Biohazard 2 Beta 2

Awatar użytkownika
blind227
Posty: 64
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Biohazard 2 Beta 2

Post autor: blind227 »

[center]Posty wyciete z http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=215[/center]


Tamto demko było beta 1 a ja mam beta v2 :)

praktycznie można dojsć wszędzie niektóre lokacje nie są do konca zrobione
mozna grac 2 scenariusze leona ale najwięcej zdziałamy w 2
pozatym pod klawiszem select ktyje sięsuper niespodzianka za pomocą której można zmieniać lokacje nie tracąc ekwipunku za pomozą strzałek zmieniamy lokazje
a za pomocą trójkąta levele np ulice 100 komisariat dwiescie i tak do pociągu
nawet niezłe śmiechy są :) ciekawe czy ten dodatek udało by się przenieść do finalnej wersji
dodatkowo w menu z inwentory jak wcisniemy select i pobawimy sie r i l mozna zmieniac sobie przedmioty leon z bazooka :) super sprawa :)
jest jeszcze wiele opcji ale cieżko je odkryc jak cosik wymysle dam znać

więcej informacji i linki do pobrania iso na tej stronie

http://www.bioflames.com/miscsection6.htm

Miłego grania :)
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez blind227, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Niestety tej wersji nie da się ukończyć, na końcu brakuje windy ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

czym sie różni Leon F od Leon,jest do wybory gdy zaczynamy gre.Pozatym sa jakieś znaczące różnice miedzy ta beta a oryginalna wersja ?? jeśli tak to niech ktoś wyszczególni.Ja jestem dopiero na komisariacie .
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

No, to jest beta, czyli nie testowana, a wiele rzeczy nie jest skończonych. Jest również masa bajerów (przeczytaj post blinda). Po za tym nic.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

wersja Beta własnie jest testowana, po to aby wyłapac błędy które nie trafią do finalnego produktu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
blind227
Posty: 64
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: blind227 »

o a tam jest wiele błędów szczególnie graficznych i czasami dzwięk się psuje
ale szkoda że ten trail niejest taki sam jak ta beta było by ciekawiiej
ktoś zaglądał do tekstór na płycie czy coś nie zostało z poprzednich wersji ??
bo ja ostatnio mało mam czasu
a i jeszcze jest sprawa tych niepodświetlonych opcji
a może to uaktywniało się na niebieskiej playstation o ile wie ktoś o czym mówie
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: BH2 Beta 2

Post autor: MiGoo »

blind227 pisze:Tamto demko było beta 1 a ja mam beta v2 :)

Mylisz BH2 Beta 1 z Demem BH2/RE2 - a sa to rozne rzeczy. Otoz demo jest na podstawie poczatkowych lokacji z Bety 1, co widac dokladnie na przykladzie niedorobionych pomieszczen na drodze do Komisariatu...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Przedmioty z wersji beta RE2 których nie można znaleźć w wersji ostatecznej.

Niestety wygrzebałem tylko trzy. I tylko jeden "ciekawy". Mało, a robiłem to dokładnie :(
Może dlatego, że Resident Evil 2 (wliczając RE 1,5) powstawał tak długo, że mieli czas na usunięcie wielu przedmiotów, ich zdaniem niepotrzebnych i w wersji beta "uchowały się" już tylko trzy. Przedmioty posiadają opisy w odróżnieniu od tych z RE 3. Może to świadczyć, że zostały usunięte "za pięć dwunasta" z gry.

1. Fuel
http://www.wrzuta.pl/obraz/hONLrKr2Dg/

Podobnie jak w pierwszej części gry Resident Evil, również w RE 2 początkowo planowano dać graczowi możliwość uzupełniania paliwa do miotacza ognia, a później zrezygnowano z tego pomysłu. Znowu przydatność miotacza została zredukowana właściwie do dwóch celów: usunięcia/spalenia larw utrudniających nam dostęp do komputera w pomieszczeniu z wielką ćmą oraz podpalenia rośliny wystającej z otworu wentylacyjnego. Walka przy pomocy miotacza jest trudna, ma on mały zasięg, zadaje małe obrażenia, a paliwo kończy się szybko i chyba to było powodem nie umieszczenia fuelu w grze.

2. Spark Shot bullets
http://www.wrzuta.pl/obraz/4grwW6KpHO/

Nazwanie baterii słowem „bullets” czy „rounds” jest oczywiście niewłaściwe, ale na pewno nie to było powodem zablokowania tego przedmiotu w grze. Najprawdopodobniej chodziło o to, aby bardziej zrównoważyć rozgrywkę. Gdybyśmy mieli możliwość znajdowania baterii do tej broni, byłoby to zbyt duże ułatwienie dla Claire w stosunku do scenariusza Leona, który zamiast Spark Shot posiada mało użyteczny miotacz ognia i również do niego nie może znaleźć dodatkowych zasobników z paliwem.

3. Chemical AC-W24
http://www.wrzuta.pl/obraz/qoHSYVGlzm/

Ten związek chemiczny zamienia granade rounds w zadające większe obrażenia acid rounds. Można powiedzieć, że jest to prototyp mechanizmu tworzenia własnej amunicji zastosowany w Resident Evil 3. Tutaj nie potrzebowaliśmy jednak reloading tool, chyba, że proces zamiany wymagał jakiejś maszyny i mógł być zrealizowany tylko w konkretnym pomieszczeniu, które z gry usunięto. AC-W24 miał być dostępny tylko w scenariuszu Claire, gdyż tylko ona posiada granade launcher. Przedrostek AC sugeruje słowo „acid”, co oznacza W24 nie wiadomo. Przedmiot uzyskiwaliśmy zapewne na końcowym etapie gry, być może w laboratorium Umbrelli i miał on na celu ułatwienie nam walki z mr X i Birkinem.


