N64 - Czym się wyróżnia?

Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

N64 - Czym się wyróżnia?

Post autor: LimaXa »

A więc , wczoraj wujek przyjechał z UK i dał mi w prezencie swoją starą konsolę, dodatkowo do niej dostałam 4 gry , Legend of Zelda Ocarina of Time, Majoras Mask, Duke Nukem 64 i Resident Evil 2.
Dziwie się jak gra z dwóch płytek wlazła na taki nośnik danych, przecie tutaj max chyba po 512 mb nośniki były.
I zastanawia mnie czym sie różni ta wersja od tej z PS1 czy GameCube(Poza tym że kosztuje znacznie więcej), może ktoś z was wie?
Sama nie mam jak sprawdzić bo musze kupić przejściówke by do kontaktu podłączyć xD
Dawno nie grałam w Re2 więc nie mam pojęcia czy się skusić i lecieć po nią czy nie, chociaż może dla samej Zeldy warto.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

,,Na potrzeby kompresji gry, zastosowano największy cart w historii konsoli, który ma 512 megabitów. "Resident Evil 2" na PlayStation ukazał się na dwóch płytach CD, a zwykły kartridż nie ma nawet połowy tej objętości, co znacznie odbiło się na grafice i muzyce, w tym również zostały poucinane filmy (wszystkie scenariusze Leona i Claire, oraz HUNKa i Tofu zostały zachowane). Ta wersja gry jest pozbawiona trybu Extreme Battle, lecz Capcom postanowił zrekompensować ten fakt, i dodano tryby niespotykane w innych wersjach: możliwość wyboru koloru krwi, wybór stopnia brutalności, tryb samowolnego rozmieszczenia wszystkich przedmiotów, oraz dźwięk w trybie surround."

Oto wszystko co musisz wiedzieć,możesz potraktować jako ciekawostke,ale potem radzę sprzedać w dobrej cenie.
PS.Istnieją remakei Zeld na WII U oraz 3DS'a na podobnej zasadzie co pierwszy Re(choć to Re jest uznany za remake idealny)
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2015 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

W wersji na N64 są także nowe kostiumy orazEx-Files, czyli zbiór dokumentów, którę łączą fabularnie RE2 z innymi częściami.
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

Czyli przegrać i sprzedać? Znaczy Re zostawie ale Zeldy może faktycznie sprzedam, Ocarine mam na GameCube chyba też bo z Wind Wakerem była.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Dodano chyba jeszcze ciało huntera w którymś miejscu :rad11:

Tak jak napisano powyżej, troszkę smaczków.
They see me Rocket Launching, they hatin'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”