[Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: WESKER-DL »

Bzdursky pisze: śr 30 sty, 2019 Kurczę, nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru z Waszej strony i raczej szykowałem się na zbiorowy lincz za gwałt na yym cudeńku, które stworzyło Capcom. Dziękuję każdemu z osobna!
WESKER-DL pisze: śr 30 sty, 2019 Fajna recka, zgadzam się w 99% w zawartym tekście.
A cóż było tym jednym procentem, którego zabrakło do pełnej zgodności?
Że muzyka zawiodła bardzo mocno, owszem nie jest to oryginał i jest czasem za krótko puszczana ale jest ;) Obadaj cały nowy soundtrack. Kawałków jest trochę i niektóre są ciekawe:

https://youtu.be/SQvQtiQ4Osk
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: Bzduras »

Przechodziłem grę z nowym OST przed pisaniem tego tekstu i jak włączyłem sobie go wczoraj w pracy (lepsza wydajność podobne :D) to 80% utworów nie potrafilem skojarzyć z lokacjami, w których leciał. Stąd takie a nie inne zdanie na jego temat, ale to tylko moja opinia i rozumiem też Twoje zdanie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: WESKER-DL »

To jest tylko 1% więc kropla, reszta spoko i jak najbardziej zgodna ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: FurryPiter »

Cieszy mnie to, że recenzja jest w takiej formie a nie innej :) Aż przypomniały mi się czasy, jak czytałem Twoje recenzje na Crazy Pumpkin's Nest, tak dobrze się czytało to dzieło :partyman:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: Deus Ex »

O to to. Też czytałem wujka Bzdurcia na pumpkinie o czym chyba już pisałem. Fachowo i z jajem. Nawet jeżeli było to coś o czym nie miałem pojęcia :D Lekkości pióra wielu mu może zazdrościć :)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Artykuły] Recenzja Resident Evil 2 by Bzdursky

Post autor: Bzduras »

Dzięki :) Niestety Dynia w chwili obecnej nie funkcjonuje, a ciąg pewnych zdarzeń zwanych potocznie "życiem" odciągnął mnie od pisania. Ta recenzja to pierwszy tekst spod mojego dłuta od przynajmniej 5-6 lat, także MWRC dostało wyłączność na comeback nawiedzonego pismaka :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”