Weekly Challenge

FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Weekly Challenge

Post autor: FurryPiter »

Zarówno w grze, jak i na stronie residentevil.net, już chyba przy premierze pojawiły się tak zwane "Weekly Challenge" w których możemy przetestować swój skill, a przy okazji zgarnąć wirtualne medale :)
https://www.residentevil.net/en/twochallenge.html

Obecne wyzwanie trwa od 18 lutego 2019 07:00 do 25 lutego 2019 07:00
- No Time To Waste
Ukończ grę poniżej 2 godzin na poziomie trudności Standard lub Hardcore.
- Hardly Armed but Dangerous (PLUS)
Ukończ grę na poziomie Hardcore bez użycia shotguna / granatnika oraz broni pomocniczych (nóż, granaty)
- Crack Shot
Ukończ tryb The 4th Survivor / The Tofu Survivor Challenge mają 100% celność. Tego wyzwania nie można ukończyć korzystając z Tofu/???/??? (te znaki zapytania to pewnie jakieś inne rodzaje Tofu, których ja nie mam odblokowanych :rad11: )

Czy ktoś z forumowiczów bawi się w te wyzwania? Co o nich myślicie? Możemy zrobić sobie jakiś forumowy ranking który raz w tygodniu, albo jak będę zaglądał na forum, będę aktualizował, tylko nie wiem w jaki sposób miałaby odbywać się weryfikacja (screen ze strony residentevil.net?).
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Re: Weekly Challenge

Post autor: D4rk_Roxas »

Każde dwa z trzech wyzwań to "ukończ grę w jakiś sposób", by się w nie bawić to co tydzień musiałbym kończyć jakąś kampanię dwa razy. XD Pomysł niby spoko, ale nie wiem, chyba nie udał się trochę.
Obrazek
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Weekly Challenge

Post autor: FurryPiter »

Gdyby rimejk dwójki miał tryb jak Mercenaries z 5 lub 6, albo tryb Raidu z REvelations - wtedy doszłyby jakieś nagrody in-game. Fakt, trochę więcej sensu by to miało. Ale jak traktować to jako dodatkową zabawę, dla najbardziej hardkorowych i lubiących powtarzać coś non stop to czemu nie. Do tego dochodzą nagrody w postaci ikonek (chyba awatarów?) na stronie ResidentEvil.net, gdzie najbardziej rare avatarem z klasycznym skinem Leona wymaga 50 ODZNAK PLATINUM (50 razy trzeba ukończyć wszystkie Weekly Challenge). Są ludzie, których takie rzeczy rajcują, ja raczej nie mam skilla żeby tego tyle ogarnąć, ale tak długo jak jeszcze bawi mnie zasiadanie wieczorami do RE2, jak mam dodatkowe kostiumy, plus jakieś mody które non stop powstają, to śmiało można to połączyć z zabawą po medale :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”