Co Was rozczarowało

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Szakal »

Spoiler!
Złe oko moderacji czuwa.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: FurryPiter »

Nie będę oryginalny i powiem, że muzyka mogłaby być ciut lepsza. Motyw z save rooma jest spoko, ale na pewno nie trafi na listę moich ulubionych, poza tym zdecydowanie go za mało (i za krótko?) w całej grze. Po wejściu / zapaleniu światła od razu powinien w tle śmigać, a miałem wrażenie że najczęściej się załączał jak ja już sobie wszystko ogarnąłem i miałem ruszać dalej w drogę. No, jeszcze podczas
Spoiler!
było całkiem spoko, ale tak poza tym to coś słyszałem, ale nawet nie przypomnę sobie jak to brzmiało :] Może za bardzo skupili się na wszystkich innych dźwiękach, może nie chcieli "psuć" atmosfery horroru czymś, co by nie pasowało, albo psuło cały efekt. Może jak kiedyś na spokojnie odpalę sobie całą ścieżkę dźwiękową to zmienię zdanie. Póki co to jedyna rzecz, na która marudzę :rad8:
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Zielony »

Rozczarowało mnie niesamowicie kilka pomieszczeń na komisariacie, szczególnie PRESS Room, jaki był jego cel ? Duży przestronny...pusty pokój. Tam się nic nie znajduje oprócz amunicji..aż się prosi o wykorzystanie go do jakiejś cutscenki czy zagadki, czy choćby jakiegoś quest itema.
A nie ma tam nic !
Po prostu za szybko imo wychodzi się z komisariatu, tak o 20-30 min :P
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RVRE »

Press Room ma więcej do zaoferowania niż się wam wydaje. ;)

A co do muzyki wydaje mi się że chcieli zbudować klimat samym obrazem. Dead Space też był ubogi w muzykę i robił robotę obrazem i jakimiś dźwiękami spadających rzeczy.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Szakal »

Według mnie komisariat jest okej jeśli chodzi o długość. To końcowe etapy w laboratorium są zdecydowanie zbyt krótkie.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RON!N »

Szakal pisze: wt 29 sty, 2019 Według mnie komisariat jest okej jeśli chodzi o długość. To końcowe etapy w laboratorium są zdecydowanie zbyt krótkie.
W oryginale też lab można było rozpykać w 10 minut :)

PS. Wyobraźcie sobie, że zamiast zombie w lab biegają dinozaury..... :szok6:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Szakal »

Ale w oryginale:
Spoiler!
.
Wyobraźcie sobie, że zamiast zombie w lab biegają dinozaury.....
Wystarczy zagrać w Dino Crisis... :rad12:
Złe oko moderacji czuwa.
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Zielony »

@Szakal
Stąd też pewnie moje odczucie niedosytu komisariatem ;P
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Recoil »

Szczerze mówiąc najbardziej rozczarowany jestem... sobą. Wygląda na to, że rzeczywiście przesiąkłem tym wirusem upraszczania gier i zderzenie ze staroszkolnym podejściem jest dla mnie dużym wyzwaniem. Ubolewam, bo przecież większość RE na najwyższych poziomach trudności nie jest dla mnie poza zasięgiem - większość masterowałem. A teraz coś się dzieje dziwnego. Jestem niecierpliwy. Porzuciłem póki co tryb hardkor na rzecz normalnego poziomu trudności. bo podczas konfrontacji z 1G po prostu wymiękłem. Nie widzę dla siebie perspektyw. A z drugiej strony, chyba NUS to zauważył, normalny poziom jest za łatwy (przynajmniej do czasu pojawienia się
Spoiler!
.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RON!N »

Recoil pisze: śr 30 sty, 2019 Szczerze mówiąc najbardziej rozczarowany jestem... sobą. Wygląda na to, że rzeczywiście przesiąkłem tym wirusem upraszczania gier i zderzenie ze staroszkolnym podejściem jest dla mnie dużym wyzwaniem. Ubolewam, bo przecież większość RE na najwyższych poziomach trudności nie jest dla mnie poza zasięgiem - większość masterowałem. A teraz coś się dzieje dziwnego. Jestem niecierpliwy. Porzuciłem póki co tryb hardkor na rzecz normalnego poziomu trudności. bo podczas konfrontacji z 1G po prostu wymiękłem. Nie widzę dla siebie perspektyw. A z drugiej strony, chyba NUS to zauważył, normalny poziom jest za łatwy (przynajmniej do czasu pojawienia się
Spoiler!
.
Mam podobnie. Po dwóch godzinach gry jestem zrypany jak koń po westernie.
Chcę grać, ale się mecze ;) Boje się ?!? Starość ??! Straszne to jest. Okropne :(
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RVRE »

