[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Może jestem jakiś dziwny, ale ja praktycznie nigdy nie grałem w Residenty w innych strojach, niż te które były oryginalnie zaprojektowane pod główną linie fabularną. Uważam to za zbędny dodatek, który niszczy klimat danej gry. No ok te retro stroje dają radę, ale już te Noire odbiegają od klimatu.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Też zawsze traktuje dodatkowe stroje jako odskocznię, ma to sens u mnie tylko jak zaliczę grę 10 raz i po prostu forma odskoczni, noir z filtrem zmieniającym kolory gry to taka właśnie odskocznia. Pamiętam czasy RE3 i stroje tylko urozmaicały wygląd podczas zdobywania kolejnych epilogów pod koniec gry.
Ostatnio zmieniony czw 01 lis, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Wiadomo czy RE2 będzie mieć funkcję Xbox Play Anywhere jak RE7?
Kupiłem ostatnio XOX-a i w sumie to dobra sprawa by była aby móc grać na obu sprzętach.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

RVRE pisze:Wiadomo czy RE2 będzie mieć funkcję Xbox Play Anywhere jak RE7?
Kupiłem ostatnio XOX-a i w sumie to dobra sprawa by była aby móc grać na obu sprzętach.
Na 99% nie, tą funkcję wspierają gry wydawane przez Microsoft.

Gratuluję zakupu :)
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2018 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

No tak ale RE7 to wspiera pomimo że nie wydał tego MS. Mam cichą nadzieję że to wprowadzą.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Jakby ktoś chciał spoilerować sobie jeszcze więcej gierki to gameplay z Claire:

https://youtu.be/WWTdCFmA0j8
Ostatnio zmieniony pn 19 lis, 2018 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Obejrzałem dwie minuty i skończyłem. Ale "ganianie się" z lizanderem jest miodne :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: papa50 »

Według przecieków Demo Resideint Evil 2 ma zostac udostępnione dla wszystkich w połowie grudnia. Będzie zawierać zarówno kawałek kampanii Leona znany chociażby z targów E3 jak i kawałek kampanii Claire. Nie mogę się doczekać!
https://www.ppe.pl/news/127554/resident ... -roku.html
Welcome to Survival horror
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Uprzedziliście mnie :smiech5: Nie mogę się doczekać! Filmik z rzeczonego dema oglądnięty. Więc i chętnie go ogram na trochę ponad miesiąc przed premierą.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mi to w sumie lotto, wiadomo, że i tak się kupi bo nie ma innej opcji. Demko się sprawdzi ale czy jest potrzebne? Może jeszcze nakręci nie zdecydowanych.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A są tu jacyś niezdecydowani?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Mimo dość dużego zainteresowania nową odsłoną RE2 wśród starszych fanów to myślę, że ci co byli na niego mocno najarani to... Im już trochę przeszło. Jakieś 10 lat temu :)

Śmiem twierdzić, że gra nie wzbudza takich emocji jak RE 4 a nawet RE 5. Ale może to tylko moje błędne odczucie. Dlaczego? Oczekiwanie na remake było bardzo rozwleczone w czasie. Mówiło się o nim przez wiele lat, a powstaje dopiero ponad 20 lat po premierze pierwowzoru.

Oczywiście ruch na forum jest znacznie mniejszy niż w czasie premiery RE 4 i RE 5, natomiast uważam, że ci którzy byli szczerze zainteresowani remakiem RE2 zdążyli zobojętnieć i oglądając materiały z gier myślą może "no, fajne nawet". I to wszystko. Teraz gra musi zdobyć serca młodszych fanów, bo starsi zniecierpliwieni czekaniem chyba odpuścili temat już jakiś czas temu. Na pewno nie wszyscy, ale spora część zdążyła się w tym aspekcie wypalić jako gracze.
Awatar użytkownika
damiank94
Posty: 38
Rejestracja: sob 13 lut, 2016
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: damiank94 »

Ja cały czas jestem zainteresowany :okulary3:
Would you like to combine the Lighter with the Green Herb ?

