się komponowała z tym miejscem. Dobry był też motyw z Mr. X'em - kto grał, ten wie.
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kiedy ujrzałem ten sam motyw w Outbreaku i RE0 łzy zakręciły się w oczodołach :smiech6: Ten moment poprostu jest cudowny, utwór The Marschalling Yard również jest konkretny, w Extreme Battle w tym momencie leci utworek który kojarzy sie z Terminatorem (Main Title)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Najlepszym wątkiem przedstawionym w RE2 jest wątek miłosny pomiędzy Leonem a Adą, zwłaszcza w scenariuszu B.Od samego początku relacji pomiędzy nimi widać jak uczucia ytch dwojga z kazdą chwilą się nasilają, ten wątek jest najlepszy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

całkowicie się zgadzam wątek Ada/Leon jest w tej grze zdecydowanie najciekawszy,
ale trudno mi powiedzieć w którym scenariuszu, obydwa mnie ruszają :(
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Wątków w serii RE jest mnóstwo, mi najbardziej podobają się dwa a mianowicie wątek Ady i Leona a także Chrisa i Weskera czyli od przyjaźni do nienawiści. :rad11:
rewet
Posty: 1
Rejestracja: pn 16 kwie, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: rewet »

najlepszy motyw to ostatni filmik w 2 scenario... :rad1:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ehh naprawdę nieźle daje pod końcówkę, zgadzam się, epicka muzyka, strach w oczach bohaterów i zakończenie :rad12:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Barry pisze:Wątków w serii RE jest mnóstwo, mi najbardziej podobają się dwa a mianowicie wątek Ady i Leona a także Chrisa i Weskera czyli od przyjaźni do nienawiści. :rad11:
To chyba najbardziej emocjonujący wątek ze pod tym względem.Chris, który początkowo szanuje swojego dowódcę oddziału w póżniejszym czasie odkrywa jego prawdziwe oblicze, zgadzam się z Barry'm w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony sob 05 maja, 2007 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Definitywnie wątek między Adą a Leonem jest najlepszy (oby takich więcej, ale żeby nikt nie umierał). Fajnie, gdyby Capcom umieścił więcej scenek typu LOVE STORY.

PS. W RE4 Ada i Leon mieli się pocałowac, ale Leon zaczął ją dusic (niech ja dorwę Saddlera, chociaż i tak dawno już go dorwałam)

Ale teraz naprawdę: czy Leon kocha Adę (bo na przykład w RE4 Leonowi spodobała się Ingrid - ostatnia scenka)
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Desmond07
Posty: 61
Rejestracja: śr 08 sie, 2007
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Desmond07 »

Wątek Ada i Leon jest najciekawszy w RE2.
Veronica pisze:Ale teraz naprawdę: czy Leon kocha Adę (bo na przykład w RE4 Leonowi spodobała się Ingrid - ostatnia scenka)


To, że kocha Adę nie oznacza że nie mogą mu się podobać inne kobiety ;) A kocha ją na pewno, bo widać to w ostatniej scenie w Re4 kiedy gadł z Ashley :P
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

PS. W RE4 Ada i Leon mieli się pocałowac, ale Leon zaczął ją dusic (niech ja dorwę Saddlera, chociaż i tak dawno już go dorwałam)

Ale teraz naprawdę: czy Leon kocha Adę (bo na przykład w RE4 Leonowi spodobała się Ingrid - ostatnia scenka)
_________________
Jest o tym temat, można sie tam podzielić swoimi uwagami :smiech6:
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=763
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Hmm jak dla mnie najlepszym wątkiem było pojawienie się Mr. X po uruchomieniu windy :D Zawsze w tym momencie czułem taki dreszczyk emocji ^^
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Pan kapsułka dodawał dużo uroku dwójce
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”