Ulubiona postać

Którą postać z gry lubisz??

Leon S. Kennedy
96
49%
Ada Wong
19
10%
Claire Redfield
41
21%
Sherry Birkin
2
1%
Wiliam Birkin
12
6%
Anette Birkin
0
Brak głosów
Hunk
12
6%
To-Fu
4
2%
Brian Irons (Szef R.P.D.)
2
1%
Ben Bertolucci
1
1%
Marvin Branagh
4
2%
Robert Kendo
1
1%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
Remi_GD
Posty: 28
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Remi_GD »

Ulubiona postać z całego cyklu? I w tym tkwi ironia - bo ulubioną postac po raz pierwszy zobaczyłem bodajże w Neo z października 97' roku. Tyle że tam były zdjęcia z oryginalnego Re2, a nie tego, jaki otrzymaliśmy - mam oczywiście na myśli Elzę Walker :)

Btw, ciekawe, że jak na postać, która nie wystąpiła dotąd w żadnej odsłonie RE, Elza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród zagranicznych fanów RE.
Awatar użytkownika
Radom Wesker
Posty: 18
Rejestracja: wt 22 wrz, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Radom Wesker »

Mój głos poleciał do Leona. Wg mnie to najfajniejsza po Weskerze postać w całej serii RE.

Diadem: A może jakoś uzasadnisz swój głos?
Ostatnio zmieniony śr 23 wrz, 2009 przez Radom Wesker, łącznie zmieniany 1 raz.
Farewell to my life...
Farewell to my home...
This is my last change for survival...
My last escape...
Awatar użytkownika
Kimiko
Posty: 52
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kimiko »

Mój głos poszedł na HUNK'a.
Najlepsza postać ! Tajmnicza, zagadkowa i w ogóle jest w nim coś co lubię... Maska, ekwipunek ? Sama nie wiem, ale on jest dla mnie super... ! :okulary3:
" Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania" - Sztuka wojny, Sun Zi
Leon95
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Leon95 »

Ja oddaje mój głos na Leona. Jest według mnie najlepszy postaciom z serii RE lubie jego wygląd, charakter w sumie wszystko w nim lubię :smiech1:.Claire też była spoko :smiech6: lubiłem w niej najbardziej pewność siebie :rad12: .
Hey, it's up to us to take out Umbrella.
Awatar użytkownika
Rebecca95
Posty: 46
Rejestracja: pn 23 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Rebecca95 »

Zagłosowałam na Ade Wong.
Co z tego, że była szpiegiem. Lubię ją za to, że bardzo dobrze zna wiele technik walki i sprawnie posługuje się różnego rodzaju bronią. Świetnie się ubiera i jest ładna.
My first mission and I've already disobeyed orders. So much for my great law enforcement career.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jeżeli chodzi o ubranie to fakt, stylowe. Tyle, że do tych jej umiejętności podczas prowadzenia walki średnio taka suknia pasuje ;). A to że jest szpiegiem moim zdaniem tylko dodaje jej charakteru więc Imo na plus ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Najlepszymi postaciami w tej części są według mnie Leon i Ada! Tak samo zresztą jak w RE 4! No i jeszcze Claire jest w porządku! Ale mój głos i tak powędrował do Leona!


Bzdursky: hej! Słyszymy Cię! Nie musisz krzyczeć!
Ostatnio zmieniony pt 04 gru, 2009 przez Mr.Kennedy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pacio
Posty: 1
Rejestracja: pn 21 gru, 2009
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: pacio »

ja lubie grac Leon S. Kennedy w RE2 ;-] natomiast rok temu kupilem sobie RE4 na PC i super sie gra Leonem :) Teraz mam zamiar zakupic XBOX360 dla RE5 i paru innych gier

Diadem: Fajnie, że lubisz grać Leonem, ale mógłbyś napisać dlaczego nim.
Ostatnio zmieniony wt 22 gru, 2009 przez pacio, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lechu93
Posty: 32
Rejestracja: sob 17 paź, 2009
Lokalizacja: Z nikąd :)

Post autor: lechu93 »

bez sensu ;/ Claire powinna być przed , Adą , ponieważ jest ona główną i grywalną postacią w RE2!

