Resident Evil 2 Edycja Kolekcjonerska - wrażenia, unboxingi

Czy zamierzasz kupić Edycję Kolekcjonerską?

Tak
5
22%
Nie
15
65%
Poczekam do premiery i się zastanowię ;)
3
13%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Resident Evil 2 Edycja Kolekcjonerska - wrażenia, unboxingi

Post autor: WESKER-DL »

Edit 25.01.2019 Kolekcjonerka wylądowała, zapraszam do obejrzenia unboxingu oraz zdjęć:

Filmik na YT:



Zdjęcia:

Skrzynia R.P.D. http://i64.tinypic.com/15xaftf.jpg
Skrzynia R.P.D. 2 http://i68.tinypic.com/qyio1v.jpg
Skrzynia R.P.D. 3 http://i65.tinypic.com/rivty8.jpg
Pudełko od figurki Leona http://i68.tinypic.com/2iia261.jpg
Mapa komisariatu 1 http://i67.tinypic.com/24dm1yw.jpg
Mapa komisariatu 2 http://i68.tinypic.com/104nfvo.jpg
Pudełko od kluczy 1 http://i66.tinypic.com/25a5h04.jpg
Klucze http://i63.tinypic.com/d5eeq.jpg
Steelbook + dodatki http://i66.tinypic.com/256ws4o.jpg
Steelbook tył http://i68.tinypic.com/9ga4d1.jpg
Przypinka Made in Heaven http://i68.tinypic.com/289wgph.jpg
Soundtrack http://i65.tinypic.com/2r632vp.jpg
Artbook 1 http://i64.tinypic.com/23waepv.jpg
Artbook 2 http://i67.tinypic.com/11i1e1v.jpg
Leon 1 http://i64.tinypic.com/1zgdwuf.jpg
Leon 2 http://i67.tinypic.com/5mxxyv.jpg
Leon 3 [http://i66.tinypic.com/245cvw6.jpg
Leon 4 http://i63.tinypic.com/2iicsoy.jpg
Leon 5 http://i67.tinypic.com/dnf1n9.jpg






Im bliżej premiery tym zaczynają się pojawiać pierwsze newsy na temat oczekiwanej przez większość fanów edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 2. Pierwszy Screen wklejam poniżej, całkiem ciekawa edycja trzeba przyznać, może na dniach pojawi się w lepszej jakości (edit-już) a tymczasem

Obrazek

Obrazek

Możemy dostrzec:

1. Cena - 199$ - około 740zł
2. Grę z dodatkami deluxe
3. Ciekawe pudełko mieszczące cały zestaw
4. Soundtrack
5. Artbook
6. Karteczka w stylu RE7 czyli jakiś kod na broń lub apteczki
7. Figurka Leona
8. Jakaś pocztówka/poster z motywem renowacji budynku RPD

Zachęcam również do wstawiania lub recenzowania edycji zaraz po zakupie ;)



PS. Oficjalnie:

The Resident Evil 2 Collector’s Edition includes:

Resident Evil 2 Deluxe Edition

Full Game
Special Deluxe Packaging
Extra DLC Pack Card
Give Leon and Claire a new look or a blast from the past with unique costumes:
Leon Costume: “Arklay Sheriff”
Leon Costume: “Noir”
Claire Costume: “Military”
Claire Costume: “Noir”
Claire Costume: “Elza Walker”
Ensure the undead stay undead with a special weapon:
Deluxe Weapon: “Samurai Edge – Albert Model”
And bring on the nostalgia with classic tunes:
“Original Version” Soundtrack Swap

Leon S. Kennedy (R.P.D. Version) Figure

An expertly-crafted 12-inch figure of Leon on his first day in his new RPD police uniform, re-created to mirror his in-game design down to the smallest details. A must-have for any Resident Evil fan or collector!

“Ben’s File” Art Book

A 32-page book left behind by Ben Bertolucci, a freelance journalist who makes an appearance in Resident Evil 2. This file contains photos and files documenting events after the Raccoon City tragedy, and was filed away as a highly confidential document by the U.S. government. It’s never been seen by the public… until now.

