Jakieś ślady nemesisa ?

Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Zielony »

Patrzyliście może po komisariacie pod kątem obecności dzień wcześniej Nemiego ?
Mi jak narazie przychodzi do głowy tylko rozwalona łazienka na 1 piętrze gdzie rzeczywiście mógłby coś nabroić ;]
Wcześniej myślałem ,że słynne okno będzie rozwalone, jednak niestety nie - dalej wstawione ;<
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Borek25 »

Też szukałem czegokolwiek, i widać tylko i wyłacznie ten jeden ślad z tą ścianą, i prawie jestem pewien że to jest ślad z przyszłego remaku RE3 ;]
RetroGamerPL
Posty: 19
Rejestracja: pn 28 sty, 2019

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: RetroGamerPL »

Na 3 piętrze przed tym pokojem z kluczem pik (chyba?) też jest dosyć mocno rozwalona ściana. Dalej w zachodnim magazynie jest też bałagan tam mógł wejść.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Borek25 »

Zaraz zaraz, jest jedno rozwalone okno niedaleko pokoju STARS przez które pada deszcz jak dal mnie to może być miejsce wejścia nemka.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Recoil »

Raczej
Spoiler!
Ten temat to raczej snucie fantazji albo gruba nadinterpretacja. Nie wierzę, żeby intencjonalnie wspominano Nemesisa w jakikolwiek sposób.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: WESKER-DL »

Nawet ta ściana to bardziej dzieło MrX’a. Sam szukałem jakiś powiązań ale jest ciężko.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: RVRE »

Wysadzić mógł ją też Elliot (typek, którego rozrywają zombie na pół) i jego załoga. W końcu jak chcieli wysadzać stertę desek i śmieci piętro wyżej aby dostać się do posągu, to czemu nie pierdyknąć sobie najpierw normalnej ściany?
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Zielony »

O a skąd wiesz, że chcieli wysadzić stertę desek ? Ja jak czytam dokument to mam wrazenie, że jakiś psychopata zamknął za kratami paru ludzi, których nie lubił żeby ich wysadzić, tylko stwierdził wpierw, że zrobi sobie tam hunger games...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Bzduras »

Pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa czytając ten temat to "czy Capcom w przypadku ewentualnego remake RE3 będzie sztywno trzymać się ram wyznaczonych przy okazji premiery oryginału?". Nowa odsłona RE2 jest przemodelowana pod niemal każdym względem, łącznie z fabułą i wydarzeniami w niej przedstawionymi, a to pozwala na pewną dozę niepewności co do tego, czy hipotetyczny RE3 będzie rozgrywać się w tym samym przedziale czasowym, co w przypadku pierwowzorów, czy może i on zostanie dotknięty magiczną różdżką z napisem "zmiany"? Jeśli tak faktycznie by się stało to może okazać się, że segment z posterunkiem policji zostanie zastąpiony czymś innym i nowym, a Nemesis w nowym timeline nigdy nie trafi do komisariatu.

A odpowiadając na pytanie: ja tam nie zauważyłem nic :(
Obrazek
john0477
Posty: 85
Rejestracja: czw 26 lut, 2015
Lokalizacja: Stargard

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: john0477 »

RVRE pisze: śr 30 sty, 2019 Wysadzić mógł ją też Elliot (typek, którego rozrywają zombie na pół) i jego załoga. W końcu jak chcieli wysadzać stertę desek i śmieci piętro wyżej aby dostać się do posągu, to czemu nie pierdyknąć sobie najpierw normalnej ściany?
O jakim posągu mówisz?
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Szakal »

Spoiler!
Złe oko moderacji czuwa.
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Zielony »

Btw, ciekawe kto i jak rozwalił ścianę na 3 piętrze ;)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Recoil »

W remake'u, w przeciwieństwie do oryginału, nie jest pokazane jak i kiedy przybywa Dolph Lundgren. Nadal uważam, że wszelka działalność na posterunku nie jest efektem działania Nemesisa tylko ew. Tyranta właśnie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Zielony
Posty: 41
Rejestracja: śr 16 sty, 2019
Lokalizacja: Polska

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Zielony »

chlip

Szakal: Nie piszemy na forum takich krótkich, nic nie wnoszących postów.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: RON!N »

Recoil pisze: pt 01 lut, 2019 W remake'u, w przeciwieństwie do oryginału, nie jest pokazane jak i kiedy przybywa Dolph Lundgren. Nadal uważam, że wszelka działalność na posterunku nie jest efektem działania Nemesisa tylko ew. Tyranta właśnie.
Jeżeli już, to raczej musiały być
Spoiler!

zrzucone ;)

Dziura na ostatnim piętrze raczej nie powstała od wybuchu. Ale czy ewentualnie Nemek ją zrobił... Zbyt daleko posunięte plany.
Zgodzę się z faktem, że potencjalny RE3 może zupełnie odbiegać od tego co znamy i co aktualnie widzimy w RE2.
Swoją drogą, wplecenie w RE3 posterunku było według mnie jednym z największych problemów tej gry, bo trzeba było jakoś "zamaskować" fakt RE2. Capcom na tamte czasy zrobił jak zrobił. Być może teraz nie chcą popełnić tego błędu i wątek komisariatu będzie bardzo skromny ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Recoil »

Skromny być nie musi. Musi być sensowny. Zauważ, że robiąc remake RE2 twórcy już wiedzą co się wydarzyło w RE3. Przy oryginale tak nie było, więc nie mogli planować w przód. Tutaj mogą. Czy to zrobili? Się okaże, jeśli wyjdzie RE3. Na pewno ten posterunek jest dużo bardziej przygotowany na dopasowanie do potencjalnego RE3 i jego ingerencji w fabułę. Są blokady, deski, śmieci - wszystko to, co powinno być na posterunku w RE2 PO (lub też w trakcie) wydarzeniach z RE3.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
john0477
Posty: 85
Rejestracja: czw 26 lut, 2015
Lokalizacja: Stargard

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: john0477 »

Czyli re3 dzieje się szybciej od re2? Bo nie kumam :szok2:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Szakal »

Pierwsza połowa trójki toczy się przed wydarzeniami w dwójce, a druga połowa po nich :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Recoil »

Ściślej rzecz biorąc, jeśli mnie pamięć nie myli, to RE3 dzieje się wcześniej do czasu aż
Spoiler!
Wtedy do komisariatu przybywają Leon i Claire (stąd dyskusja a propos stanu komisariatu - zaraz podrzucę Ci link do tematu, w którym toczyła się dyskusja - faja rzecz do poczytania, dużo ciekawych informacji tam znajdziesz), a juz po wydarzeniach z RE2 ma miejsce dalsza część RE3.

EDIT:

To chyba tutaj. Naturalnie uwaga nas spoilery odnośnie do RE2 i RE3.

Tu z kolei znajdziesz całą chronologię wydarzeń serii. Autorem jest nie kto inny jak niezastąpiony i niedościgniony w swoim fachu Diadem :okulary3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Re: Jakieś ślady nemesisa ?

Post autor: Finka »

Wracając do dziury w ścianie, to moim zdaniem wybił ją Mr.X. Jesteśmy przecież świadkami jak robi to samo na F1.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”