[Pomoc] Problem z przejściem

klown
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 lut, 2007

[Pomoc] Problem z przejściem

Post autor: klown »

Witam, widać ta gra niejest dla mnie ;] RE1 i RE4 przeszedłem bez problemu, natomiast drugiej czesci niemoge przejsc. Jestem na dachu koło palacego sie helikoptera. Gram Leonem, piszą w poradniku ze mam zaworu użyć ale niewiem gdzie on jest :/ czy RE2 jest ługi ? czy mógłby mi ktoś napisać dobra solucje ale skrótową i łatwą w zrozumieniu ? bo ta na stronie jest zbyt nie zrozumiala. Ja nawet nie wiem gdzie tam jest opis tego scenariusza który ja gram :D bardzo prosze was o pomoc.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Pomoc] Problem z przejściem RE...

Post autor: WESKER-DL »

klown pisze:Witam, widać ta gra niejest dla mnie ;] RE1 i RE4 przeszedłem bez problemu, natomiast drugiej czesci niemoge przejsc. Jestem na dachu koło palacego sie helikoptera. Gram Leonem, piszą w poradniku ze mam zaworu użyć ale niewiem gdzie on jest :/ czy RE2 jest ługi ? czy mógłby mi ktoś napisać dobra solucje ale skrótową i łatwą w zrozumieniu ? bo ta na stronie jest zbyt nie zrozumiala. Ja nawet nie wiem gdzie tam jest opis tego scenariusza który ja gram :D bardzo prosze was o pomoc.[/i]
A więc, zawór jest w
przybudówce na samym końcu (obok skrzyni) musisz go użyć koło płonącego Helikoptera (za siatką jest miejsce na Zawór), jeżeli grasz jako Claire znajduje się w pomieszczeniu gdzie masz sejf. Jeżeli będziesz miał jakies problemy to poprotu pisz tu albo na moje GG
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Neptun

Post autor: Neptun »

no i jesteś taki pewnien ? :D Grając Leonem też może być w pomieszczeniu z sejfem :P :D Zależy od scenariusza A czy B a nie od postaci ;)
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

no to żeby było prościej opis przejscia gry.
Claire Scenariusz A : http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Opis1
Claire Scenariusz B : http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Opis1&x=2
Leon Scanariusz A : http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Opis1&x=3
Leon Scenariusz B : http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Opis1&x=4
tu znajdziesz wszystko o przejsciu gry.
aha żeby nie było pochodzi to z www.mwrc.pl i nie łamie praw autorskich Migoo.
ja tylko podaje i nic wiecej.
klown
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 lut, 2007

Post autor: klown »

Oki z tamtym juz sobie poradziłem mam następny kłopot :P jestem w ściekach, przed chwilą sterowałem Adą i teraz postrzelonym Leonem. Gdzie mam iść ? niby mam skądś wziąsc zawór ale nie wiem gdzie jest pokoj kontrolny. Wiatrak sie za szybko kręci i nie mogę wejsc tam.

PS. Możecie mi zdradzić kiedy będzie pierwszy pojdynek w Birkinem.
Awatar użytkownika
Mikhail
Posty: 56
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Krobia

Post autor: Mikhail »

Do wiatraka nie wejdziesz, idź dalej kanałami - jest tylko jedna ścieżka. Pająkami po drodze się nie przejmuj. Szkoda amunicji a i tak zanim zdążą Ci cokolwiek zrobić już dawno będziesz za drzwiami. Do Birkina został jeszcze kawałek, ale po co bede psuć zabawę :)
klown
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 lut, 2007

Post autor: klown »

No doszedłem do pomieszczenia z wodą, do której spadła Anete. Chyba potrzebuje zaworu, ale nigdzie go nie moge znależć. :/
Awatar użytkownika
Mikhail
Posty: 56
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Krobia

Post autor: Mikhail »

To ten sam zawór, którego użyłeś do ugaszenia helikoptera. Cofnij się do najbliższej skrzyni i zabierz go.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

A tu jak byk masz rozpisane pomieszczenia (z numeracja, ktora wystepuje w opisach przejscia i przedmiotow) i przedmioty:

http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Pomies
http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE2/RE2.php?n=Przedm