Digital Soundtrack

A voucher code for a 25-track album featuring new songs from the remake of Resident Evil 2, as well as a selection of arrangements from the original game.

“R.P.D.” Renovation Design Poster

A diagram reminiscent of blueprints, this poster illustrates how the building was renovated and transformed from a museum to a police facility when work was being done on the building in 1969.
Ostatnio zmieniony pt 25 sty, 2019 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 11 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Szczerze, to mogą sobie tym buty wypchać. Za 200 dolców to wolę kupić konsolę, sądziłem że rzucą się na coś ciekawszego niż figurka wątpliwej jakości, która osobno jest warta może 200 zł.

Jeszcze za taką cenę nie dostajemy OSTa na płycie tylko w digitalu. Porażka. Nawet steelbooka nie ma.

Jedyne czego jestem najbardziej ciekawy, to z czego wykonane jest to pudło na wszystkie te graty. Jak zwykła tektura, to tym bardziej "XD" w twarz Capcomu z tą ceną.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Wersja na USA.
Poczekajmy na wersję EU bo pewnie będzie inna ;)
Ale jestem zainteresowany, bo wygląda nawet nawet...
Ostatnio zmieniony sob 21 lip, 2018 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

RVRE pisze:Szczerze, to mogą sobie tym buty wypchać. Za 200 dolców to wolę kupić konsolę, sądziłem że rzucą się na coś ciekawszego niż figurka wątpliwej jakości, która osobno jest warta może 200 zł.

Jeszcze za taką cenę nie dostajemy OSTa na płycie tylko w digitalu. Porażka. Nawet steelbooka nie ma.

Jedyne czego jestem najbardziej ciekawy, to z czego wykonane jest to pudło na wszystkie te graty. Jak zwykła tektura, to tym bardziej "XD" w twarz Capcomu z tą ceną.
Ile ludzi tyle opinii. Ja uważam, że warto gromadzić takie wydania bo za kilka lat ich wartość osiągnie taki pułap, że będzie warto się zastanowić nad sprzedażą za dobre pieniądze. W PL cena powinna być trochę powyżej 700 zeta i płacimy głównie za figurkę i grę.

Wystarczy spojrzeć po ile teraz chodzi limitowana wersja RE7... nie wspomnę nawet o GaCkowych wydaniach RE2 i RE3.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nemesis US pisze:nie wspomnę nawet o GaCkowych wydaniach RE2 i RE3
Tu jest troszkę inna historia. Gry na Nintendo zawsze trzymają ceny, mimo upływu lat nie tanieją a wręcz na odwrót. Druga kwestia, to fakt, że Gacek był mało popularny w swoich czasach i dlatego te gry dziś mają ceny jakie mają. Ja swoje RE2 i RE3 kupowałem po 100 zł za sztukę, co uważam że wstrzeliłem się w czasie.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na premierę kosztowały dokładnie 139zł obie części na ultimie a Veronica 79zł, jakoś najbardziej te ceny mi utkwiły w pamięci. Ja powiem tak, wersje kolekcjonerskie zbieram i kupuje bardzo chętnie i jakoś nie zawiodłem się na żadnej począwszy od RE5, potem RE6,7 a teraz z chęcią tą zamówię. Ten kto chce to kupi i tyle a co do ceny to kwestia umowna bo tyle ile jesteś w stanie zapłacić to Twoja sprawa.
Ostatnio zmieniony ndz 22 lip, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Nemesis US, zgodzę się z rosnącymi cenami, choć te nie zawsze idą w górę przy niektórych grach ale zejdźmy na ziemię. Nie żyjemy w UK, USA czy innym cywilizowanym kraju gdzie kolekcjonerstwo gier czy czegokolwiek jest opłacalne. Tam masz dedykowane sklepy czy lombardy gdzie możesz iść i to sprzedać z zyskiem, a u nas? Wystawisz to gdziekolwiek, to narazisz jedynie maila na spam od Januszy biznesu.