Recoil pisze: śr 30 sty, 2019 normalny poziom jest za łatwy (przynajmniej do czasu pojawienia się Mr. X
A co zmienia Mr. X? Oprócz pierwszego momentu gdzie go spotykamy, nie ma innej możliwości abyśmy szli z nim na solo w cienkim korytarzu.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: WESKER-DL »

RON!N pisze: śr 30 sty, 2019
Recoil pisze: śr 30 sty, 2019 Szczerze mówiąc najbardziej rozczarowany jestem... sobą. Wygląda na to, że rzeczywiście przesiąkłem tym wirusem upraszczania gier i zderzenie ze staroszkolnym podejściem jest dla mnie dużym wyzwaniem. Ubolewam, bo przecież większość RE na najwyższych poziomach trudności nie jest dla mnie poza zasięgiem - większość masterowałem. A teraz coś się dzieje dziwnego. Jestem niecierpliwy. Porzuciłem póki co tryb hardkor na rzecz normalnego poziomu trudności. bo podczas konfrontacji z 1G po prostu wymiękłem. Nie widzę dla siebie perspektyw. A z drugiej strony, chyba NUS to zauważył, normalny poziom jest za łatwy (przynajmniej do czasu pojawienia się
Spoiler!
.
Mam podobnie. Po dwóch godzinach gry jestem zrypany jak koń po westernie.
Chcę grać, ale się mecze ;) Boje się ?!? Starość ??! Straszne to jest. Okropne :(
Mam podobnie ale to nie jest kwestia zmęczenia chyba, pomimo tego, że mam mało czasu to jednak delektuje się tą częścią, nie spieszę się, po prostu mi szkoda. Zaliczę wszystko na 100% i co potem? Także niech ta chwila trwa jak najdłużej. A najdłuższa moja sesja to 3 godziny.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Recoil »

RVRE, nie sygnuj moim nickiem cytatu, którego nie popełniłem. Sfałszowałeś go. Nie pisałem Mr X tylko Dolph Lundgren :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: RVRE »

A w jaki sposób, twój post odpowiada na moje pytanie, bo nie rozumiem tego żargonu. ;)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Recoil »

Nie odnosiłem się do Twojego pytania, tylko do fałszerstwa. Nie ma tam żadnego żargonu.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Leon. KennedY »

Hardcore jest trudny, a chyba najtrudniejsze dla mnie jak na razie są starcia z Lickerami, są bardzo szybkie i wytrzymałe, co w połączeniu z małą ilością naboi sprawia dla mnie przeciwników wyjętych wprost z koszmaru, ale zobaczymy co będzie dalej... Właśnie MR. X mi wparował.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Szakal »

A po co z nimi walczysz....?
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Kraus3r
Posty: 44
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Kraus3r »

Przyznam że nie grałem w oryginał z 1998 roku, ale chyba jedyna rzecz, która bym zrobił inaczej to nóż, tj. żeby działał na takiej samej zasadzie jak w czwórce, czyli nie zajmuje miejsca w ekwipunku, mamy go pod konkretnym przyciskiem i nie może się zużyć.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: Leon. KennedY »

Szakal pisze: śr 30 sty, 2019 A po co z nimi walczysz....?
Chciałem spróbować i dwukrotnie zginąłem :smiech4: Od tego momentu jedyna słuszna droga to ucieczka.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Co Was rozczarowało

Post autor: WESKER-DL »

Kraus3r pisze: czw 31 sty, 2019 Przyznam że nie grałem w oryginał z 1998 roku, ale chyba jedyna rzecz, która bym zrobił inaczej to nóż, tj. żeby działał na takiej samej zasadzie jak w czwórce, czyli nie zajmuje miejsca w ekwipunku, mamy go pod konkretnym przyciskiem i nie może się zużyć.
Ale to nie RE4 :D a tak btw. Można w grze odkryć niekończący się nóż po zdobyciu wszystkich figurek Pana Szopa ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”