[Ogólny] Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Leon. KennedY »

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Szakal »

:roll:

Ale trzeba przyznać, że Claire ma świetną figurę... :smiech6: .

Ps. RVRE był szybszy o 11 minut :P.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: RVRE »

Nawet wgrałem sobie tego moda, jakoś bardzo w pliki gry nie ingeruje i spoko jest to że zmodyfikowali tylko jeden strój- Military.
Dziwi mnie też słabe zabezpieczenie przed takimi modyfikacjami i to że graficy w tych studiach marnują czas na teksturowanie stref intymnych.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Salvin »

Wygląda nawet nieźle :) Pamiętam swego czasu jak modderzy zrobili to samo w Bioshock Infinite z Elizabeth. Twórca gry wtedy wykazał trochę brak dystansu i jakieś aferki były :)
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: RVRE »

Bo to dość kontrowersyjny temat. W Mortal Kombat 9 i X pliki są zabezpieczone i moderzy z braku laku malują cycki na ciuchach, bo nie idzie "zdjąć" siatki ubrania.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Szakal »

RVRE pisze: sob 16 lut, 2019 graficy w tych studiach marnują czas na teksturowanie stref intymnych.
Za dużo wolnego czasu, nuda, przesadna dbałość o szczegóły, abstynencja seksualna? Po za tym to Japończycy, a u nich jest większa otwartość na tego typu dziwactwa.
Złe oko moderacji czuwa.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: FurryPiter »

Jak już rozbiorą postacie kobiece (ciekawe, czy da radę rozebrać kobitki zombie :rad5:), to pewnie doczekamy się podobnych modów dla Leona i Mr. X :smiech3: Tyle ile powstało tych skinów do RE4-5-6, nie do zliczenia, i tu pewnie będzie taka sama sytuacja.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Kraus3r »

Ostatnio myślałem o pewnym wątku w RE2 i mam pytanie:

Po co Ada potrzebowała bransolety do NEST, skoro mogła zhakować zabezpieczenia swoim urządzeniem? Pod koniec gry widzimy, jak Ada swoim urządzeniem otwiera wejście do windy, którą potem ucieka Leon, a żeby ją otworzyć, to nie wystarczy nawet bransoleta z III poziomem dostępu.

Jest ktoś wstanie to wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: RVRE »

Bo Leon to był jej pachoł i dla niego potrzebowała bransolety. Przecież nie dałaby mu swojego urządzenia, bo sama zostałaby z niczym.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Kraus3r »

Też o tym pomyślałem, ale przecież Ada chyba nie zakładała, że Leon z nią pójdzie do NEST, skoro został ranny i zostawiła go samego? Nie mogła od razu pobiec do NEST i spróbować sama znaleźć tą próbkę? Tym bardziej, że z jej urządzeniem byłoby to śmiesznie łatwe.

Oczywiście tak mogło być, dopóki sobie nie zraniła nogi - po tym, to już nie miała wyjścia i potrzebowała pomocy Leona.
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: carcass87 »

RVRE pisze: sob 16 lut, 2019 Nawet wgrałem sobie tego moda, jakoś bardzo w pliki gry nie ingeruje i spoko jest to że zmodyfikowali tylko jeden strój- Military.
Dziwi mnie też słabe zabezpieczenie przed takimi modyfikacjami i to że graficy w tych studiach marnują czas na teksturowanie stref intymnych.
Masz mniej więcej pojęcie jak powstają modele postaci do nowych gier? Teraz to jest normalne, zaczyna się od nagiego modelu, kończy na dodatkach typu ubrania, akcesoria itp. To nie kwestia japończyków, tak się teraz po prostu robi.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: RVRE »

carcass87 pisze: pn 18 lut, 2019
RVRE pisze: sob 16 lut, 2019 Nawet wgrałem sobie tego moda, jakoś bardzo w pliki gry nie ingeruje i spoko jest to że zmodyfikowali tylko jeden strój- Military.
Dziwi mnie też słabe zabezpieczenie przed takimi modyfikacjami i to że graficy w tych studiach marnują czas na teksturowanie stref intymnych.
Masz mniej więcej pojęcie jak powstają modele postaci do nowych gier? Teraz to jest normalne, zaczyna się od nagiego modelu, kończy na dodatkach typu ubrania, akcesoria itp. To nie kwestia japończyków, tak się teraz po prostu robi.
Nie, nie mam pojęcia. Robiłem tuzin modeli na zlecenie i wiele więcej prywatnych ale nie wiem.
Nigdy nie traciłem czasu na coś czego i tak potem nie pokażesz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Recoil »