A, tamten post to tylko moje zdanie. Nie bronię wam czy komukolwiek przecież zakupu. :pff1:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

NemesisUS pisze:Ja uważam, że warto gromadzić takie wydania bo za kilka lat ich wartość osiągnie taki pułap, że będzie warto się zastanowić nad sprzedażą za dobre pieniądze.
Naprawdę wierzysz, że kiedyś uda ci się sprzedać edycje kolekcjonerskie za większe pieniądze niż je kupiłeś? Przejrzałem tak na szybko Allegro jak sprzedają się wszelkie edycje kolekcjonerskie no i okazuje się, że ludzie są gotowi zapłacić 250-300zł maks. Oczywiście, dobrze by było gdybyś nigdy nie otworzył tej zakupionej przez siebie gry, bo już w momencie otwarcia straci wartość, a jaki sens kupować coś czego nie użyjesz.
Moim zdaniem to tylko takie gadanie, żeby uspokoić sumienie, że wydało się sporo kasy. Zresztą sprawdźmy jak sprzedaje się RE na Allegro. 200zł to cena zaporowa. Nikt nie chce np. zafoliowanego (!) RE2 za 700zł. Młodych to nie interesuje, gracze w naszym wieku mają inne wydatki, a na starość kto by to kupował.
Podsumowując - owszem uda Ci się kiedyś to sprzedać, ale zarobić na tym nie zarobisz.
Awatar użytkownika
damiank94
Posty: 38
Rejestracja: sob 13 lut, 2016
Lokalizacja: Pueblo

Post autor: damiank94 »

Przecież nie musi ograniczać się do Alledrogo. Jest jeszcze iBej i tam może opchnąć za wyższą kwotę.
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2018 przez damiank94, łącznie zmieniany 1 raz.
Would you like to combine the Lighter with the Green Herb ?

> Yes No
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Diadem pisze:
NemesisUS pisze:Ja uważam, że warto gromadzić takie wydania bo za kilka lat ich wartość osiągnie taki pułap, że będzie warto się zastanowić nad sprzedażą za dobre pieniądze.
Naprawdę wierzysz, że kiedyś uda ci się sprzedać edycje kolekcjonerskie za większe pieniądze niż je kupiłeś? Przejrzałem tak na szybko Allegro jak sprzedają się wszelkie edycje kolekcjonerskie no i okazuje się, że ludzie są gotowi zapłacić 250-300zł maks. Oczywiście, dobrze by było gdybyś nigdy nie otworzył tej zakupionej przez siebie gry, bo już w momencie otwarcia straci wartość, a jaki sens kupować coś czego nie użyjesz.
Moim zdaniem to tylko takie gadanie, żeby uspokoić sumienie, że wydało się sporo kasy. Zresztą sprawdźmy jak sprzedaje się RE na Allegro. 200zł to cena zaporowa. Nikt nie chce np. zafoliowanego (!) RE2 za 700zł. Młodych to nie interesuje, gracze w naszym wieku mają inne wydatki, a na starość kto by to kupował.
Podsumowując - owszem uda Ci się kiedyś to sprzedać, ale zarobić na tym nie zarobisz.
Samo allegro - znajdź mi RE5 kolekcjonerkę, dałem bodajże 300zł a teraz nawet jej nie ma a na zagranicznych osiąga dwa razy tyle, RE6 podobnie a RE7 widzę tylko warianty po 1000zł (na premierę dałem 650) więc na upartego kolekcjoner na zakup by się znalazł z przebitką ale ja sprzedawać nie mam zamiaru no przynajmniej nie teraz i w najbliższych latach.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Kolekcjonerki nie kupuje się po to, żeby ją potem sprzedawać. Nawet jeśli miałbym takiej nigdy nie otworzyć i nie zagrać.
Diadem pisze:a jaki sens kupować coś czego nie użyjesz.
Ano właśnie taki, aby to po prostu mieć. Taki jest urok kolekcjonerstwa. Wprawdzie ja osobiście w grach tego nie praktykuję (po prostu nie było jeszcze gry, ani wydania, które urzekłyby mnie na tyle, żeby wydać tyle forsy, choć kilka rzeczywiście kusiło), ale w muzyce już owszem. Taki "Violator" Depeche Mode mam w kilku wersjach (wydanie premierowe, jubileuszowe, wydane na rynek japoński, winylowe czy SACD), z czego wszystkie, poza jedną (taką zwykłą, do słuchania) są do dziś zafoliowane. I ani nie mam zamiaru ich otwierać, ani nie mam zamiaru ich sprzedać.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Dla samego zbieractwa to owszem, bo gry to słaba inwestycja, jeżeli ktoś chce na tym zarobić. Po WIELU latach ile na tym zarobisz, 15-20%? To nie jest wino, że z wiekiem nabiera bogactwa ;) To, że ktoś wystawia jakąś grę za horrendalną kwotę to jeszcze wcale nie oznacza, że ktoś to kupi. I nie można na podstawie jednej czy dwóch aukcji zakładać, że tyle jest to ogólnie warte. Przedmiot jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:Samo allegro - znajdź mi RE5 kolekcjonerkę, dałem bodajże 300zł a teraz nawet jej nie ma a na zagranicznych osiąga dwa razy tyle, RE6 podobnie a RE7 widzę tylko warianty po 1000zł (na premierę dałem 650) więc na upartego kolekcjoner na zakup by się znalazł z przebitką ale ja sprzedawać nie mam zamiaru no przynajmniej nie teraz i w najbliższych latach.
Minuta w Google więc nie pitol głupot że kolekcjonerka RE7 jest warta 1000 zł. XD