> Yes No
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Jeżeli spodobał się RE 7 i sprzedaż była bardzo duża to jest też duża szansa na to, że Remake RE 2 też odniesie sukces. Dużo będzie zależało od tego czy graczom przypadnie do gustu gameplay. Wierzę w powodzenie tej gry i już czekam na Remake RE 3.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Deus Ex pisze:Mimo dość dużego zainteresowania nową odsłoną RE2 wśród starszych fanów to myślę, że ci co byli na niego mocno najarani to... Im już trochę przeszło. Jakieś 10 lat temu

Śmiem twierdzić, że gra nie wzbudza takich emocji jak RE 4 a nawet RE 5. Ale może to tylko moje błędne odczucie. Dlaczego? Oczekiwanie na remake było bardzo rozwleczone w czasie. Mówiło się o nim przez wiele lat, a powstaje dopiero ponad 20 lat po premierze pierwowzoru.

Oczywiście ruch na forum jest znacznie mniejszy niż w czasie premiery RE 4 i RE 5, natomiast uważam, że ci którzy byli szczerze zainteresowani remakiem RE2 zdążyli zobojętnieć i oglądając materiały z gier myślą może "no, fajne nawet". I to wszystko. Teraz gra musi zdobyć serca młodszych fanów, bo starsi zniecierpliwieni czekaniem chyba odpuścili temat już jakiś czas temu. Na pewno nie wszyscy, ale spora część zdążyła się w tym aspekcie wypalić jako gracze.
Musisz być duszą towarzystwa, a forum to nie centrum świata.
Nie ma chyba miejsca gdzie nie czeka się na RE2.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

RVRE pisze:Nie ma chyba miejsca gdzie nie czeka się na RE2.
Z pewnością :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Pewnie już wszyscy widzieli nowe screeny, ale zamieszczę dla tych, którzy mogli je pominąć.

https://www.ppe.pl/news/127713/resident ... rzuty.html

Miałem kupować na premierę tylko Kingdom Hearts III, ale po zobaczeniu Ady "bez płaszcza" :P oraz Mr.X'a uznałem, że biorę obie. Kurde Remake zapowiada się naprawdę dobrze. Dema nie sprawdzam, a przynajmniej mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać. Niech sprzeda się dobrze, to dostaniemy Remake RE3, a potem pewnie i Code Veronica, który jest dla mnie bardziej wyczekiwanym remakiem od RE3 :).
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Deus Ex pisze:Mimo dość dużego zainteresowania nową odsłoną RE2 wśród starszych fanów to myślę, że ci co byli na niego mocno najarani to... Im już trochę przeszło. Jakieś 10 lat temu :)

Śmiem twierdzić, że gra nie wzbudza takich emocji jak RE 4 a nawet RE 5. Ale może to tylko moje błędne odczucie. Dlaczego? Oczekiwanie na remake było bardzo rozwleczone w czasie. Mówiło się o nim przez wiele lat, a powstaje dopiero ponad 20 lat po premierze pierwowzoru.

Oczywiście ruch na forum jest znacznie mniejszy niż w czasie premiery RE 4 i RE 5, natomiast uważam, że ci którzy byli szczerze zainteresowani remakiem RE2 zdążyli zobojętnieć i oglądając materiały z gier myślą może "no, fajne nawet". I to wszystko. Teraz gra musi zdobyć serca młodszych fanów, bo starsi zniecierpliwieni czekaniem chyba odpuścili temat już jakiś czas temu. Na pewno nie wszyscy, ale spora część zdążyła się w tym aspekcie wypalić jako gracze.
Wypraszam sobie, chyba pamiętasz moje jarando giereczką jak ostatnio mnie odwiedzałeś? No to cały czas hajp jest na najwyższym poziomie, tylko nie oglądam materiałów już żadnych bo mam wrażenie, że zanim włączę grę to połowę będę już znał (hej MGS4 i MGS V, do was macham)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”