Ulubiona postać

Którą postać z gry lubisz??

Leon S. Kennedy
96
49%
Ada Wong
19
10%
Claire Redfield
41
21%
Sherry Birkin
2
1%
Wiliam Birkin
12
6%
Anette Birkin
0
Brak głosów
Hunk
12
6%
To-Fu
4
2%
Brian Irons (Szef R.P.D.)
2
1%
Ben Bertolucci
1
1%
Marvin Branagh
4
2%
Robert Kendo
1
1%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Łasy pisze:Czy nasz moderator nie zbacza z tematu? To nie jest temat od uzasadniania kogo NIE lubimy :p
Nie ucz księdza dzieci robić. To mieści się w granicach tematu.
Łasy pisze: Więc Leon mnie wkurza BARDZO . Sam fakt, że podczas " pierwszego dnia pracy " był trochę przewrażliwiony na punkcie swej pracy i do przesady chciał pomagać/ratować .
Pewnie, że chciał. Przecież jest policjantem z powołania. Jak mówił - "it's my job to look after you". Gość pełen chęci i ideologii, jeszcze nie zjedzony przez raka korupcji. Leon w RE2 to jedna z najbardziej wyważonych i wiarygodnych postaci. Może Cię wkurzać, ale na pewno nie jest noobem :pff1:
Nie lubiłem go nigdy i lubić nie będę,
OK
Łasy pisze:a dlaczego go nie lubię to już chyba nie Twój interes, panie Moderatorze ;)
Nie odbieraj tego tak personalnie :pff1:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

TO TYLKO MOJE ZDANIE

No okej - może i nie jest noobem, ale te jego kukurydziane kwestie ciągle o tym samym ( zatrzymywanie wszystkich i "uważanie" na nich ) były denerwujące trochę . Jedyna jego kwestia która mnie nie wkurzyła to coś typu "Hey ! It's up to us, to take out Umbrella" . Nie lubię tej postaci i to wsio, myślę że tą bezcelową dyskusję można zakończyć .
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Krauser
Posty: 24
Rejestracja: pt 14 maja, 2010
Lokalizacja: -*-
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Głos na Leona Kennedy'ego. Zdecydowanie najciekawsza i najbardziej grywalna postać postać tej odsłony RE.
"If you be a legend, you must beat a legend"
Bartek 120
Posty: 3
Rejestracja: czw 27 maja, 2010
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Bartek 120 »

Również zaznaczyłem Leona. Jest jedną z nielicznych postaci, którymi lubię pograć. :smiech6:
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

HUNK, za to, że przeleżał prawie tydzień w kanałach z Birkinem i szczurami, co nie przeszkodziło mu w ukończeniu misji... No i za tekst po postrzeleniu Birkina xD "Stop it! You may hit the sample!"
Ostatnio zmieniony ndz 29 sie, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ada Wong. Już tylerazy to było wałkowane że nie chce mi sie pytać dlaczego. OK. Tajemniczość i uroda.
One man forced to seek REVENGE
mekeka
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sie, 2010
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: mekeka »

Wiliam Birkin to jest dopiero postać, chłopak dał rade tyle amo czeba w niego naładować a i tak się trzymał , niestety nie do końca R.I.P :smiech6:
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

Glos oddaje na Will.i.am ;p za to ze był twórcą wirusa G. wokół którego toczyła się fabuła 2 części gry.
Pyzatym mutacje które przeszedł robiły nie małe wrażenie&#8230; <4 stadia mutacji przez które stracił swoje człowieczeństwo> Jako główny boss tej części przypadł mi najbardziej do gustu :]
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
hotek95
Posty: 15
Rejestracja: pt 07 paź, 2011
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: hotek95 »

Oddałam głos na Leona, głównie dlatego że jest on pierwszą postacią jaką grałam w całej serii RE, poza tym przyjemnie się nim gra.
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Leon - polubiłem go w RE4, jest jeszcze nie doswiadczony, ale to ulegnie zmianie ;).
wozniak97
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wozniak97 »

Leon- świetnie się nim gra i to pierwsza postac którą grałem
Ostatnio zmieniony ndz 20 lis, 2011 przez wozniak97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Birkin_Pl
Posty: 32
Rejestracja: ndz 06 lis, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Birkin_Pl »