Co do RE5 i RE6, cóż, na nie już jest za późno choć warto sprawdzać czy się coś pojawia.
Generalnie, wg mnie to szukanie frajera. Aukcja niby z nowym RE5 ale napisane że figurka ma ułamany pistolet. Cóż, zdecydowanie wybrałbym aukcje gdzie wszystko jest na swoim miejscu i kosztuje zdecydowanie mniej- np tą: LINK

Ceny kolekcjonerki RE6 podobnie, już nie będe wklejał linków ale wahają się między 50 a 180 dolarów. Nie sprawdzam jaki stan itd. ale obala to teorię że seria RE (ta nowa) to dochodowy biznes. No a bajki o kolekcjonerce RE7 za 1000 zł..... :smiech2:


EDIT do aukcji RE5:
W niej brakuje nawet naszywki BSAA. Jak ktoś się na to nabierze to gratuluje.
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2018 przez RVRE, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

WESKER-DL pisze: RE6 podobnie a RE7 widzę tylko warianty po 1000zł (na premierę dałem 650) więc na upartego kolekcjoner na zakup by się znalazł
:smiech2: :smiech2:

Nonsens. Na allegro regularnie trafiają się oferty dla frajerów, np RE Archives (chodzi o te dwie książki), które swego czasu wisiały przez wiele miesięcy za 999 zł, podczas gdy na zagranicznych aukcjach można było to kupić za max 300 zł z przesyłką.

No a że przyjąłeś tego rzędu kwoty z kosmosu za punkty odniesienia dla wartości swoich kolekcjonerek to to jest delikatnie mówiąc naiwność.

Zdumiewa mnie fakt, że osoba bądź co bądź obeznana w temacie próbuje tak zaklinać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No jak zaklinać? Podaje realne ceny zakupu w dniu premiery i późniejsze na aukcjach. To, że są ludzie którzy chcą sprzedać coś za cenę zawyżoną mnie nie interesuje bo rynek znam i ile jest mniej więcej warte na dany czas, stan i wersję. Przypominam, odniesienia do allegro do powyższych postów.
RVRE pisze:
Minuta w Google więc nie pitol głupot że kolekcjonerka RE7 jest warta 1000 zł. XD
Hahaha jedna wersja, do tego na PC a w opis to chyba nie zaglądałeś, wersja jest wybrakowana i jeszcze za 599zł

