[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W każdej wersji miał praktycznie inną lub lekko zmienioną :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Wiem, domyślam się. Już w Re 4 był na czarno. Chodzi mi o design. Zakładam że mogą zmienić co niektóre wyglądy. Nie ma w tym nic złego.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Wiadomo, Remake zapewne zmieni design bohaterów (podobnie jak zrobił to w Darkside Chronicles). Osobiście kurtka podoba mi się o wiele bardziej niż bajecznie niebieski uniform z oryginalnej dwójki.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo i moda się zmienia ;) ja też miałem kiedyś zielone spodnie w pracy a teraz mam czerwone :D

To co? Budziki nastawione? Już za kilka godzin okaże się co nam Capcom zaprezentuje ale dając taką kosę jak DMC5 jestem spokojny :D
Ostatnio zmieniony pn 11 cze, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Obejrzałem konfe Ubi. To było nużące. Nie umywa się do tej MC, a nawet innych. Cały czas chrzanili, mało ciekawych zapowiedzi(dla mnie tylko BGE2).
Sony, nie zawiedź!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

O kurna co za Remake, to prawie zupełnie inna gra. Trailer robi wrażenie, dużo skrajności i bardziej re6 przypomina w sumie :D Leon jako żółtodziób ciekawie przedstawiony aczkolwiek data premiery trochę denerwuje chociaż styczeń, z drugiej strony, sorry emocje :D

Wersja najszybsza:

https://youtu.be/AqiNmu-2d6g


Grafika robi, styl mroczny też, będzie sztosik :D

PS. Kto zauważył na początku PSX? ;) fajny smaczek

PS. Wszyscy śpią?

Wychodzi na to, że zwiedzimy Clock Tower. Sherry i Claire wyglądają świetnie a deszcz na ulicach Raccoon oh my God. Cieszę się jak cholera, że poszli w ciężki i brudny klimat a nie próbowali przykoloryzować stylu.
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 4 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Przyjrzyj się na forum, byłem pierwszy :smiech3:.
...nie wspominaj o Re6, wzorują się na Re4, tego się trzymajmy.

Trudno mi powiedzieć o tym cokolwiek, widzieliśmy prawie nic. No ale wkoncu widzieliśmy!
Dwie rzeczy rzucają się w oczy, naprawdę mocno odmieniony design postaci, powiedział bym że mocno jak nigdy, oraz to że wygląda bardziej jak prawdziwy horror.

Tyle macie z czegoś podobnego do pierwszego Remake'u :smiech1:. Mówiłem że to niemożliwe.

To tylko i wyłącznie nadinterpretacja człowieka który spał trzy godziny, ale zdawało mi się że w pewnym momencie było pokazane FPP.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Zapowiada się naprawdę dobry Remake. Lokacje wyglądają zdumiewająco dobrze, design bohaterów także mi się podoba. Wygląda na to, że w Remaku napotkamy o wiele więcej zombie, a także więcej ocalałych. Nie mogę się już doczekać. Czas rozważyć kupno pre-orderu.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

O takie RE nicnierobiłem. Capcom, robisz to dobrze. Day one!
Obrazek
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Spodziewałem się tutaj małego trzęsienia, ale widać na to zaraz zapewne przyjdzie czas. Co mogę powiedzieć?? Sam nie wiem! Jest miód na moje serce, a klimat wręcz wylewa się z ekranu. Jest po prostu moc! A Remake 2 ala Remake 1 był przecież bardzo mało prawdopodobny. Capcom ostatnio mnie rozpieszcza i premiera znów koło moich urodzin. Tym razem dwa dni po spotykam mojego starego i dobrego przyjaciela. Witaj Leonie :rad13:
Awatar użytkownika
damiank94
Posty: 38
Rejestracja: sob 13 lut, 2016
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: damiank94 »

WESKER-DL pisze:Wychodzi na to, że zwiedzimy Clock Tower.
Pudło. ;) Komisariat miał swoją wieżę zegarową.
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2018 przez damiank94, łącznie zmieniany 2 razy.
Would you like to combine the Lighter with the Green Herb ?

> Yes No
Awatar użytkownika
kane11
Posty: 29
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Lokalizacja: Pl

Post autor: kane11 »

https://www.youtube.com/watch?v=32dbDFEAIuQ
Czułem, że będzie gniot dla gimbusów kochających re7, a miał być remake dla fanów oryginału. <cut> capcom, zostaje przy emulatorze psx-a.

Salvin: Uważaj na słownictwo.
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2018 przez kane11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Klimat tak ciężki, że można kroić nożem i dobrze, że dali sobie spokój z mechaniką sprzed 22 lat. Teraz tylko czekać aż się sprzeda, co nie powinno być problemem, a potem czekamy na trójkę.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Obrazek
Obrazek
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Ta, z tą tendencją remake trójki będzie FPP.
Awatar użytkownika
kane11
Posty: 29
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Lokalizacja: Pl

Post autor: kane11 »

Jeśli to coś bedzie w pełnym 3d nie widzę problemu, by zrobić reto mode ze statycznymi kamerami.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Aha? Ty naprawdę sądziłeś że to będzie wyglądać jak orginał? Gratuluję naiwności. Pozatym, piszesz że to dla...młodych fanów ReVII, gdzie jasno było mówione że będzie duchowym spadkobiercą czwórki.
Więcej, gdyby pierwszy Remake powstał za po premierze czwórki, najpewniej też by tak wyglądał.
Awatar użytkownika
kane11
Posty: 29
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Lokalizacja: Pl

Post autor: kane11 »

Tak, byłem naiwny.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Nie ma w tym nic złego. Ja byłem naiwny że Sony pokaże coś więcej :smiech6:. Cóż, jeśli dobrze zrozumiałem to miał być później prywatny pokaz Re2 więc możemy spodziewać się czegoś więcej do czternastego.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

W GTA też chciałbyś jeszcze grać z kamerą z lotu ptaka? Gra w nowoczesnym wydaniu ma znacznie większe szanse na dobrą sprzedaż. Bardzo lubię i szanuję klasyczne Residenty, ale Capcom zostałby zjedzony za brak zmian.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”