Zagłosowałem na Claire, jest to bardzo fajna i sympatyczna osoba, z fajnym życiorysem. Kiedyś prowadziłem jej fan club[1] , ale na chwile obecną nie mam na to czasu :)

[1]www.claire-redfield.yoyo.pl
Awatar użytkownika
Remix
Posty: 12
Rejestracja: pn 04 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Remix »

Sądzę że Claire jest lepsza ^^ . Może dlatego gdyż bardziej mi się podoba to że nią się trudniej gra a poza tym z code veronica X ją pamiętam ;]
Awatar użytkownika
Kamiiro19
Posty: 18
Rejestracja: sob 20 lut, 2010
Lokalizacja: From the darkness ;)

Post autor: Kamiiro19 »

Ja wybrałem Claire. Bardzo przypadła mi do gustu, a jej historia wydaje mi się bardzo ciekawa. To moja ulubiona postać z całej serii.
CALYPTO
Awatar użytkownika
Alastor
Posty: 33
Rejestracja: pt 26 lut, 2010
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post autor: Alastor »

Brian Irons (Szef R.P.D.), był dość złożoną postacią z fajnie przedstawioną historią. Żałuje, że występował tylko epizodycznie. Również William Birkin. W końcu dzięki jego historii mogliśmy zagrać w RE2 xD
Po raz pierwszy zakosztowałem śmierci, a śmierć gorzki ma smak, jest bowiem narodzinami, i strachem, i lękiem przed straszliwą nowością.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

William Birkin, antagonistyczna postać Resident Evil 2, winny zajść w Raccoon City, no i przede wszystkim jeden z najciekawszych Bossów w całej serii Resident Evil. Zdecydowanie bez niego Resident Evil 2 nie mógłby zaistnieć. To jest moja najbardziej ulubiona postać tejże części.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

głosuje na Leona chociaż lepiej prezentuje się w czwartej części

Bzdursky: Shift proszę, a i interpunkcja by się przydała. Odrobinką więcej treści w postach byłoby mile widziane.
Ostatnio zmieniony pn 01 mar, 2010 przez Łukasz FCCB, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Trudno mi wybrać, po między Adą i Claire. Każda z nich ma w sobie coś szczególnego. Jednak głos oddaję na Claire która ma świetny charakter ciekawy wątek i jest siostrą Chris'a(Claire nie wiele wygrała z Adą).
Patrycja
Posty: 10
Rejestracja: sob 03 kwie, 2010
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Patrycja »

Claire jest fajna i lepsza
:rad2: :rad2:

Diadem: A możesz uzasadnić dlaczego?
Ostatnio zmieniony śr 07 kwie, 2010 przez Patrycja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Claire Redfield na pewno za charakter <nie jest obojętna wobec innych> i za ubiór <The Darkside Chronicles> oraz za ciekawie opowiedzianą historię i przeżycia.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Claire ma ciut lepszy sprzęt ( przy ODPOWIEDNIM graczu jej sprzęt to rzeź ; konkretnie o zwykłe granaty mi chodzi ), ciekawszy charakter ( Leon to noob ) i pewną, ciekawą cechę charakteru, tj. opiekuńczość ;D Chociaż szkoda, że nie ma możliwości zostawienia Sherry gdzieś w RPD ;)
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Łasy pisze:Leon to noob
A możesz mi to uzasadnić? Ciekawi mnie dlaczego myślisz tak o jednej z ciekawszych postaci serii (oczywiście do RE2 bo w 4 to inna bajka)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Czy nasz moderator nie zbacza z tematu? To nie jest temat od uzasadniania kogo NIE lubimy :p

I owszem, mogę uzasadnić, chociaż użyłem nieco nieodpowiedniego słowa :)


Więc Leon mnie wkurza BARDZO . Sam fakt, że podczas " pierwszego dnia pracy " był trochę przewrażliwiony na punkcie swej pracy i do przesady chciał pomagać/ratować .
Nie lubiłem go nigdy i lubić nie będę, a dlaczego go nie lubię to już chyba nie Twój interes, panie Moderatorze ;)

by Deus Ex: Hmm, generalnie Łasy ma rację co do uzasadniania czemu nie lubimy danej postaci, gdyż nie pokrywa się to z osią główną tematu, jednak z drugiej strony nie widzę nic złego w w wytypowaniu naszych anty-bohaterów, choćby dla kontrastu i to w tym właśnie temacie.
Ostatnio zmieniony ndz 11 kwie, 2010 przez Łasy, łącznie zmieniany 1 raz.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”