No jak się okazuje pokażesz :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: carcass87 »

RVRE pisze: pn 18 lut, 2019
carcass87 pisze: pn 18 lut, 2019
RVRE pisze: sob 16 lut, 2019 Nawet wgrałem sobie tego moda, jakoś bardzo w pliki gry nie ingeruje i spoko jest to że zmodyfikowali tylko jeden strój- Military.
Dziwi mnie też słabe zabezpieczenie przed takimi modyfikacjami i to że graficy w tych studiach marnują czas na teksturowanie stref intymnych.
Masz mniej więcej pojęcie jak powstają modele postaci do nowych gier? Teraz to jest normalne, zaczyna się od nagiego modelu, kończy na dodatkach typu ubrania, akcesoria itp. To nie kwestia japończyków, tak się teraz po prostu robi.
Nie, nie mam pojęcia. Robiłem tuzin modeli na zlecenie i wiele więcej prywatnych ale nie wiem.
Nigdy nie traciłem czasu na coś czego i tak potem nie pokażesz.
Robiłeś modele na zlecenie, ale czy pracowałeś w dużym studiu? Oni po prostu mają na to czas i zasoby, więc to robią.

A tak BTW... skoro potrafisz w modele, to dlaczego jeszcze się nie zaoferowałeś, żeby pomóc mi z pomysłem na fanowską grę? ;-)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Szakal »

Bo to wymaga od groma czasu i pracy? Stworzenie we dwóch jakiejś residentopodobnej produkcji trwałoby latami. I niktby Wam za to nie płacił.
Złe oko moderacji czuwa.
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: carcass87 »

Szakal pisze: pn 18 lut, 2019 Bo to wymaga od groma czasu i pracy? Stworzenie we dwóch jakiejś residentopodobnej produkcji trwałoby latami. I niktby Wam za to nie płacił.
Rozumiem, że jesteś kimś w rodzaju adwokata? Bo pytanie było skierowane do RVRE....

Nie musisz mi tłumaczyć, że tworzenie gier wymaga czasu i pracy. I nie mam na myśli nie wiadomo jak ogromnej produkcji AAA. Bardziej chodzi mi o projekt po godzinach, aby coś zrobić i mieć z tego jakąś satysfakcję, a przy okazji się czegoś nauczyć. Nie wiem skąd taka ostra reakcja, zadałem tylko pytanie.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: RVRE »

Nie pracuje pro bono, zajmuje się tylko modelami bez rigu i animacji i nie interesuje mnie tworzenie fanowskich produkcji. Jest to strata czasu.
Recoil pisze: pn 18 lut, 2019 No jak się okazuje pokażesz
Nieoficjalnie ;)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: Szakal »

carcass87 pisze: pn 18 lut, 2019 Rozumiem, że jesteś kimś w rodzaju adwokata? Bo pytanie było skierowane do RVRE...
1. Takie pytanie mogłeś zadać przez priv, a nie w temacie ogólnym, gdzie każdy może je przeczytać.

2. Chyba nie do końca rozumiałeś o co prosisz RVRE, dlatego ktoś Ci to musiał jasno napisać.

RVRE rachunek za usługę wysłany. Spokojnie nie zedrę z Ciebie skóry :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
carcass87
Posty: 39
Rejestracja: wt 05 lut, 2019

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: carcass87 »

1. Pytanie było raczej w formie żartu, domyślam się, że RVRE gdyby chciał, to już by dawno odpowiedział w moim poście o fanowskiej produkcji.
2. Rozumiałem o co pytam, nie potrzebuję tłumaczy.

Szakal: Żart, czy nie żart to nie jest temat od tego.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Re: [Ogólny] Dyskusje ogólne

Post autor: euroo »

Mnie też soundtrack podszedł. Super gierka i dlc zrobili przynajmniej tak że można je na spokojnie przejść (trening)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”