Jak grać, czyli porady taktyczne :P

Borek25

Re: Jak grać, czyli porady taktyczne :P

Post autor: Borek25 » pn 13 sty, 2020

A co niby było takiego trudnego w kanałach że straciłeś tyle ammo?

Awatar użytkownika
RVRE

Post autor: RVRE » pn 13 sty, 2020

Mutanty są upierdliwe, a najlepszą broń na nie dostajemy już na sam koniec kanałów.

Awatar użytkownika
Leon. KennedY

Post autor: Leon. KennedY » pn 13 sty, 2020

Nie tyle co amunicję, co w sumie wszystko, a najgorsze było użycie miotacza ognia w kanałach, przez to moje wielkie kłopoty w laboratorium z zombie roslinakami i koniec końców masz koniec gry zero roślinek, parę sztuk do shotgana i ciut więcej do magnum...
I przejdź tu Birkina z dangerem, a poziom oczywiście hardcore. Na normalu ani razu nie zagrałem.

PS: A kanałów nie nawidze.

Borek25

Post autor: Borek25 » wt 14 sty, 2020

Po prostu nie używaj miotacza ognia w kanałach oszczędź to do laboratorium na ivy, a mutanty g można po prostu wyminac albo zabić magnumem, ale lepiej je omijac, ale jak.cos to zabij w kanałach maks dwa mutant g używając shootguna, ja tak robie i z ammo problemu nie mam, i tez walczylem z ostatnim Birkinem na hardcore bez Hilania, tylko ten jeden spray co tam leży i się udało tak ze twój błąd jest taki tylko że straciłeś za dużo amunicji

Awatar użytkownika
Leon. KennedY

Post autor: Leon. KennedY » śr 15 sty, 2020

Wiem, wiem i w sumie sam nie wiem co go tak używałem wcześniej... Wiedząc, że w laboratorium będzie mi potrzebny. Co do o mijania, to ja kurcze mam z tym mega problem i zawsze mnie łapią, granaty używam z reguły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”