Problemy z przejściem gry

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Recoil »

No to w dogodnym momencie wyjdź z pokonu STARS i idź na drugi koniec konisariatu (nie biegnij). Okaże się jak się zachowa.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: carcass87 »

Zrobię to kiedyś przy okazji ;-)
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Zielony »

Mam trochę wstydliwy problem:
zacząłem grę na hardcorze i w sumie mógłbym już iść do 1 bossa, jednak jestem za słabym graczem, a wiadomy stalker nie daje mi żyć.
Mogę przeżyć silniejszych (hp) wrogów i mniej ammo. Ale mniejszą liczbę życia już nie jestem w stanie przeżyć .
Czy da się jakoś w środku gry zmienić poziom trudności z hardcore na standard ?
Próbowałem wielokrotnie ginąć (mam wersję PC) ale gra nie zaproponowała mi zmiany trybu gry ;(
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: RVRE »

Nie proponuje, bo musiałaby pozbyć się z pamięci Ink Ribbonów i włączyć autosave a do tego potrzebuje zresetowania. Musisz zacząć od nowa na niższym poziomie albo się przemęczyć i próbować do skutku.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Recoil »

Mi proponowała (PS4). Przy którejś z kolei porażce mogłem wybrać kontynuację albo właśnie sugerowaną przez nich zmianą poziomu. Warto dodać, że nieodwracalną juz podczas danej rozgrywki.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Zielony »

Kurcze, bo bez shotguna nie mam co isc na 1 bossa, a zeby sie do niego dostac musze isc przez baaaaardzo ciasny korytarz ;P
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: RVRE »

Dziwne. Jak calakowałem na PC i ginąłem na walce z Tyrantem kilkanaście razy, to ani razu mi nie proponowała. Pierwszy raz na Standard, w tym samym miejscu i po paru śmierciach widziałem ekran z pytaniem czy chce grać łatwiej.
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Patriota_1988 »

Tyrant na normalu to pestka, teraz jedynie kiedy gram na hardcore to obawiam się, że sobie mogę z nim nie poradzić :p
Zielony pisze: śr 06 lut, 2019 Kurcze, bo bez shotguna nie mam co isc na 1 bossa, a zeby sie do niego dostac musze isc przez baaaaardzo ciasny korytarz ;P
Można załatwić dziada z pistoletu, ale trzeba pamiętać rozstawienie alejek co skutkowało by później spuszczeniem łomotu naszym bohaterom 🙂


by Deus Ex: Proszę nie pisać postów jednego pod drugim. Scaliłem :)
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Zielony »

Patriota_1988 pisze: śr 06 lut, 2019 Tyrant na normalu to pestka, teraz jedynie kiedy gram na hardcore to obawiam się, że sobie mogę z nim nie poradzić :p
Zielony pisze: śr 06 lut, 2019 Kurcze, bo bez shotguna nie mam co isc na 1 bossa, a zeby sie do niego dostac musze isc przez baaaaardzo ciasny korytarz ;P
Można załatwić dziada z pistoletu, ale trzeba pamiętać rozstawienie alejek co skutkowało by później spuszczeniem łomotu naszym bohaterom 🙂


by Deus Ex: Proszę nie pisać postów jednego pod drugim. Scaliłem :)
Co masz na myśli ostatnim zdaniem ?
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Borek25 »

Zielony pisze: czw 07 lut, 2019
Patriota_1988 pisze: śr 06 lut, 2019 Tyrant na normalu to pestka, teraz jedynie kiedy gram na hardcore to obawiam się, że sobie mogę z nim nie poradzić :p
Zielony pisze: śr 06 lut, 2019 Kurcze, bo bez shotguna nie mam co isc na 1 bossa, a zeby sie do niego dostac musze isc przez baaaaardzo ciasny korytarz ;P
Można załatwić dziada z pistoletu, ale trzeba pamiętać rozstawienie alejek co skutkowało by później spuszczeniem łomotu naszym bohaterom 🙂


by Deus Ex: Proszę nie pisać postów jednego pod drugim. Scaliłem :)
Co masz na myśli ostatnim zdaniem ?
Chyba oto chodziło koledze byś zapamiętał teren na którym się walczy z 1 bossem, abyś nie zapędził się w ślepą uliczkę a zawsze miał gdzie uciec, wtedy nawet jeden raz boss ciebie nie uderzy a ty go rozwalisz z pistoletu.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Szakal »

Mi gra nigdy nie zaproponowała obniżenia poziomu trudności. Co prawda tylko raz zdarzyło mi się zginąć kilka razy pod rząd, dokładnie chyba coś koło czterech czy pięciu razy, podczas walki z Tyrantem ( przez te jego szarże).

Zielony jak nie możesz iść na bossa ze strzelbą to idź z magnum :P .
Złe oko moderacji czuwa.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Borek25 »

Ja powiem tak, gdy zagrałem 1 raz w re2, zagrałem Leonem na hardcorze, i miałem ogromne problemy z przedmiotami leczącymi przez co ledwo, ledwo udało mi się pokonać ostatnią forme Birkina za chyba 30 podejściem...
Tak tyle razy byłem zabijany przez to ze nie oszczędzałem roślinek... i też gra nie dawała mi żadnych ułatwiaczy a tylko drobne rady na load screenie.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Kraus3r »

Panowie, to co to za sekrecik w tym press roomie? Powiedzcie, bo nie mam teraz czasu na grę i nie mam nawet save'a w kanałach, więc musiałbym trochę pograć, aby samemu to odkryć.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Szakal »

W sumie to nic ciekawego.
Spoiler!
Za to w pokoju STARS:
Spoiler!
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Kraus3r »

A właśnie, mam pytanie odnośnie powrotu na posterunek.
Spoiler!
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RVRE »

Jest. W momencie kiedy masz zebrać szachowe plugi i znajdujesz wajchę w kształcie litery T, to jest moment kiedy możesz zrobić backtrack.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Kraus3r »

No ale jak mam wejśc do głównego holu, jak przejście przecież jest zamknięte w scenariuszu A (w B jest cały czas otwarte, o czym pisałem wyżej)?

edit: sorry Szakal, po prostu zaczęliśmy tą dyskusję w innym temacie i jakoś przy okazji spytałem się też o ten powrót na komisariat. ;)
Ostatnio zmieniony sob 09 lut, 2019 przez Kraus3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Problemy z przejściem gry

Post autor: Szakal »

A ja mogę wiedzieć czemu zadajesz te pytania w nieodpowiednim temacie? Przeniosłem.

W sekretnym pomieszczeniu masz otwór na którym używasz znalezionej w kanałach wajchy i otwierasz przejście. Tak samo jak otwierałeś wcześniej kraty w tunelach.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Patriota_1988 »

Może ktoś podać namiary na poreadnik do gry , a mianowicie lokalizacje panów szopów ?? :)
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Kraus3r »

Patriota_1988 pisze: ndz 17 lut, 2019 Może ktoś podać namiary na poreadnik do gry , a mianowicie lokalizacje panów szopów ?? :)
Mniej niż minuta szukania w Google:

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1948&PART=90

I swoją drogą - tego typu pytania powinno się zadawać w temacie "Problemy z przejściem gry".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”