Kolejne Twoje linki to ebay i albo coś wybrakowane albo ceny z kosmosu. Spoko, możesz się nie znać ale jak już chcesz coś pokazać to miej chociaż argument
RVRE pisze: niby z nowym RE5 ale napisane że figurka ma ułamany pistolet. Cóż, zdecydowanie wybrałbym aukcje gdzie wszystko jest na swoim miejscu i kosztuje zdecydowanie mniej- np tą: LINK
Nie wiem na ile znasz angielski bo chyba kiepsko ale tam nie jest wszystko na miejscu, a dodatkowo transport nie obejmuje Polski (We ship to Canada And United States only) i cena też jest wyższa razem z wysyłką więc :szok3:
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Na PC to się już nie liczy? A... Zapomniałem że liczy się tylko to co ty uznasz za właściwe.

Dobrze wiem co zalinkowałem. Mało mnie obchodzi czy jest wysyłka do polski, to nie było priorytetem. To że czegoś brakuje też nie, bo znalezienie kolekcjonerki RE5 w oryginalnej cenie to nie problem czego widać nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości. Ale czego się spodziewać po człowieku, który najpierw pisze że:
WESKER-DL pisze:znajdź mi RE5 kolekcjonerkę, dałem bodajże 300zł a teraz nawet jej nie ma a na zagranicznych osiąga dwa razy tyle
A potem ma pretensję że:
WESKER-DL pisze:Kolejne Twoje linki to ebay i albo coś wybrakowane albo ceny z kosmosu.

PS.

No visible wear oznacza że nie widać śladów użytkowania. ;)

PS2.

600 zł to i tak mniej niż to co ty zapłaciłeś. 50 zł mniej to uczciwy deal za brak jednego itemu. A palec nie jest tyle warty aby przepłacać aż 400 zł. ;)
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ja zbieram gry. Staram się kupować "smaczne" kąski, rzadkie, brakujące do serii itd.
Nie często są to droższe pozycje niż nawet najnowsza pozycja w dniu premiery.
Ale ja za życia nie zamierzam tego sprzedawać :D Chyba że sytuacja mnie do tego przyciśnie.

Ale jeżeli moja córka kiedyś stwierdzi że chce to spylić, wówczas "może" niektóre tytuły będą już godnie warte. I ja tak postrzegam kolekcjonowanie. A kupowanie by potem sprzedać drożej bo rzadkie to Januszowa cebula lvl 100...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

RON!N pisze: Nie często są to droższe pozycje niż nawet najnowsza pozycja w dniu premiery.
Skąd ja to znam :rad5: a btw. Szukam w dobrej cenie re0 i Veronice na gcn w wersji jpn :D bo ostatnio przyszło do mnie RE4 z rynku jap i zakochałem się w tych mniejszych opakowaniach :D
RVRE pisze:
Dobrze wiem co zalinkowałem. Mało mnie obchodzi czy jest wysyłka do polski, to nie było priorytetem. To że czegoś brakuje też nie
Wtf :zmiesz9: , jak Cię nie obchodzi i nie interesuje to zwyczajnie się nie udzielaj
RVRE pisze: bo znalezienie kolekcjonerki RE5 w oryginalnej cenie to nie problem czego widać nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości.
Nie przyjmuje do wiadomości tego co podajesz w linkach bo są to wybrakowane pozycje, których dodatkowo w większości przypadków byś nie kupił.

PS. Piękny ból 4 liter się tu wyrabia :smiech3:
Ostatnio zmieniony wt 24 lip, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Figurka Leona z kolekcjonerki w zbliżeniu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Japonii za ponad 4 tys. zł pojawi się edycja „Z”, która będzie miała bezprzewodową maszynę do pisania (klawiatura stylizowana)
Ostatnio zmieniony pt 10 sie, 2018 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Wartym dodania jest to że Qwerkywriter istnieje od dawna i kosztuje połowę mniej niż to co Capcom robi. A robi tylko rebrand.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”