A u mnie jest inaczej ;D Moim faworytem jest William Birkin
DJ1700
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 paź, 2013
Lokalizacja: Bytom

Post autor: DJ1700 »

To-Fu! I Tyle! Szkoda,że go w polsce nie ma... D:
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Moją ulubioną postacią w tej części jest Ada. Tajemnicza, a co za tym idzie bardzo ciekawa osobowość, lubiąca chodzić swoimi ścieżkami. Na swój sposób podobało mi się to jej olewanie Leona, który w tej części zrobił z siebie strasznego desperata. Któż nie pamięta irytującego i niekończącego się "Ada wait!!"
Ada poza tym wydaje mi się najmniej przerysowaną postacią, najbardziej ludzką. Nie jest jak Leon czy Klara super bohaterką zachowującą się perfekcyjnie w każdej sytuacji i podejmującą tylko słusznego decyzje.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Hmm, gdybyś pisał o Darkside Chronicles to można by się zgodzić z tym, że postacie Leona i Claire są przerysowane, wręcz przekozaczone. Ale w RE2? Zarówno Leon jak i Claire są bardzo autentyczni i wiarygodni. Zwłaszcza Leon.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Ada za to w dwójce nie ma dla mnie charakteru. Zwykła nudna kobieta, której było bardzo mało przez całą grę, i nagle okazała się agentką!! Woo...
Mam nadzieję że w remakeu zrobią to dobrze, bo w Re6 totalnie ******* jej postać. Ade z Re4 i Potępienia, zmienili nagle w kogoś innego. Może to przez tą fatalną fryzurę...

Leon za to był jak najbardziej postacią którą dało się lubić. Na tyle że stał się drugą najważniejszą postacią, zaraz po Chrisie i głównym bohaterem filmów.
Ostatnio zmieniony wt 13 gru, 2016 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo Leon w RE2 nie był jeszcze rządowym kozakiem. W RE4 przesadzili jego zachowanie i osławione już teksty przed walką z bossami (zwłaszcza Salazarem), w RE6 nieco stonowali jego postać ale w RE2 zwykły chłopak, który jechał na pierwszy dzień swojej pracy, można było go polubić i utożsamić się z jego postacią.

Ada Wong tajemnicza owszem ale na potrzeby RE2, żeby nikt za szybko się nie kapnął o jej planach (pierwsza zagwozdka pojawiła się przecież w celi z benem).
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Leon w Re4 miał już ogromne doświadczenie(choć za czasów Re4 było PRAWIE z nikąd).
Był już min. po misji z Krauzerem z DC, co zresztą nawet wspominali.

Ada była aż zbyt zwyczajna. Mam nadzieję że w Remakeu dostanie więcej charakteru z czwórki.
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Jak dla mnie Leon jest nieco niespójny. Z początku przestraszony, w trakcie staje się maszyną, która w pojedynkę dokonuje tego czego nie udaje się specjalnemu, wyszkolonemu oddziałowi...
Claire podobnie.
Najzwyklejsi ludzie, Kowalscy którzy przypadkowo znaleźli się w horrorze, a jednak powalają każdego mutanta, ratują wszystko co da się uratować. Trochę naiwne. W RE1 historia była bardziej wiarygodna, bo tam mieliśmy do czynienia z bohaterami, którzy już mieli jakieś pojęcie o walce.
Ada rzeczywiście sprawiała wrażenie zwyczajnej. Tak do bólu zwyczajnej, że grając pierwszy jako dziecko i nie znając historii byłem przekonany, że coś ukrywa. Ale nie Leon :) jak mógł być aż tak naiwny?
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Cóż, wyjaśnię po części jakie są założenia serii.
Główni bohaterowie to super bohaterowie (w przenośni), jednostki które są lepsze od innych.
W Re1 przeżyli najlepsi, w Re2/3 wymarło całe Raccoon, też pozostali nieliczni, itd.
Właśnie takie wrażenie mieli sprawiać, i teraz w ReVII pierwszy raz chcą pokazać to ze strony normalnego człowieka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”