No jak teraz sobie nie poradzisz, to juz sam nie wiem :zmiesz8: :pff6:
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Witam mam problem z przejściem jestem w momencie gdzie mam zabić Barkina na platformie z pociągiem przechodzę scenariusz Leona A i tu pojawia się moje pytanie z czego mogę go najszybciej rozwalić dostępne mam Shotgun ok 20 naboi Magnum ok 20 naboi pistolet 90-100 naboi i Mikro Smg (Czy jak to tam się nazywa) 100%.
Alex
Posty: 32
Rejestracja: czw 14 sty, 2010
Lokalizacja: z domu

Post autor: Alex »

Najsilniejszą bronią jest oczywiście magnum, nim najlepiej Birkina pokonać. W razie utraty amunicji, miej w zapasie jeszcze shotgana - zwykły pistolet sobie odpuść, bo będzie miejsce w ekwipunku zajmował.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ale co to za pytanie i w czym problem? Walisz jak popadnie. Ale ok, jeśli koniecznie w takiej kwestii potrzebujesz pomocy to proponuję kilka strzałów z Magnum, żeby go zmiękczyć, ale nie za wiele - później bardziej się przyda. Następnie shotgun z bliska - 3 strzały i ucieczka i tak w kółko. Dobijać pistoletem. Karabinku nie tykać bo obniży ocenę.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Recoil,

Jeśli gra w pecetowego RE2 to obniży ; jeśli gra w RE2 zwykłego na Psx to też obniży, jeśli gra w RE2:DS to nie obniży . Sprawdzane .

Na przyszłość sprawdź każdą wersję a potem pisz, bo nie każdy gra na tej platformie co Ty ^^ Ktoś kiedyś chciał, żebym nakręcił filmik z RE2:DS z M-Gunem i oceną A . W trakcie, w trakcie ;)

@Edit Chris, grasz najprostszy scenariusz i masz tak mało ammo ? Posterunek się samym handgunem robi omijając zbędnych zombie ... Ja tam miałem 56 + do shotguna i ok. 32 do magnum .
Ostatnio zmieniony ndz 11 kwie, 2010 przez Łasy, łącznie zmieniany 2 razy.
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Dzięki wszystkim za pomoc poradziłem sobie i przeszedłem cały scenariusz.
artus12
Posty: 1
Rejestracja: pt 08 kwie, 2011
Lokalizacja: Tychy

Dzwi w laboratorium

Post autor: artus12 »

Witam jestem tu nowy doszedłem już dość daleko zjechałem na duł taką kolejką leon zaniósł ade do pomieszczenia z save włączyłem już zasalanie i znalazłem takie wielkie drzwi i tam jest skaner obok nich Leon kładzie rękę na nim ale pojawia się napis Not on file

co zrobić by otworzyć te drzwi i co za nimi jest pomocy
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Przeniosłem, bo nie ma potrzeby od razu zakładać nowego tematu.

1. Zacznij pisać staranniej i używaj interpunkcji, bo ciężko Cię zrozumieć.
artus12 pisze:zasalanie
Jak już to zasilanie.

2. Te drzwi można otworzyć tylko w scenariuszu B. Aby to zrobić musisz w scenariuszu A zejść na sam dół laboratorium, są tam drzwi które otwieramy kartą magnetyczną. W środku jest wielka ćma i komputer. Po zabiciu robala logujesz się do komputera. Login: GUEST. Potem dodajesz swój odcisk dłoni do bazy danych. Wracasz na górę i przykładasz dłoń do czytnika. Gra powie Ci, że do otwarcia drzwi jest potrzebna jeszcze jedna osoba i pozostaną one zamknięte. DOPIERO w scenariuszu B powtarzamy te same czynności i drzwi się otwierają.
Złe oko moderacji czuwa.
szymon1991
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 lut, 2012
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: szymon1991 »

Witam.Mam problem.Niedawno zacząłem gre.Jestem na posterunku.Jeden klejnot zdobyłem normalnie,ale mam problem z drugim.Tym na piętrze.Przestawiam te figury na zapadnie jednak nic sie nie dzieje.Podobno mają byc zwrócone twarzami do siebie,ale nie moge ich tak ustawić.Pomoże ktoś?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

szymon1991
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 lut, 2012
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: szymon1991 »

Hahha wiedziałem,że to nie może być za trudne,tylko ja zawsze sobie staram życie utrudniać :smiech7: Dzięki stary;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”