Wiadomo, że istniał jeszcze jeden rodzaj substancji chemicznej o nazwie FR-W09. Ten związek zamieniał zwykłe granade rounds we flame rounds (przedrostek FR). Prawdopodobnie występuje on w konsolowej wersji beta, gdzie nie ma bonusowej rozgrywki Extreme Battle. W wersji na PC został on całkowicie usunięty z gry i dlatego nie ma tutaj nawet jego obrazu. Zapewne fiolka wyglądała tak samo, inny był tylko kolor zawartości. Miejsce po nim wypełnione zostało przedmiotem o nazwie Anti-virus bomb, który znajdujemy właśnie w Extreme Battle.
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niero
Posty: 116
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Niero »

Jest to po prostu substancja chemiczna, która po wsiąknięciu w amunicję GR zmienia się w AR :)

A nazwa?

ACid - a W24 to tak dla szpanu, żeby ładniej wyglądało xD

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 19:52 ]
BTW. widzę, że jesteś w tym niezły ;)
Zrobisz RE1 i co dalej? Spróbuj moddingu xD :D
No to by było coś :okulary3:
Ostatnio zmieniony śr 27 cze, 2007 przez Niero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mostek
Posty: 52
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Putzig

Post autor: Mostek »

Na początku myślałem, że to jest grywalna wersja RE 1.5 :smiech5:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Tutaj podobnie jak w temacie z RE3 i RE1, podrzucam savy z przedmiotami z bety.

Jeden dla Claire:
http://www.badongo.com/file/6002210

Jeden dla Leona:
http://www.badongo.com/file/6002229

Oba z początku gry (Hall). Obydwa savy to Original Mode na poziomie Hard, więc uwaga, bo zombiaki są twarde. Opis przedmiotów z bety znajdują się w moim uaktualnionym poście powyżej w tym temacie.

W savie Leona dorzuciłem następujące przedmioty:

- flamethrower
- 8x fuel

Gratka dla tych, którzy wolą palić niż strzelać. Obowiązkowa pozycja dla piromanów ;)

W savie Claire dorzuciłem:

- chemical AC-W24
- spark shot
- 2x spark shot bullets

Tutaj mamy, coś dla “elektyków”. Od samego początku gry można sprawdzić działanie wysokiego napięcia na „produkty Umbrelli”. Fiolkę z substancją chemiczną AC-W24 niestety można tylko obejrzeć. Gra nie pozwala na jej zastosowanie. Przynajmniej tak było u mnie, może komuś się jednak uda.

DODATKOWO
Do każdego scenariusza dodałem znany special key, dzięki któremu możemy zmienić strój Claire i Leona. Tworząc save w Hall pozbawiłem graczy możliwości zdobycia go, dlatego dodaję ten przedmiot gratis.
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2007 przez Diadem, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pa$ix
Posty: 15
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: Pa$ix »

Sry za odświeżanie tematu, ale czy tą wersje pociągnie PC?
bba764435tr
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jeśli pytając o "Tę wersję" masz na myśli BH2 Beta to pytanie chcąc nie chcąc staje się retorycznym - BH2 Beta NIE MA i NIE BĘDZIE. Możesz jedynie (dzięki Diademowi) powrzucać do normalnej gry kilka przedmiotów z Bety, które będą tam i tak tylko smaczkiem bo przeznaczenia dla nich nie ma.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
SolidSnake
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008
Lokalizacja: Koło

Post autor: SolidSnake »

Witam wszystkich :) mam pytanie odnośnie RE2 beta... kupiłem dawno temu RE1:Directror`s Cut. Dołączone do tej gry było Demo RE2, które kończyło się w pokoju S.T.A.R.S scenka z udziałem Ady, znaną z parkingu wersji finalnej. Czy istanieje pełna wersja tej bety i gdzie ją można dostać? Pozdrawiam :rad7:
"They think they know who I am... all they know is I love to kill"
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Odpowiedź masz nad swoim postem...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
SolidSnake
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008
Lokalizacja: Koło

Post autor: SolidSnake »

Aha... dzięki :pff6:

Recoil: Bywa ;)
Ostatnio zmieniony czw 19 cze, 2008 przez SolidSnake, łącznie zmieniany 1 raz.
"They think they know who I am... all they know is I love to kill"
Awatar użytkownika
lucas99
Posty: 17
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007
Lokalizacja: XXXXXXXXXX
Kontakt:

Post autor: lucas99 »

Czyli gościu legalnie sprzedaje Betę (+ Trial)?

http://www.allegro.pl/item476021263_res ... trial.html
przemekknz
Posty: 18
Rejestracja: wt 07 cze, 2011
Lokalizacja: KNZ

Post autor: przemekknz »

Witam. Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić jak w to zagrać na konsoli?? Na płyte CD się obraz nie mieści :(
Awatar użytkownika
Birkin_Pl
Posty: 32
Rejestracja: ndz 06 lis, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Birkin_Pl »

kup płyte 800mb zamiast 700 są takie cd
przemekknz
Posty: 18
Rejestracja: wt 07 cze, 2011
Lokalizacja: KNZ

Post autor: przemekknz »

Nawet nie wiedziałem że takie są :) Dzięki za pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”